Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Nie byłeś,nie widziałeś a piszesz głupoty.

Udowodnij mi, że tak nie jest. To że nie znaczy że nie robią dobrych kotłów. Konstrukcyjnie wyglądają dobrze, co do jakości wykonania się nie wypowiadam, bo nie widziałem na oczy. Chodzi głównie o to, że jest to firemka, którą można zamknąć na kłódkę z dnia na dzień i można wtedy zapomnieć o częściach zamiennych i gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tu niestety chłopaki mają rację pisząc firemka mój obecny zakład pracy jest wielokrotnie większy i zatrudnia 250 os. Nie o to chodzi czy ktoś jest duży czy mały chodzi o to żeby:

chyba minimum

1 robił dobre kotły

2 Serwisował jak należy

 

Skoro ja się tyle bujam z 10 maili i kilka tel żeby zamówić szufladę i ona trafia do sprzedawców gdzieś z Polski to.. serwis chyba nie działa jak należy ale zawsze można to naprawić.

 

A notabene na stronie producenta flagowy kocioł RBR K 5 klasy jest niewidoczny. Przypadek ...

 

 

Minertu co z moją szufladą skoro jest u Ciebie

1. mam zamawiać kolejną u producenta?

2. Wyślesz mi ją?

Edytowane przez mpepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu niestety chłopaki mają rację pisząc firemka mój obecny zakład pracy jest wielokrotnie większy i zatrudnia 250 os. Nie o to chodzi czy ktoś jest duży czy mały chodzi o to żeby:

chyba minimum

1 robił dobre

2 Serwisował jak należy

 

Skoro ja się tyle bujam z 10 maili i kilka tel żeby zamówić szufladę i ona trafia do sprzedawców gdzieś z Polski to.. serwis chyba nie działa jak należy ale zawsze można to naprawić.

 

A notabene na stronie producenta flagowy kocioł RBR K 5 klasy jest niewidoczny. Przypadek ...

 

 

Minertu co z moją szufladą skoro jest u Ciebie

1. mam zamawiać kolejną u producenta?

2. Wyślesz mi ją?

 

Nie jesteś z Rydułtów to nie jest Twoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...