Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja bym dobrze policzyl:)

 

U mnie nie ma co liczyć. Miałem tego roku sytuację że rozciekł mi się bojler CWU latem i przez ponad miesiąc grzałem gazem. Zamiast ok 50zł rachunek opiewał na ok 180zł. A latem CWU wychodzi mi jakieś 60zł to na moje oko miesięcznie oszczędzam ok. 70zł minus koszt prądu jaki pobiera kociołek.

Zakładam że miesięczny pobór prądu nie oscyluje koło 70zł więc raczej jest taniej. Przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyłącznie wasza zasługa. Przestaliście wypisywać różne głupoty, to i macie spokój. Tak trzymać!

A kto wypisywał jakieś głupoty ? użytkownicy którzy chcą spokojnie sobie pogadać ?

To może Ty ze swoim kolegą niedoli za dużo mundrości wypisywaliście ?

Ten cały bajzel to była właśnie Wasza zasługa, pieprzenie w kółko jedno i to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wypisywał jakieś głupoty ? użytkownicy którzy chcą spokojnie sobie pogadać ?

To może Ty ze swoim kolegą niedoli za dużo mundrości wypisywaliście ?

Ten cały bajzel to była właśnie Wasza zasługa, pieprzenie w kółko jedno i to samo.

 

Panowie znowu dacie sie podpuscic i znowu bedzie bajzel a nie kolezenska atmosfera .Sorry za uwage ale.....................czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oswajanie kotła ciag dalszy ;) zapadł sie żar poniżej korony a to podobno zle wpływa na podajnik, moze jakies rady zeby temu zaradzic?

 

Podnieś kopiec "ręcznie" i odejmij jedno oczko z dmuchawy. A jak tam sadza, jest czy nie ma ?

Najlepiej wrzuć zdjęcia palnika, przed i po zakończeniu cyklu grzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnieś kopiec "ręcznie" i odejmij jedno oczko z dmuchawy. A jak tam sadza, jest czy nie ma ?

Najlepiej wrzuć zdjęcia palnika, przed i po zakończeniu cyklu grzania.

 

Sadza ciagle jest bez zmian ani wiecej ani mniej, a jak zdejme z dmuchawy to wiecej koksu bedzie bo troche juz mam ide podnies kopiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,koledzy mam problem z podajnikiem przestał działać rbr 17kw nowa wersja resetowałem kilka razy seter też kilka razy i nic,pomocy

Sprawdź najpierw rzeczy najprostsze czyli wtyczke w sterze i pytanie masz jeszcze gwarancję?

Mi kiedyś podczas ruszenia czyszczakiem zahaczyło się o wiszący przewód i też przestał działać,wystarczyło wtyczke poprawic.

Edytowane przez Delphion1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz co wykryli sam jestem ciekaw ,spróbuj jak Wiesiek radzi przełączyć wtyczke w inne gniazdo np.co i włącz pompę co recznie.

Jak padł ster to sprobowalbym jeszcze soft zmienić ale z tego co piszesz bez interwencji serwisu chyba się nie obedzie?

Edytowane przez Delphion1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...