Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poczekamy trochę aż sam napisze, na forum ES pisał że ma też inny kłopot tak ze jak się obrobi to może napisze.

Jak tak dalej będziecie dorabiać teorie to okaże się jeszcze ze jakiś arab podłożył ładunek.

Jestem tego samego zdania.

POlacy jednak są tacy jacy są i tego nie zmienisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pali ktoś miałem poza mną z forum?

I jeszcze jedno: Dlaczego w aplikacji mobilnej na androida nie mogę wejsc na wykresy bo mi zamyka aplikacje?Reszta działa ok poza wykresami.U innych użytkowników podgląd też jest ok i nie wywala apki a jak wchodze na swój to dupa.Natomiast pod windowsem wszystko jest w porządku.Ma lub mial ktoś podobnie i jak to rozwiazal?

Edytowane przez Delphion1
Dopis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanówmy sie wspólnie co mogło sie stac jak po 2 latach z zielonego pociekła woda ..........????

 

Po co sie mamy zastanawiac?, co nam to da, są inne ciekawsze sposoby na spedzanie wolnego czasu. Nad tym niech sie zastanowi producent bo to jego wyrób i jego kontrola jakosci. Chcesz to sie doktoryzuj na tym przypadku, inni jak widzę tej checi nie przejawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanówmy sie wspólnie co mogło sie stac jak po 2 latach z zielonego pociekła woda ..........????

Widać niektórzy żyją tylko dla sensacji.

A skąd Ty wiesz kiedy Adam kupił kocioł, że takimi twierdzącymi wpisami rzucasz i w prawo i w lewo, ha ?

Skąd Ty wiesz o czym mowa, że takimi twierdzącymi wpisami rzucasz i w prawo i w lewo, ha ?

Przyjdzie pora to się dowiesz albo i nie.

Szukaj karmy dalej, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pali ktoś miałem poza mną z forum?

Palę teraz miałem 24 z Ziemowita. Kupiłem w maju na kopalni mielonkę z grubego. Zadeklarowane 24MJ. Wrzuciłem pod analizator komputerowy i wyszło 25,5MJ, oraz 9% wilgotności. Płaciłem 390PLN za tonę. Pali się bardzo ładnie. Popiół jak drobny żwirek. Z zasypu 110kg jest go około 10kg i potrafi się zmieścić do szuflady(mam tą dużą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego typu sensacje nie powinny być na forum zamieszczane ewentualnie finał "akcji" Pamietam że kiedyś też jak kupiłem auto koledzy patrzyli kiedy mi się zepsuje ale nic się nie działo przez wiele lat. Mając zaufanie do marki znów wybrałem to samo tylko nowsze i tu bec po 3 miesiącach stoje i nie umiem uruchomić przed firmą :o. Oczywiście padła pierdoła elektroniczna (serwis przyjechał i po kłopocie) ale co nasłuchałem się komentarzy od "zaprzyjaznionych" to nie pytaj. Ot takie życie:bye: Edytowane przez raf1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego typu sensacje nie powinny być na forum zamieszczane ewentualnie finał "akcji" Pamietam że kiedyś też jak kupiłem auto koledzy patrzyli kiedy mi się zepsuje ale nic się nie działo przez wiele lat. Mając zaufanie do marki znów wybrałem to samo tylko nowsze i tu bec po 3 miesiącach stoje i nie umiem uruchomić przed firmą :o. Oczywiście padła pierdoła elektroniczna (serwis przyjechał i po kłopocie) ale co nasłuchałem się komentarzy od "zaprzyjaznionych" to nie pytaj. Ot takie życie:bye:

 

To dlaczego nic nie wiemy na temat finału, skoro kilka postów wyżej odpisał że problem już rozwiązany, jakieś tajemnice czy co, ja od razu opisałem jaki przyszedł do mnie kocioł po zakupie i jak sobie z tym poradziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu wymyślić jaki keks podsunąć ciężko z tej sytuacji wyjść

Żebyś mógł zasnąć i lepiej się poczuć to Ci napiszę to co chcesz usłyszeć.

Kocioł zgnił na śmierć, leje się jak z cebra, Adam marznie a Instalco olało kocioł, jego i cała gwarancję, nawet nie chce pospawać gniota.

Cieszysz się i zaśniesz teraz ?

To i ja się cieszę że mogłem Ci w tym pomóc.

Adam kupił kocioł w czerwcu 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś mógł zasnąć i lepiej się poczuć to Ci napiszę to co chcesz usłyszeć.

Kocioł zgnił na śmierć, leje się jak z cebra, Adam marznie a Instalco olało kocioł, jego i cała gwarancję, nawet nie chce pospawać gniota.

Cieszysz się i zaśniesz teraz ?

To i ja się cieszę że mogłem Ci w tym pomóc.

Adam kupił kocioł w czerwcu 2012 roku.

 

Czego robicie z tego taką tajemnicę? Wystarczy że ktoś zacytuje pogrubione fragmenty i Instalco będzie miało pretensje do ciebie, a konkurencja argument do zakupu ich kotła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...