Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie też od 17 lipca całkowity brak statystyk.

Jak to zgłosić i do kogo. Nie wygaszam praktycznie od dwóch lat więc coś tam jest nie halo.

Nie grzebałem też nic przy sterowniku.

Wszystko działa, tylko trzeba zmodyfikować każdy zasyp w okresie wyłączenia statystyk ustawiając rodzaj paliwa. Zdarzają się też duplikaty wpisów za ten okres - ale tu jeszcze ES działa. Ja po prostu usunąłem zdublowane wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa, tylko trzeba zmodyfikować każdy zasyp w okresie wyłączenia statystyk ustawiając rodzaj paliwa. Zdarzają się też duplikaty wpisów za ten okres - ale tu jeszcze ES działa. Ja po prostu usunąłem zdublowane wpisy.

 

Ja też usunołem ale nic nie pomogło

 

Ps u mnie to jak mam od zeszłego roku kocioł od czerwca to zgineły wszystkie zasypy.Zostały tylko zakupy węgla

Edytowane przez mchomen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też usunołem ale nic nie pomogło

 

Ps u mnie to jak mam od zeszłego roku kocioł od czerwca to zgineły wszystkie zasypy.Zostały tylko zakupy węgla

Sprawdź czy te zaginione zasypy są zapisane na karcie w sterowniku( przez dostęp przez sieć lokalną), jeżeli tak to poczekaj- na pewno się zsynchronizują , jeżeli ich nie ma to masz uszkodzoną kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też nie można włączyć powiadomienia sms o wysokiej temperaturze podajnika? Niby zaznaczam ptaszki i zapisz. Ale jak wchodzę kolejny raz do modyfikacji to jest ta opcja odznaczona. Też tak macie?

Jeszcze jedno gdzie wpisać moc nominalną kotła bo nie widzę nigdzie takiej rubryki?

Edytowane przez pawko_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...