Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Tak jak piszesz,teraz sprzedaje kotły na ekosyf,mam swój ulubiony zresztą ;)?

Widzisz, dawno Ci to radziłem :)

Chociaż nie wiem czy to dobry manewr bo widzę,że "naiwniaków" na pompy przybywa a na ekosyf ubywa dzięki edukacji ;)

Tak ? znowu dziwne rzeczy piszesz, szkoda że nie byłes na targach we Wrocku, zobaczyłbyś jaka jest rzeczywistość, był i pompiarz kocioł oglądać bo nie miał zajęcia :)

Nie karmcie trolla,nie piszcie głupot,piszcie pod inwestora a nie pod swój biznes to i wątek będzie czysty bo nie trzeba będzie prostować dyrdymałów.

Tobie to trzeba wyprostować ale psychikę a co dyrdymałów to już Ci już nieraz pisałem że na forum jesteś niedościgniony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arturo tylko przez tą twoją edukację to na forum coraz mniej użytkowników a Ci którzy już są i chcą się czegoś dowiedzieć to piszą do nas prywatne wiadomości i to tam toczy się dyskusja a nie tak jak powinna czyli na forum publicznym.

A czy tak powinno być ?

Myślę że nie, ale jak moderatorzy i Redakcja nie mogą sobie poradzić z dwoma trollami niedługo zostaną tutaj sami.

Smutne to, a było takie porządne forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
A czy tak powinno być ?

Myślę że nie, ale jak moderatorzy i Redakcja nie mogą sobie poradzić z dwoma trollami niedługo zostaną tutaj sami.

Smutne to, a było takie porządne forum.

To jest porządne forum,nie porządni są jedynie sprzedawcy,którzy za kilka złotników dla siebie proponują nie świadomym inwestorom coś co kompletnie się nie nadaje do nowych domów a mianowicie ogrzewanie paliwami stałymi.

Czemu jednemu z drugim mającym nowy dom do 200m2 i obciążenie cieplne ok.5-6kW nie odradzisz grzania ekosyfem,które jest dla niego droższe niż grzanie bezobslugowe ?

Czemu nie podpowiesz inwestorowi,żeby zmniejszył swoje zapotrzebowanie na ciepło i nie truł okolicy i siebie a w zamian tego będzie miał tanie,bezobslugowe i czyste ogrzewanie ?

Pytam się czemu ?

Bo z takiego nieswiadomego inwestora masz kasę i wciśniesz mu wszystko,zamiast radzić i doradzać jak uciec z ekosyfu.

Moderatorzy i Redakcja nie mogą zakneblować ust komuś co tłumaczy i wyjaśnia inwestorom co i z czym się je,im więcej świadomych inwestorów z nowymi domami tym mniej syfu trującego okolicznych mieszkańców.

 

Służe swoim przykładem,swoją budową jak budować,żeby nawet ogrzewanie prądem było tanie a Wy co robicie ? Wpuszczacie ludzi w maliny i każecie im zasyfiać okolicę i powodować choróbska u ludzi z wydobywającego się syfu z kominów.

I T mówisz o porządnym forum ? Dla kogo ma być porządne ? Dla sprzedawców czy dla inwestorów ?

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest porządne forum,nie porządni są jedynie sprzedawcy,którzy za kilka złotników dla siebie proponują nie świadomym inwestorom coś co kompletnie się nie nadaje do nowych domów a mianowicie ogrzewanie paliwami stałymi.

Czemu jednemu z drugim mającym nowy dom do 200m2 i obciążenie cieplne ok.5-6kW nie odradzisz grzania ekosyfem,które jest dla niego droższe niż grzanie bezobslugowe ?

Czemu nie podpowiesz inwestorowi,żeby zmniejszył swoje zapotrzebowanie na ciepło i nie truł okolicy i siebie a w zamian tego będzie miał tanie,bezobslugowe i czyste ogrzewanie ?

Pytam się czemu ?

Bo z takiego nieswiadomego inwestora masz kasę i wciśniesz mu wszystko,zamiast radzić i doradzać jak uciec z ekosyfu.

Moderatorzy i Redakcja nie mogą zakneblować ust komuś co tłumaczy i wyjaśnia inwestorom co i z czym się je,im więcej świadomych inwestorów z nowymi domami tym mniej syfu trującego okolicznych mieszkańców.

Służe swoim przykładem,swoją budową jak budować,żeby nawet ogrzewanie prądem było tanie a Wy co robicie ?

 

Szkoda tylko ze nie rozumiesz tego ze robisz to nie na tym wątku co trzeba . Trolisz każdemu nieważne czy ma dom nowy czy stary, czy np ma już kocioł i ma jakiś z nim problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyś wiedział ilu proponowałem tobyś nie pierdzielił w świat takich dyrdymałów.

Już Ci pisałem że z czystej przyzwoitości nie napiszę co ludzie mówią o Tobie :)

Dużo osób czyta forum, nic tutaj nie pisząc, znają Cię po nicku i śmieją się w głos jak tylko coś wspomnę, nieprzyzwoitością byłoby powtarzać co mówią a i trzeba by było czasem ocenzurować te treści.

Jak Ci pisałem, jesteś tu największym pośmiewiskiem a nie nauczycielem.

Smutna ale prawda, tyle że dla Ciebie.

Swoją fachowością popisałeś się już aż za nadto, rozkładając na łopatki firmę w 3 miesiące.

