Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Tylko w tym cały szkopuł że pojemność zmieniła się na papierze, a ciepła z suchej półki odebrać się nie da i przy palniku 15-25KW pracującego z mocą nominalną duża część trafia do komina.

Pytałem Cię już tyle razy: ile tego ciepła ucieka wg. Twoich wizji ?

Jak to jest duża a jak mała ilość tego ciepła ?

Konkretnie a nie pierdziel tego samego bo robi się to nudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I napisz to sobie w stopce bo zaśmiecasz wątek i wracasz do tego non stop.Czy Twój sprzedawca cię poinformował o tym?

U mnie jakoś wszyscy co zakupili kotły od 12 do 100 kW jak chcieli to świadectwa dostali więc szopkę to tylko TY odstawiasz.

 

Ja kupiłem RBR-11KW, może wyjaśnij co się stało z klientami którzy kupili RBR-11KW, za rok będzie RBR-13 i też napiszesz że wszyscy co kupili RBR 13-100 świadectwa dostali.

PS. Nie znam nikogo kto takie świadectwo dostał i to jakoś udowodnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem RBR-11KW, może wyjaśnij co się stało z klientami którzy kupili RBR-11KW, za rok będzie RBR-13 i też napiszesz że wszyscy co kupili RBR 13-100 świadectwa dostali.

PS. Nie znam nikogo kto takie świadectwo dostał i to jakoś udowodnił.

Nudny się stajesz.Jak zaje..ł Twój sprzedawca to nie nasza wina.Moi klienci którzy kupili przed badaniami kotły 11 i 17 kW byli informowani osobiście prze zemnie ,że nie posiadają certyfikatu.Kupiłeś gdzie kupiłeś,zaoszczędziłeś parę złotych a sprzedawca cię w Ciu.a zrobił bo kasę skasował i miał cię w głębokich czterech literach. Teraz tu łzy wylewasz!!!

Kupił byś go wiedząc,że nie ma badań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem RBR-11KW, może wyjaśnij co się stało z klientami którzy kupili RBR-11KW, za rok będzie RBR-13 i też napiszesz że wszyscy co kupili RBR 13-100 świadectwa dostali.

PS. Nie znam nikogo kto takie świadectwo dostał i to jakoś udowodnił.

Ja też kupiłem RBR11 i co jakbym kupił 12 to byłbym szczęśliwszy ?

Oni po prostu palą i nie trują dupy co dnia tak jak Ty, jak coś potrzebują dopytać to piszą na gg czy dzwonią bo mają gdzie :)

Ja często nawet tu nie piszę a jak widzę że ktoś o coś pyta to na PW odpiszę albo zadzwonię o dopowiem bo znowu zaraz sraczki dostaniesz że RBRa wychwalam.

Zapewniam Cię że na tym forum nawet z tych chłopaków co tu piszą do dziś kilku badania widziało a każdy kto je potrzebuje dostaje wydrukowane w kolorze z fakturą.

Już Ci napisałem że nawet się nie przyznają bo byś im skrzynki zasypał wiadomościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ładnie wygląda, sprzedawca RBR-a odpowiada sprzedawcy RBR-a i na wzajem pieją z zachwytu.

A gdzie ja tu pieję z zachwytu, ubolewam tylko nad Twoją głupotą a i ręka mi nie zadrży napisać naiwnością, wiedząc wszystko tyle czasu a i tak kupić takiego gniota, ech :)

Patrz jak po nim jadę, jak po burej suce a Ty twierdzisz że pieję.

Ładuj Maher akumulatory na jutro :)

Może Ci się dzisiaj przyśni jakaś jednostka do tego dużo i mało bo jakoś mnie to dużo i mało nie przekonuje.

Dla Ciebie dużo, dla mnie minimum i jak to rozstrzygnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ładnie wygląda, sprzedawca RBR-a odpowiada sprzedawcy RBR-a i na wzajem pieją z zachwytu.

Dość długo dawałem Ci spokój ale Twój problem,który mnie nie dotyczy wylewasz na nas więc będę piał z Ciebie tak długo jak długo będziesz biadolił.

Jakoś nikt z naszych klientów nie płacze o Twoje badania ,których nie dostałeś ,dziwne co?Co lepsze dupska mają ogrzane a chcieli większe kotły kupować tyle,że wiedzieli gdzie zadzwonić w przeciwieństwie do Ciebie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że w jeden dzień grzeje z większą mocą krócej, drugi mniejszą przez dłuższy czas przy podobnym odbiorze ciepła i tak na zmianę kilkukrotnie.

To masz zajebi..ą aparaturę pomiarową :)

Podobny odbiór ? czy taki sam ? jest w Twoim laboratorium ?

I raz wychodzi mało a raz dużo ? mhhh

to już kapuję.

Dobra spadam bo jutro piątek a roboty przed świętem się zapowiada.

Jeszcze dwa gnioty :) stoją na sklepie i czekają na instalatora a już następne dwa są w drodze i trzeba coś jutro wywieźć żeby miejsce zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może użytkownik, zapyta użytkownika, badaleś to jakoś, ciepłomierz posiadasz. Opierasz się tylko na liczniku czasu podawania, którego nikt nie widział bo stera nie udostępniasz.

 

Nie raz to badałem i wynik jest zawsze ten sam, ciepłomierza nie mam bo dotychczas licznik podawania się zawsze zgadza (na 125kg idealnie się czas kończy gdy widzę ślimaka). Kocioł od samego początku jest udostępniony, tylko nie dopisany do stopki i nie raz podawałem linka do niego i widzę że zainteresowani zaglądają do ustawień i potrafią go odnaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz zajebi..ą aparaturę pomiarową :)

Podobny odbiór ? czy taki sam ? jest w Twoim laboratorium ?

I raz wychodzi mało a raz dużo ? mhhh

to już kapuję.

Dobra spadam bo jutro piątek a roboty przed świętem się zapowiada.

Jeszcze dwa gnioty :) stoją na sklepie i czekają na instalatora a już następne dwa są w drodze i trzeba coś jutro wywieźć żeby miejsce zrobić.

 

Jakbym miał i laboratorium to wyniki i tak byś podważał, dokładnie tak samo jak twierdzisz i wmawiasz wszystkim że RBR miał i ma badania/certyfikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...