Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeśli macie taki problem z kartami, to albo karty z jakiegoś odrzutu, co nikt nie chciał (20 gatunek) albo sterownik ma problem z oprogramowaniem lub sprzętowo jest do bani.

Mam do czynienia z kartami na co dzień na których jest część firmware'u i część danych urządzeń które obsługuję. Tylko raz zdarzyło się, że karta padła fizycznie, ale wtedy tylko do wymiany. Żadne formatowania i inne cuda nie pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie taki problem z kartami, to albo karty z jakiegoś odrzutu, co nikt nie chciał (20 gatunek) albo sterownik ma problem z oprogramowaniem lub sprzętowo jest do bani.

Mam do czynienia z kartami na co dzień na których jest część firmware'u i część danych urządzeń które obsługuję. Tylko raz zdarzyło się, że karta padła fizycznie, ale wtedy tylko do wymiany. Żadne formatowania i inne cuda nie pomagają.

Przez prawie 4 lata wymieniłem chyba 2 sztuki u klientów także chyba nie są 20-ego gatunku :)

Kolegę Czerny chyba przyroda trafiła również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak szybko. Czy coś się dzieje z serwerami? Nie mam wykresów. Wprawdzie dawno nie zaglądałem, ale teraz przeglądając dni wstecz, przeglądarka wyświetla mi "Wykres - brak danych". Sterownik cały czas podłączony do neta, więc nie rozumiem :confused:

 

możne się przyda https://esterownik.pl/forum/posty,1936/brak-statystyk-na-stronie?m=63287#63287

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wszystko jest jasne, tylko to nie jest odpowiedź na moje pytanie. Kartę się wymieni, no problem, ale co z danymi? Co jest na serwerach a co na karcie? Jest jakaś synchronizacja???

Wszystko jest na karcie , może uda Ci się na nią wejść i przekopiować z niej dane, wtedy wrzucić na nową czy po formacie, jeśli zdechła, zapisane dane poszły się kochać niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom moja po zakupie lubiala raz na miesiac sie zawieszac, to zrobilem zamiane zonie w aparacie ale Ciiii :)

No i teraz wszedzie działa OK, ja jakies 3lata temu też sporo pracowałem z kartami gdzie byly programy do skanowania i co najgorsze terminale przenoscne mialy mozliwosc obslugi kart do 1GB i zbieralem sam stary szajs z allegro i wiem ze te karty to loteria masakryczna. Odkąd powstaly klasy jakości na kartach jest o wiele lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku (6 lipca 2015) portal eSterownik.pl oraz usługa Zdalny dostęp zostanie wyłaczona.

Wyłaczenie ma na prace konserwacyjne oraz niezbędne aktualizacje przed rozpoczęciem nowego sezonu grzewczego.

Za wszystkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.Do kiedy?,bo daty zakonczenia nie ma

Czyli same dobre rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku (6 lipca 2015) portal eSterownik.pl oraz usługa Zdalny dostęp zostanie wyłaczona.

Wyłaczenie ma na prace konserwacyjne oraz niezbędne aktualizacje przed rozpoczęciem nowego sezonu grzewczego.

Za wszystkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.Do kiedy?,bo daty zakonczenia nie ma

 

Wyraźnie napisali: "przed nowym sezonem grzewczym" czyli nie prędko. Ruch na stronie e-sterownik potężny - użytkownicy on-line: 0 (czytaj ZERO).

Pozdrawiam.

Ps: przed nowym sezonem grzewczym wymiana sterownika na taki bez bajerów, ale potrafiący poprawnie spalać większość węgli łącznie z tymi "trudnymi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku (6 lipca 2015) portal eSterownik.pl oraz usługa Zdalny dostęp zostanie wyłaczona.

Wyłaczenie ma na prace konserwacyjne oraz niezbędne aktualizacje przed rozpoczęciem nowego sezonu grzewczego.

Za wszystkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.Do kiedy?,bo daty zakonczenia nie ma

 

Czyli o informacji o awarii pieca SMS/email możemy zapomnieć, widać że producent sterownika jest trochę niepoważny. Nie byłoby problemu jakby była możliwość wyciągnięcia informacji o awarii z sterownika i bez problemu sygnał można byłoby puścić przez np. powiadomienie sytemu alarmowego i poprzez przekierowanie portów połączyć się ze sterownikiem i zobaczyć co się dzieje. Jeżeli wyłączenia miałoby dłużej potrwać producent pieca powinien zareagować bo właśnie taka funkcjonalność pieca trochę klientów mu "napędziła" i pewnie potencjalni klienci dłużej się zastanowią przed zakupem jak producent sterownika robi cyrki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje tylko dostepu przez neta do pieca z zagranicy.Jest jakies obejscie?

 

Do pieca dostaniesz się z zagranicy tylko musisz mieć zewnętrzy adres IP w domu (czy to dynamiczny czy stały) i odpowiednio przekierować porty na routerze, tylko o informacji o awarii sterownika możesz zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...