Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Mam takie pytanie do użytkowników forum z większym stażem i większym ilorazem inteligencji niż arturo72 ( o takich raczej nie trudno )

Czy na forum jest jakiś moderator czy ktoś kto pilnuje tu porządku ? Przecież w większości , jakieś 90% postów na forum, jest nie na temat ( tak jak i ten ) i są to przeważnie kłótnie tych samych osób. Czy na tym forum jest samowolka ?

* Właśnie o tym pisałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uprzejmie informuję wszystkich niezadowolonych z tego, że piszę prawdę iż mogą:

 

- jeśli im się na przykład ich kociołek znudzi albo przestanie bawić (nie tylko w okresie gwarancji, ale po również) - wystąpić do sprzedawcy o zabranie go sobie i zwrot kasy. Podstawa: brak wymaganych prawem dokumentów dopuszczających ten wyrób do obrotu na rynku krajowym.

 

- Jako dowód dodatkowy przeciwko sprzedawcy świadczyć będzie treść jego oferty zamieszczona na jego stronie (warto sobie już skopiować i trzymać jak relikwię)

 

Pozdrawiam wszystkich

 

p.s. ten wpis jest dla tych mniej kumatych od tego, co wie nieco więcej w tej materii. Zatem spełnia wymagania i oczekiwania opisane w ostatnich wpisach przed tym moim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję wszystkich niezadowolonych z tego, że piszę prawdę iż mogą:

 

- jeśli im się na przykład ich kociołek znudzi albo przestanie bawić (nie tylko w okresie gwarancji, ale po również) - wystąpić do sprzedawcy o zabranie go sobie i zwrot kasy. Podstawa: brak wymaganych prawem dokumentów dopuszczających ten wyrób do obrotu na rynku krajowym.

 

- Jako dowód dodatkowy przeciwko sprzedawcy świadczyć będzie treść jego oferty zamieszczona na jego stronie (warto sobie już skopiować i trzymać jak relikwię)

 

Pozdrawiam wszystkich

 

p.s. ten wpis jest dla tych mniej kumatych od tego, co wie nieco więcej w tej materii. Zatem spełnia wymagania i oczekiwania opisane w ostatnich wpisach przed tym moim.

 

 

Już kiedyś to panie pisałem ale przypomnę że gdy posiadasz wiedzę że produkt który jest sprzedawany nie został dopuszczony do obrotu lub produkt nie spełnia dopuszczalnych norm obowiązujących na ryku a tym samym zagraża zdrowiu i życiu potencjalnych klientów to masz obowiązek to zgłosić, jeśli tego nie zrobisz to jesteś współodpowiedzialny zarówno jak producent czy sprzedawca. Skoro tak mocno jesteś przekonany że tak jest a nie tylko kręcisz to droga otwarta.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do użytkowników forum z większym stażem i większym ilorazem inteligencji niż arturo72 ( o takich raczej nie trudno )

Czy na forum jest jakiś moderator czy ktoś kto pilnuje tu porządku ? Przecież w większości , jakieś 90% postów na forum, jest nie na temat ( tak jak i ten ) i są to przeważnie kłótnie tych samych osób. Czy na tym forum jest samowolka ?

 

Kiedyś był jakiś, ale chyba się wypisał (Delphion1). Albo przestał się udzielać.

Widocznie redakcji nie zależny by pisano w wątkach na temat.

Ilość wyświetleń się zwiększa i $ z reklam większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój podajnik chodzi cichutko od czasu zaklejania otworów dymowych.Położyłem mocowania na siliconie i jest ok,ledwie go w nocy słyszę:-)

Pytanie z innej beczki:Jestem jedyny który od nowości nie wklejal korony(4sezon mnie czeka)?Na razie pali się ok więc nie ruszam:-)

Edytowane przez Delphion1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew temu co niektórzy tutaj próbują przedstawiać rzeczywistość jest całkiem inna:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?235435-Ogniwo-Eko-Plus-M-pytania-i-odpowiedzi-czyli-jak-to-jest-z-tym-kot%C5%82em&p=6909587&viewfull=1#post6909587

Treść dla leniwych którym nie chce się kliknąć w link: :)

Witam śledzę kłótnie bo konwersacją tego nie można nazwać temat dotyczących badań kotłów i chciałem wtrącić swoje 5 groszy Otóż nie jestem ani sprzedawcą ani w jaki sposób związany z jakąkolwiek firmą kotlarską Zakupiłem kocioł rbr 17kw u Minertu i jednym z podpunktów przyznania dofinansowania przez moją gminę było badanie kotła przez akredytowaną firmę otóż dzieki dokumentom dostarczonym mi przez Minetru dostałem pełne dofinansowanie chciałem zaznaczyć że te papiery nie są sprawdzane przez byle urzędniczyne ale wysyłane do Katowic i tam sprawdzane dopiero Katowice przyznaja dofinansowanie Tak że dla wszystkich którzy ślędzą te forum i myślą o dofinansowaniu papiery RBera spelniaja normy .

