Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

To ja swojego oddałem dwa miesiące temu na złom i od razu jeden człowiek zabrał do domu na montaż bo po oczyszczeniu wyglądał jak by pracował ze 2 lata. Po 10 latach palenia bez przerwy (lato/zima) w oryginalnych częściach, nic nie wymieniane.

Ślimak po przepaleniu około 60 T grochu tak wyglądał.

 

IMG_7775.jpg

 

IMG_7748.jpg

IMG_7751.jpg

Edytowane przez zbigmaz01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 months później...
Witam,nie mogę się od tygodnia doprosić informacji od sprzedającego kocioł.Kupilem rbr 12 kw jakies 10-11 lat temu.Pozniej zmienił kocioł nazwę na 11 kw.Z gminy przyszło mi jakiej klasy jest kocioł.I tu sprzedawca zapytany unika odpowiedzi.Czy ten kocioł wogóle ma świadectwo jakiejś klasy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam i pozdrawiam.

 

Mnie też czeka zmiana starego kotła na V klasę i wybór padł na kociołek RBR K 15 kw . Na razie zapoznaję się z informacjami na jego temat no i mam nadzieję, że do 5 lat mi nie przerdzewieje, ani się nie rozcieknie :( .

 

Na początek poproszę o małą pomoc booo jakoś nie mogę znaleźć strony internetowej producenta tego kotła ( no wiem handlowcy są i kocioł sprzedają) ale chciałbym poczytać u źródła. Proszę o podanie jakiegoś aktualnego linku do producenta :)

 

 

No firma to Instalco - ale na stronie https://instalco.pl/ jest zupełnie coś innego, znalazłem stronę http://www.instalco.polish.ru/pl.html ale to nie wiadomo dokładnie co to jest bo jakoś całkiem okrojona strona.

 

Może jest jakaś oficjalna strona producenta ?

Edytowane przez contario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...