Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

................... mam wungiel ruski z Bykowa(może ktoś kojarzy).Jest to mój pierwszy sezon no i właśnie taki kupiłem ale ogólnie to myśle ,że jest ok , żadnej szlaki , pali sie , nie wygasa , przy obecnych ustawieniach kopczyk nie zapada sie , jak i nie przesypuje mi.A czy tak naprawde jest ok ,to niech ocenią ci którzy znają sie na wykresach i całej reszcie.Pozdrawiam ecoalowców.

 

Ile płaciłeś za T tego ekoWani ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
Nie trzeba mierzyć. Na automacie przy małym odbiorze ciepła przebicie CO nawet powyzej 15oC - całkowita dyskfalifikacja takiego prowadzenia kotła.

 

Kurcze,a ja się zamartwiam jak SPP ma wachania +/- 1deg (słownie: jeden ) :)

Rajmund ma rację.Szczęśliwi co mają SPP.

 

Wciąż do sprzedania sterownik Ecoal.Stan idealny.Cena do uzgodnienia.

Edytowane przez TwojPan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
No to będziesz się z nim bujał.... Ile chcesz ? Mogę Ci dać 200pln, będe miał zapasowy na w razie co.

 

Kolego,nie rzucaj takimi marnymi kwotami,bo ubliżasz tym co się kochają w tym sterowniku(czytaj:ecoal fan fanatic) :)

Na serio powiem ci jednak ,że pierwszy poszedł za dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby był wart tyle za ile go sprzedajesz to by nie pokrywał się kurzem u Ciebie.

pozostaje pytanie czy Ty przesadzasz z jego ceną(nawet nie wiem za ile wystawiasz i nie chce mi się sprawdzać) czy przesadna jest jego wartość marketingowa w porównaniu do faktycznych zalet.

na to jednak nie odpowiem ani ja ani Ty jedynie rynek i zadowoleni bądź nie użytkownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
gdyby był wart tyle za ile go sprzedajesz to by nie pokrywał się kurzem u Ciebie.

pozostaje pytanie czy Ty przesadzasz z jego ceną(nawet nie wiem za ile wystawiasz i nie chce mi się sprawdzać) czy przesadna jest jego wartość marketingowa w porównaniu do faktycznych zalet.

na to jednak nie odpowiem ani ja ani Ty jedynie rynek i zadowoleni bądź nie użytkownicy

 

Towar jest wart tyle ile ktoś chce za niego zapłacić :) Dla mnie nie jest wart funta kłaków.

 

Ogłoszenie nieaktualne.Drugi ster również sprzedany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...