W zeszłym miesiącu montowałem dwa takie kotły, dokumenty były sprawdzone przed montażem i zatwierdzone, jedna kotłownia jest już po odbiorze, klient czeka na kasiorkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam śledzę kłótnie bo konwersacją tego nie można nazwać temat dotyczących badań kotłów i chciałem wtrącić swoje 5 groszy Otóż nie jestem ani sprzedawcą ani w jaki sposób związany z jakąkolwiek firmą kotlarską Zakupiłem kocioł rbr 17kw u Minertu i jednym z podpunktów przyznania dofinansowania przez moją gminę było badanie kotła przez akredytowaną firmę otóż dzieki dokumentom dostarczonym mi przez Minetru dostałem pełne dofinansowanie chciałem zaznaczyć że te papiery nie są sprawdzane przez byle urzędniczyne ale wysyłane do Katowic i tam sprawdzane dopiero Katowice przyznaja dofinansowanie Tak że dla wszystkich którzy ślędzą te forum i myślą o dofinansowaniu papiery RBera spelniaja normy ."

 

Ja, ja Herrn KAROKA. Jak Katowitz to ja. Gut, gut! Ino we Katowicach żodnych dopłat do kotłów nie beło. Ale to nie ważne. Ważne, że pan Karoka się cieszy, że ktoś anonimowo na forum tako godke wciepnon.

 

Puk, puk, kto tam?

Czy tu mieszka pan KA?

Tak, ale kto tam?

Rozum? A to pomyłka.

Resztę sobie dopisz sam. A jak już się pan obrobi, to wystarczy poczytać te akty prawne, które kiedyś zamieściłem.

 

Poproś pan panie karoka pana minertu albo tego anonimka od Katowic aby pokazał papier jednostki akredytowanej, która badała tą 17kę. Albo chociaż jej nazwę.

 

Cieszycie się panie karoka, bo ktoś coś napisał, ale żadnego dowodu nie przedstawił. A przecież pan jako sprzedawca rbr-ów również do tych papierów powinien mieć dostęp.

 

Przykro tylko, że próbujecie biednych ludzi robić w bambooko.

 

Uprzejmie proszę panów minertu i karoki o spelnienie mojej prośby i wskazanie nazwy JEDNOSTKI AKREDYTOWANEJ która badała kocioł RBR 17 kW. Pewnie to nie aż tak wielka tajemnica, jak wyniki badan reszty kotłów tej firmy.

 

Pozdrawiam raz jeszcze.

 

Przy okazji proszę pana moderatora tego wątku, aby zanim zrobi tutaj porządek sprawdził u źródeł, co i jak. A przede wszystkim, czy wpis (malina321 Racibórz), który zamieścił pan karoka jest prawdziwy. czyli, kto, co, jak, kiedy i gdzie. Wszystko i na temat.

Edytowane przez bolek&lolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam śledzę kłótnie bo konwersacją tego nie można nazwać temat dotyczących badań kotłów i chciałem wtrącić swoje 5 groszy Otóż nie jestem ani sprzedawcą ani w jaki sposób związany z jakąkolwiek firmą kotlarską Zakupiłem kocioł rbr 17kw u Minertu i jednym z podpunktów przyznania dofinansowania przez moją gminę było badanie kotła przez akredytowaną firmę otóż dzieki dokumentom dostarczonym mi przez Minetru dostałem pełne dofinansowanie chciałem zaznaczyć że te papiery nie są sprawdzane przez byle urzędniczyne ale wysyłane do Katowic i tam sprawdzane dopiero Katowice przyznaja dofinansowanie Tak że dla wszystkich którzy ślędzą te forum i myślą o dofinansowaniu papiery RBera spelniaja normy ."

 

Ja, ja Herrn KAROKA. Jak Katowitz to ja. Gut, gut! Ino we Katowicach żodnych dopłat do kotłów nie beło. Ale to nie ważne. Ważne, że pan Karoka się cieszy, że ktoś anonimowo na forum tako godke wciepnon.

 

Puk, puk, kto tam?

Czy tu mieszka pan KA?

Tak, ale kto tam?

Rozum? A to pomyłka.

Resztę sobie dopisz sam. A jak już się pan obrobi, to wystarczy poczytać te akty prawne, które kiedyś zamieściłem.

 

Poproś pan panie karoka pana minertu albo tego anonimka od Katowic aby pokazał papier jednostki akredytowanej, która badała tą 17kę. Albo chociaż jej nazwę.

