Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

6 tysięcy to tych które są podłączone do neta i widoczne dla innych, sam mam udostępnionych kilka które nie są widocznie dlatego że ich właściciele sobie tego nie życzą, to i tak jakiś maleńki procencik.

Wiedza sprzedawców, instalatorów a i samych nabywców jest taka że nawet nie wiedzą że sterownik może być widoczny w sieci.

Smutna ale prawda.

Userzy forów to znowu jakaś garstka ludzi porównując to do użytkowników.

Popatrzcie przez ostatnie kilka lat ilu jest tu stałych bywalców ?

większość wpada, coś przeczyta po łebkach i tyle go widzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo już powoli mapka polski z SPP się zapełnia, jak ES nic nie zrobi to stracą pierwszą pozycje w sterownikach internetowych.

Taaa, E-S porami już trzepie bo maher na forum pisze :)

Ja już półtora tygodnia czekam na następne zamówione Bruli.

Chyba upadłość ogłoszą ale tą z przemęczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, E-S porami już trzepie bo maher na forum pisze :)

Ja już półtora tygodnia czekam na następne zamówione Bruli.

Chyba upadłość ogłoszą ale tą z przemęczenia :)

 

To klienci wymogą zmianę sterownika, wystarczy że na forum będą pisać częściej że SPP jest lepszy od ecoala.

Jak trafi ci się klient który będzie chciał np. RBR-a z SPP to co zrobisz?

Jak zarazie widzę że tylko Jarecki jest bardzo elastyczny z swoim Skam-P premium, można zamówić dowolny sterownik nawet z SPP, z palnikami tak samo ma najlepszy teraz palnik do małych mocy Ardeo, a RBR stoi w miejscu i przez to jest o kilka lat do tyłu w rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ardeo jest na rynku? Na ile jest to rozwiązanie lepsze niż zewnętrzny napęd? Na ile to zostało sprawdzone?

Dla mnie wprowadzenie retorty w ruch to dodatkowy punkt w którym mogą zaistnieć kłopoty. Tak patrze na ten nowszy palnik Burner i jego niekiedy problemy. Piszą użytkownicy o wyginaniu się członów o tym że już nie są wymiarowo takie jak nowe. Sądzę że to rozwiązanie odbiło z kierunku niezawodności. Jak będzie z innymi rozwiązaniami? Tego nie wiem. Życzę sukcesów, a ja zostanę przy sprawdzonym dwuczęściowym rozwiązaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ardeo jest na rynku?.

 

Sporo dłużej niż pierwszy brucer ujrzał światło dzienne...., palniki znajdziesz także w marketach np. Obi oraz u kilku dużych producentów... także z Polski

Patent na ich ruch obrotowy to bodajże 2005 czy 2006r, oczywiście modyfikacje były.

Kwestia jaki jest to ruch, jaka budowa paleniska i czy ruszasz poza strefą bezpośredniego spalania.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia jaki jest to ruch, jaka budowa paleniska i czy ruszasz poza strefą bezpośredniego spalania.....

 

Rozumiem że dysponujesz rzetelnymi materiałami, które były by w stanie mnie przekonać? Samo patentowanie mnie nie przekonuje. W stanach patenty są na tyle popularne że ludzie patentują rzeczy jakie do głowy by nam nie przyszło wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...