Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szczegóły to niech Ci Karaoka opisze

Podobno je znasz, te szczegóły ? to dawaj.

Już wiedziałeś kiedy kupił i trzaskasz dziobem po forum że dwa lata temu, ja mam wszystkie faktury na serwerze i jak napisałem był to czerwiec 2012.

To jak z tą Twoją wiedzą.

Wystarczy popatrzeć na Twoje posty, kiedy, co i gdzie pisałeś i wiadomo kim możesz być, choć mnie osobiście to wali, że tak powiem.

Ubierz choinkę, szykuj się do świąt zamiast trollować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie ten wątek i też nie rozumiem tej konspiracji :)

Jak puściły spawy , to zapewne na spawy kocioł ma przynajmniej 4 lata gwarancji i dla nabywcy to nie problem , bo przyjadą i wymienią cały wymiennik na nowy i będzie prawie nowy kocioł ...

Dla producenta cenna informacja że coś nie tak , czyli albo słabej jakości blacha albo za cienka , albo za kiepskie spawy i trzeba w tym temacie zadziałać ...

 

Myślę że kocioł powinien podziałać bezproblemowo 10lat i to jest minimum a sądzę że spokojnie powinien nawet 20-30 lat ...

 

Znam ludzi którzy mają śmieciuchy kupione jeszcze w latach 80-90 i ciagle sprawne a nie ma tam żadnych PID , zaworów czterodrożnych ...

 

Oosbiście uważam że gwarancja na wymiennik i spawy powinna wynosić z 10lat , aby zagwarantować wysokość jakośc spawów i użytych materiałów (jakość stali i jej grubość).

Tyle że wtedy sądzę produkty "garażowe" nie mogły by temu sprostać , bo dobra i gruba stal jest droga , a nowoczesny sposób spawania też jest droższy niż pan Mietek spawarką po 2 piwkach ;)

 

Mój Skamp działa dzielnie ponad 4,5 roku , na razie nic się nie dzieje i mam nadzieję że jeszcze dłuuugo nic się nie będzie działo i szybciej wymienię z powodu braku chęci dalszego palenia węglem niż z powodu że się rozsypie ...

Edytowane przez kaszpir007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerwy Karaoka nerwy wątek był rozpoczęty więc na ES więc pytam ale nie wolno pytac o smierć zielonego bo od razu nerwy zdaję sobie sprawę mój drogi że to źle wpływa na sprzedaż Na ES tez zrobiłeś się nerwowy nie zawsze wszystko da się ukryc tak jakbys chciał

Nie pisz tu o nerwach tylko o tym co twierdzisz, z datą już wiem.

Ty nie potrafisz mnie zdenerwować, bardzo rzadko komukolwiek udaje się mnie zdenerwować :)

Co zaś do sprzedaży ma się na takim samym poziome jak rok temu a z samego forum nie wiem czy ze 3, 4 kotły sprzedałem, choć to też nie powinno nikogo interesować, to tak żeby zaspokoić Twoją ciekawość :)

Fora to garstka ludzi, nie którzy lubią to, nie którzy szukają jakiejś pomocy inni szukają atrakcji i spisków żeby komuś dokopać bo może ich kopią w życiu codziennym a tu przed ekranem chcą się stać trochę ważniejsi, jeszcze inni są już chyba uzależnieni od internetu i forów, wystarczy popatrzeć na kilku pompiarzy :) takie przypadki nadają się już do leczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś potrafił odpowiedzieć jak człowiek nie byłoby tematu bo innych kolegów od zielonego też to interesowało ale nie konspiracja .To tak jakby dyskutować o na forum o życiu ale kiedy śmierć nastąpi nikt nie może wiedzieć bo Tobie to nie na ręke .Odwagi Karoka odwagi.....

Widzisz ? masz teraz z wiarygodnego źródła, bo ja bym mógł Cię znowu jakoś nabajerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zawijan, czepiasz się. Fakt, skaza co wyszła po ok 3 latach jest dziwna, ale najważniejsze, że kocioł wymieniony. Nie wiem, czy wszyscy użytkownicy by tak mieli, czy to tylko dlatego, że @adkwapniewski udziela się na forum.

W każdym razie, jeśli wszyscy użytkownicy tak mają, to ja tez poproszę taki kociołek ze skazą, co wylezie po 3 latach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...