Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Powiadomienia mozna zalatwic poprzez NMA(notify my android) https://www.notifymyandroid.com Masz 5 powiadomien na dobe za free albo konto premium bez ograniczen za jednorazowe 5$

Uzywam tego do powiadomien z bezprzewodowych sensorow mierzacych temp na ESP8266+DS18B20. Dziala idealnie

Edytowane przez kniazio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smak nie smak , firma to nie instytucja charytatywna - zarabiać musi ... ;)

 

Przykład idzie z "góry" - "chmura" ... i tak dobrze że nie masz abo miesięcznego, rocznego za platformę , chociaż miałem takie podejrzenia po braku konfiguracji nowego stera z poziomu lan.

 

Konkurencja ma roczną opłatę za dostęp.

 

Jeśli powiadomienia mail`owe zostaną free - to nie problem :)

 

Jeśli zostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smak nie smak , firma to nie instytucja charytatywna - zarabiać musi ... ;)

 

... i tak dobrze że nie masz abo miesięcznego, rocznego za platformę...

 

Konkurencja ma roczną opłatę za dostęp.

 

Wiesz, to było ustalane na forum, zanim ekotlownia weszła w życie. Przypomnę że do wyboru było albo droższy ster, albo tańszy i abonament. Gdyby to było 3 dychy na miesiąc to sam bym się puknął w dynie, ale na rok to już raczej ok. Plus abonamentu jest też taki że to się samo z siebie utrzymuje i jest większa szansa że przeżyje (choćby) moją firmę. Nie będzie "o kurde, ale drogo- wyłączamy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytaliscie co napisalem?

Powiadomienia mozna zalatwic poprzez NMA(notify my android) https://www.notifymyandroid.com Masz 5 powiadomien na dobe za free albo konto premium bez ograniczen za jednorazowe 5$

Uzywam tego do powiadomien z bezprzewodowych sensorow mierzacych temp na ESP8266+DS18B20. Dziala idealnie

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ja nie atakuje ! Ja to rozumiem. Popieram :)

 

Podałem tylko jako porównanie.

 

Mnie bardziej martwi, że w 3 minuty znalazłem ofertę wysyłki smsmów po Polsce za 0,06 (i to w najdroższym pakiecie) do nawet 0,04 PLN (wruciłem w google: "serwis do wysyłki sms")

czy zatem 0,19pln bierze esterownik? trochę słabo.

Edytowane przez micro-jr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wieści ze strony ES.

2015-09-29 11:07

"Powiadadamianie SMS - koniec promocji

Przeszło 3 lata temu wprowadziliśmy na platformie usługę wysyłania SMS alarmowych. Usługa była wprowadzona na zasadzie promocji do odwołania i przez cały ten okres była darmowa. W okresie promocji zostało wysłanych ponad 150 tys SMS`ów do użytkowników.

Począwszy od 1 października 2015 roku na platformie eSterownik.pl wprowadzamy następujące zmiany dotyczące powiadamia SMS:

SMS będą rozliczane kwotowo a nie jak dotychczas ilościowo. Standardowy koszt SMS to 0.25 PLN brutto.

Każdy użytkownik do końca roku (tj do 31 grudnia 2015 roku) otrzyma co miesiąc doładowanie do maksymalnej kwoty 2.5 PLN.

1 stycznia 2016 konta zostaną wyzerowane i pozostanie tylko opcja płatna.

Do końca 2015 roku zostanie uruchomiony sklep online gdzie użytkownicy będą mogli doładować swoje konto dowolną kwotą przeznaczoną na wiadomości SMS.

Każdy użytkownik może sprawdzić stan swojego konta w zakładce Mój profil."

 

SUPER.

 

To było do przwidzenia , ES musi w końcu brać kase nie tylko za jednorazową sprzedaż Ecoali.Ale ja mam w telefonku stały dostęp do neta za free i Ecoale na androidzie ,także alarmy mi piszczą z aplikacji haha.

Edytowane przez mchomen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatne SMS-y były do przewidzenia po tym jak w sterowniku nie można wyprowadzić informacji o awarii do zewnętrznego urządzenia czy to dzwonek u sąsiada czy zewnętrze powiadomienie SMS. Widać że sterownik jest tak zrobiony aby bez esterownik.pl nie dało się obejść jak choćby statystyki, też nie było by najmniejszego problemu jakby w archiwum zapisywały się podawania podajnika i można było by sobie samemu przeliczyć, także pewnie za niedługo i statystyki będą płatne. Edytowane przez Maher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pracy podajnika jest zwracany w odpowiedzi na com=02010006000000006103

 

Zwraca temperatury, czas pracy podajnika itd - więc spokojnie możesz sobie swoje statystyki zrobić

 

Dużo prościej byłoby jakby były zapisane w archiwum, jak statystyki będą płatne to będzie pewnie trzeba coś kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...