 

Cieszycie się panie karoka, bo ktoś coś napisał, ale żadnego dowodu nie przedstawił. A przecież pan jako sprzedawca rbr-ów również do tych papierów powinien mieć dostęp.

 

Przykro tylko, że próbujecie biednych ludzi robić w bambooko.

 

Uprzejmie proszę panów minertu i karoki o spelnienie mojej prośby i wskazanie nazwy JEDNOSTKI AKREDYTOWANEJ która badała kocioł RBR 17 kW. Pewnie to nie aż tak wielka tajemnica, jak wyniki badan reszty kotłów tej firmy.

 

Pozdrawiam raz jeszcze.

 

Przy okazji proszę pana moderatora tego wątku, aby zanim zrobi tutaj porządek sprawdził u źródeł, co i jak. A przede wszystkim, czy wpis (malina321 Racibórz), który zamieścił pan karoka jest prawdziwy. czyli, kto, co, jak, kiedy i gdzie. Wszystko i na temat.

 

Bolus! Skoro posiadasz taką wiedzę że coś jest nie tak z papierami czy z jakimś wyrobem nie tak to czemu tego nie zglosisz tam gdzie trzeba? Przecież ciąży na tobie taki obowiązek,nie przestrzegasz prawa a innym wytykasz ,oj nie ładnie slawku. A druga sprawa, starczy ci życia żeby obejsc wszystkie sklepy casto,liroje itd.żeby posprawdzac wszystkim kotlom papiery? Bolus ,ją myślał że ty rozumny chłop a ty jak gimbaza , w necie swiracha a .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój podajnik chodzi cichutko od czasu zaklejania otworów dymowych.Położyłem mocowania na siliconie i jest ok,ledwie go w nocy słyszę:-)

Pytanie z innej beczki:Jestem jedyny który od nowości nie wklejal korony(4sezon mnie czeka)?Na razie pali się ok więc nie ruszam:-)

 

Warto sprawdzić czy nie nazbierało się popiołu w komorze powietrza. 4 sezony to dość sporo. Zaleca się czyścić co 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam śledzę kłótnie bo konwersacją tego nie można nazwać temat dotyczących badań kotłów i chciałem wtrącić swoje 5 groszy Otóż nie jestem ani sprzedawcą ani w jaki sposób związany z jakąkolwiek firmą kotlarską Zakupiłem kocioł rbr 17kw u Minertu i jednym z podpunktów przyznania dofinansowania przez moją gminę było badanie kotła przez akredytowaną firmę otóż dzieki dokumentom dostarczonym mi przez Minetru dostałem pełne dofinansowanie chciałem zaznaczyć że te papiery nie są sprawdzane przez byle urzędniczyne ale wysyłane do Katowic i tam sprawdzane dopiero Katowice przyznaja dofinansowanie Tak że dla wszystkich którzy ślędzą te forum i myślą o dofinansowaniu papiery RBera spelniaja normy ."

 

Ja, ja Herrn KAROKA. Jak Katowitz to ja. Gut, gut! Ino we Katowicach żodnych dopłat do kotłów nie beło. Ale to nie ważne. Ważne, że pan Karoka się cieszy, że ktoś anonimowo na forum tako godke wciepnon.

 

Puk, puk, kto tam?

Czy tu mieszka pan KA?

Tak, ale kto tam?

Rozum? A to pomyłka.

Resztę sobie dopisz sam. A jak już się pan obrobi, to wystarczy poczytać te akty prawne, które kiedyś zamieściłem.

 

Poproś pan panie karoka pana minertu albo tego anonimka od Katowic aby pokazał papier jednostki akredytowanej, która badała tą 17kę. Albo chociaż jej nazwę.

 

Cieszycie się panie karoka, bo ktoś coś napisał, ale żadnego dowodu nie przedstawił. A przecież pan jako sprzedawca rbr-ów również do tych papierów powinien mieć dostęp.

 

Przykro tylko, że próbujecie biednych ludzi robić w bambooko.

 

Uprzejmie proszę panów minertu i karoki o spelnienie mojej prośby i wskazanie nazwy JEDNOSTKI AKREDYTOWANEJ która badała kocioł RBR 17 kW. Pewnie to nie aż tak wielka tajemnica, jak wyniki badan reszty kotłów tej firmy.

 

Pozdrawiam raz jeszcze.

 

Przy okazji proszę pana moderatora tego wątku, aby zanim zrobi tutaj porządek sprawdził u źródeł, co i jak. A przede wszystkim, czy wpis (malina321 Racibórz), który zamieścił pan karoka jest prawdziwy. czyli, kto, co, jak, kiedy i gdzie. Wszystko i na temat.

 

Jak masz misję to albo działaj albo odpuść bo jak na razie tylko pitolisz i pitolisz. No chyba , że masz dużo czasu wolnego na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...