Gdyby było tak różowo, pływał byś w luksusie sprzedając te zabawki dla naiwnych :) a tak musisz siedzieć na forum po nocach i pisać głupoty.

Wesołych Świąt artek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę o starych domach,piszę o nowych domach,nowych inwestorach,którzy mają jeszcze szansę uciec od ekosyfu i nie truć innych.

Wątek nie jest ani o starych domach ani o nowych domach tylko o kotle na eko groszek.

Wytrzeźwiej człowieku może się zorientujesz że znowu trollujesz i nikt nie chce Cię tu słuchać ani czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz edukować ok. Zakładaj temat "Jak ogrzewać tanio czysto i bezobsługowo". Jak wybudować tanio i ogrzewać komfortowo i ekonomicznie" i tam się chłopie wyżywaj pisz maluj śpiewaj tańcz nikt do ciebie nie będzie miał pretensji i nikt Ci nie będzie zarzucał spamowania trolowania itd. Ale jeśli piszesz w wątkach na temat ekogroszku, peletu, gazu czy innych źródeł ciepła to pisz na ten temat bo to twoje spamowanie jest naprawdę uciążliwe i więcej szkody przynosi na forum niż pożytku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Wątek nie jest ani o starych domach ani o nowych domach tylko o kotle na eko groszek.

Zatem ponawiam pytanie,czemu nie tlumaczysz nie świadomemu inwestorowi mającemu nowy dom,który jest zainteresowany kupnem kotła tego na ekogroszek,że źle robi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi chociaż jeden swój post tutaj na forum gdzie odradzasz zakup kotła na ekogroszek bo się nie nadaje do domu inwestora,lub radzisz bardziej doizolować chałupę i zainteresować się ogrzewaniem bezobslugowym,a kołłownię przerobić na pralnio-suszarnię na przyklad,jesteś zwykłym hipokrytą.

A kim Ty jesteś że ja Ci mam coś pokazywać ?

Jesteś trollem i nikim więcej.

Powinni Ci wydzielić z tej pralnio-suszarni jakąś klatkę i tam trzymać bo jesteś niebezpieczny dla otoczenia, to moje zdanie, oczywiście odciąć dostęp do sieci.

Skąd Ty wiesz o czym ja z ludźmi rozmawiam ?

A po drugie co Cię to obchodzi i z jakiej okazji mam się Tobie tłumaczyć ?

Miałeś swój czas i widać jak nauczałeś p. V-ce prezesie pompowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz edukować ok. Zakładaj temat "Jak ogrzewać tanio czysto i bezobsługowo". Jak wybudować tanio i ogrzewać komfortowo i ekonomicznie" i tam się chłopie wyżywaj pisz maluj śpiewaj tańcz nikt do ciebie nie będzie miał pretensji i nikt Ci nie będzie zarzucał spamowania trolowania itd. Ale jeśli piszesz w wątkach na temat ekogroszku, peletu, gazu czy innych źródeł ciepła to pisz na ten temat bo to twoje spamowanie jest naprawdę uciążliwe i więcej szkody przynosi na forum niż pożytku.

Przecież założył już takie, podniecali się tam ze swoim kolegą niedoli, później pisał już sam ze sobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Człowieku weź idź się przewietrz. Jak Cię to interesuje to napisz priva. Rozj... ten wątek konkretnie.

:

Nie karmcie trolla,nie piszcie głupot,piszcie pod inwestora a nie pod swój biznes to i wątek będzie czysty bo nie trzeba będzie prostować dyrdymałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem ponawiam pytanie,czemu nie tlumaczysz nie świadomemu inwestorowi mającemu nowy dom,który jest zainteresowany kupnem kotła tego na ekogroszek,że źle robi ?

Artek, mówię.

Tyle że jak ktoś zdecydował to weź mu sprzedaj pompę jak on chce groszek.

Czy sprzedałeś komuś kocioł jak chciał pompę ?

Piszesz tylko pod publikę a że bardzo mnie lubisz i ja Ciebie to wszyscy starzy bywalcy wiedzą i wiedzą dlaczego tu trollujesz.

Ktoś w końcu się wkurczy i pójdziesz znowu do pierdla, myślę że gdyby nie przygotowania świąteczne już miałbyś urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi chociaż jeden swój post tutaj na forum gdzie odradzasz zakup kotła na ekogroszek bo się nie nadaje do domu inwestora,lub radzisz bardziej doizolować chałupę i zainteresować się ogrzewaniem bezobslugowym,a kołłownię przerobić na pralnio-suszarnię na przyklad.

Pokaż swój jeden post na forum,gdzie inwestorowi przed budową polecasz oszczędzić na kominie i kotłowni,jesteś zwykłym hipokrytą.

 

Widziałem niejednokrotnie jak Karoka pisał o innym źródle ciepła niż węgiel jak ktoś pytał o kocioł, ale Ty jesteś tak zacietrzewiony, że nie zauważyłeś lub nie chciałeś tego widzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę nie ma kto zrobić porządku w tym wątku?

Nawet nie czuję jak rymuję:-)

Nie rozumiem co jest grane. Kilku gości zaśmieca cały wątek i nie ma nikogo kto by to posprzatał i wyeliminował śmiecących.

Przecież nawet jak ktoś chce znaleźć coś konkretnego to nie prsebrnie przez ten syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...