Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak bym miał taką szufladę to w zimie bym ją opróżnił chyba ze trzy razy paląc wesołą :)

Piękny kociołek i funkcjonalne to z możliwością zmiany ceramiki.

Ta ceramika też mi się podoba. Też bym chciał mieć takie drzwiczki i taką ceramikę.

Już się zastanawiam komu swój kociołek opchnąć.

O peleciaku nie wspominam bo ten rodzaj opału jest dla mnie za drogi i nie leży w sferze moich zainteresowań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A we wrocku stoisko jak się patrzy, wewnątrz hali, nawet kolegów spotkałem :wiggle:

Odwiedzać, oglądać i podziwiać.

 

Do tego w środku hali ciepło i pomimo zabrania ekogroszku odpalać nie trzeba ;)

 

Inni producenci marzli dzisiaj na placu na zewnątrz, gdzie się wystawili, a do domu o parametrach Twojego dobierali ... 35 kW :o i weź tu potem wytłumacz klientowi, że 17 kW wystarczy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połaziłem po placu i powiem że wasze stoisko mnie zaskoczyło. Tamci was nie mają szans przebić. Jak coś się chciałeś dowiedzieć to faktycznie kotły proponują że bym dwa takie moje domy ogrzał.

Jedno co to w taką kiepską pogodę jak dzisiaj gdzie siąpiło i lekko wiało a temp. była niezbyt wysoka to w środku jest jak w kawiarni :)

Żałuję że nie mogłem dłużej zostać ale nie dysponowałem swoim czasem, zrobiłem tylko taki mały rekonesans :p

A co do 12 to już dawno temu pisałem że u mnie dała by radę. Oczywiście w moim domu i mojej instalacji, o innych się nie wypowiadam ;)

Ładny ten kociołek, cholera spać nie będę mógł :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...,że ze "starego" RBRa tylko kolor się ostał? :) Nawiasem mówiąc ciekawi mnie, czy ewentualna zamiana na "nowego" odbywa się na zasadzie "plug^play"?

Mam na mysli wysokości i rozmieszczenie króćców oraz czopucha. Wiadomo, że mozna to w niewielkim zakresie skorygować kolanem skrętnym i nóżkami, ale taka opcja bardzo upraszczałaby ponowny montaż kotła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kociołek u Defro pytałem ja jak z Grześkiem obchodziliśmy stoiska wystawowe. Powstrzymać się od ..... na temat doboru kotła wierzcie mi nie było łatwo i to nie tylko u nich. Najlepiej było u gazowników gdzie uświadamiano mnie ,że koszt ogrzewania będzie bardzo zbliżony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem. Po ok 22 miesiącach od montażu bojler stojący 200 l cieknie. Przeciek jest przy samym zasilaniu zimną wodą. Cieknie spod metalowej nakładki na krućcu. Próbować spawać lub jakoś inaczej zakleić czy nie ma sensu. Jestem w szoku że nawet dwóch lat nie wytrzymał. To prawda że nie wymieniłem anody po tych 18 miesiącach ale stary wytrzymał 10 lat i jeszcze nie ciekł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...