Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

lepiej zamawiać bezpośrednio u producenta;)

 

Też chciałem się upewnić, niestetu u mnie tym razem padł nie tylko moduł, lecz coś jeszcze na płycie i niestety płyte musze do ES wysłać.

 

Co do faktów (mysle że warto o tym napisać) to ten ES ładnie bajeruje z cenami raz mowią że chcą 170zł z przesyłką (w rozmowie telefonicznej usłyszałem "Wątpie aby pan taniej kupił" a cena podana już 210zł z przesyłką), po wejści na pierwszy lepszy sklep zmówiełm za 91zł z przesyłką.

 

W rozmowie telefonicznej powiedziano mi ze naprawa płyty nie powinna przekroczyć 70zł, jestem bardzo ciekawy jaki będzie efekt końcowy ceny.

 

Rozumiem że chcą zarobić ale prosze oni przebijają cene modułu x3 ponieważ churtowo za 70zł sprzedają firmy.

Jeszcze bym coś napisał, ale w końcu mi nie naprawią tej płyty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem się upewnić, niestetu u mnie tym razem padł nie tylko moduł, lecz coś jeszcze na płycie i niestety płyte musze do ES wysłać.

 

Co do faktów (mysle że warto o tym napisać) to ten ES ładnie bajeruje z cenami raz mowią że chcą 170zł z przesyłką (w rozmowie telefonicznej usłyszałem "Wątpie aby pan taniej kupił" a cena podana już 210zł z przesyłką), po wejści na pierwszy lepszy sklep zmówiełm za 91zł z przesyłką.

 

W rozmowie telefonicznej powiedziano mi ze naprawa płyty nie powinna przekroczyć 70zł, jestem bardzo ciekawy jaki będzie efekt końcowy ceny.

 

Rozumiem że chcą zarobić ale prosze oni przebijają cene modułu x3 ponieważ churtowo za 70zł sprzedają firmy.

Jeszcze bym coś napisał, ale w końcu mi nie naprawią tej płyty :D

Firmy zazwyczaj posługują się cenami NETTO i dlatego ta różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmy zazwyczaj posługują się cenami NETTO i dlatego ta różnica.

I większość na tym zarabia cena modułu netto w churtowni to okolo 70zł brutto 90zł, jeżeli policzyli by sobie z przesyłką 120/130zł to pewnie bym im wysyał i sobie dupy nie zawracał, ale taka przebitka to robienie w czystego wała. Już zabuliłem w tamtym roku pomimo stera na gwarancji 200zł (wtedy mówili że 150 moduł 50zł za droge)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...