Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a umiesz to zrobić rzetelnie?

To napisz na wątku o ogniwie dlaczego papier wystawiany przez ICHPW nie może byc brany pod uwagę w programach unijnych wymagających badania w/g PN-EN 303:5 np. program napisany przez Germanów o nazwie Kawka, dlaczego tam atesty wystawiane przez ICHPW są odrzucane z miejsca?

 

Wiem,że Pan to wie, jestem ciekaw, czy będzie Pan miał na tyle odwagi cywilnej, aby to napisać

 

W programie Kawka Wasz atest jest tyle wart, co ten z małej energetyki, tyle powiem....

co sprowadza się do tego,że atesty mają taką siłę, jak urzędnik w danej gminie stwierdzi, jak daje zwroty- atest jest ok.... a jak przychodzi do rzetelnej i pełnej weryfikacji to już bladziutko to wygląda

 

Po odpowiedź zapraszam na wątek Ogniwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum informacyjne, a nie rozrywkowe. Informacje czasem bywają nudne. Szczególnie informacje niewygodne.

 

Piszesz, że masz dość utarczek słownych. Rozumiem cię. Ale powiedz mi, czy ja prowadzę te utarczki sam ze sobą? Przecież nie. Podaję pewne informacje, które wiem, a pewne grono osób usiłuje te informacje zakrzyczeć, zakłamać... czym zmusza mnie do dawania kolejnych informacji prostujących. Zauważ, że nigdy nie wtrącam się, kiedy dyskutujecie merytorycznie o eksploatacji tych swoich RBR-ów. Ale kiedy zaczyna się fałszywa reklama, to mnie ponosi...

 

Szkoda tylko że te informacje podajesz nie w tym wątku co należy.

Nie ma sensu dyskutować. Ja swoje zdanie na ten temat wyoowiedziałem i w odróżnieniu od Ciebie nie będę go powtarzał do znudzenia zaśmiecając wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wieści ze strony ES.

2015-09-29 11:07

"Powiadadamianie SMS - koniec promocji

Przeszło 3 lata temu wprowadziliśmy na platformie usługę wysyłania SMS alarmowych. Usługa była wprowadzona na zasadzie promocji do odwołania i przez cały ten okres była darmowa. W okresie promocji zostało wysłanych ponad 150 tys SMS`ów do użytkowników.

Począwszy od 1 października 2015 roku na platformie eSterownik.pl wprowadzamy następujące zmiany dotyczące powiadamia SMS:

SMS będą rozliczane kwotowo a nie jak dotychczas ilościowo. Standardowy koszt SMS to 0.25 PLN brutto.

Każdy użytkownik do końca roku (tj do 31 grudnia 2015 roku) otrzyma co miesiąc doładowanie do maksymalnej kwoty 2.5 PLN.

1 stycznia 2016 konta zostaną wyzerowane i pozostanie tylko opcja płatna.

Do końca 2015 roku zostanie uruchomiony sklep online gdzie użytkownicy będą mogli doładować swoje konto dowolną kwotą przeznaczoną na wiadomości SMS.

Każdy użytkownik może sprawdzić stan swojego konta w zakładce Mój profil."

 

SUPER.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos pomoc?,nie moge zadnego powiadomienia zapisac.Ustawiam powiadomienie sms nr telefonu i odhaczam wszystkie powiadomienia ale nigdzie przycisku zapisz.Wychodze z tego,wchodze z powrotem i znowu powiadomienia bez haczykow i zamiast powiadomienia sms to mailowe jest.Jak zmienie z mail na sms to znikaja mi przyciski na dole dodaj anuluj.Za krotkie sie robi. Edytowane przez grzeh2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wieści ze stronydużoa15-09-29 11:07

"Powiadadamianie SMS - koniec promocji

Przeszło 3 lata temu wprowadziliśmy na platformie usługę wysyłania SMS alarmowych. Usługa była wprowadzona na zasadzie promocji do odwołania i przez cały ten okres była darmowa. W okresie promocji zostało wysłanych ponad 150 tys SMS`ów do użytkowników.

Począwszy od 1 października 2015 roku na platformie eSterownik.pl wprowadzamy następujące zmiany dotyczące powiadamia SMS:

SMS będą rozliczane kwotowo a nie jak dotychczas ilościowo. Standardowy koszt SMS to 0.25 PLN brutto.

Każdy użytkownik do końca roku (tj do 31 grudnia 2015 roku) otrzyma co miesiąc doładowanie do maksymalnej kwoty 2.5 PLN.

1 stycznia 2016 konta zostaną wyzerowane i pozostanie tylko opcja płatna.

Do końca 2015 roku zostanie uruchomiony sklep online gdzie użytkownicy będą mogli doładować swoje konto dowolną kwotą przeznaczoną na wiadomości SMS.

Każdy użytkownik może sprawdzić stan swojego konta w zakładce Mój profil."

 

SUPER.

 

Nieładnie.

Co prawda nie wykorzystywałem tych sms zbyt dużo ale był to jeden z argumentów wykorzystywanych w sprzedeży tego sterownika przez firmę. Chyba podejscie firmy do klientów się zmienia ale po takim zabiegu podejscie klientów do firmy też się pewnie nieco zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos pomoc?,nie moge zadnego powiadomienia zapisac.Ustawiam powiadomienie sms nr telefonu i odhaczam wszystkie powiadomienia ale nigdzie przycisku zapisz.Wychodze z tego,wchodze z powrotem i znowu powiadomienia bez haczykow i zamiast powiadomienia sms to mailowe jest.

A jesteś aby na pewno zalogowany ?

Może Cię wylogowało z eSterownik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie.

Co prawda nie wykorzystywałem tych sms zbyt dużo ale był to jeden z argumentów wykorzystywanych w sprzedeży tego sterownika przez firmę. Chyba podejscie firmy do klientów się zmienia ale po takim zabiegu podejscie klientów do firmy też się pewnie nieco zmieni.

Też właśnie czytam post Marka i to co piszą na platformie.

W sumie to pisali że jest promocja z tymi SMSami ale zawsze ale.

W sumie mi to nie robi różnicy bo cały dzień w fonie mam włączonego neta także wszystko na skrzynkę mailową przychodzi i zaraz telefon daje znać że coś przyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos pomoc?,nie moge zadnego powiadomienia zapisac.Ustawiam powiadomienie sms nr telefonu i odhaczam wszystkie powiadomienia ale nigdzie przycisku zapisz.Wychodze z tego,wchodze z powrotem i znowu powiadomienia bez haczykow i zamiast powiadomienia sms to mailowe jest.Jak zmienie z mail na sms to znikaja mi przyciski na dole dodaj anuluj.Za krotkie sie robi.

 

Potwierdzam...zauważyłem podobny problem u mnie. Nie pomaga logowanie z innych komputerów ani zmiana rozdzielczości ekranu. Tak jakby brakowało kilku cm na dole wyskakującego okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie czytam post Marka i to co piszą na platformie.

W sumie to pisali że jest promocja z tymi SMSami ale zawsze ale.

W sumie mi to nie robi różnicy bo cały dzień w fonie mam włączonego neta także wszystko na skrzynkę mailową przychodzi i zaraz telefon daje znać że coś przyszło :)

 

 

Te 10 sms na miesiąc nie majątek ale mimo wszystko delikatny niesmak zostaje:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...