Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak ktoś chce mieć ecoala na ekranie tv to jest do kupinie usb stick z androidem na pokładzie wymagany port usb w telewizorze no i łacze hdmi. Stick się nazywa mk802 o prócz alikacji pod ecoala można min wgrać dostępne już dla androida xbmc (pierwsze kroki), centrum multimedialne.

 

Jest już od groma takich androidowych urządzeń, śledzę od jakiegoś czasu temat o mk808 ale jak dla mnie zbyt dużo do poprawiania ( http://hdtvpolska.com/topic/29462-mk808-mini-recenzja-wersja-2/ ), bardziej przemawia do mnie minix neo x5 oczywiście wszystko zależy od tego ile ma się kasy na takie gadżety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co rozmowy z dostawcami nie idą po myśli? Przestań w końcu robić z nas z wariatów, że ktoś coś źle nagrywa i że coś mu się wydaje ekoenergia wypuścila bubel i umywa teraz ręce, co chcesz mi wmówić, że nie wiem co słyszę. Od jakiegoś czasu to tak właśnie idzie w tym kierunku. Miałem tego nie pisać ale napiszę, zadzwonilem do instalco ktoś dam odebrał i grał wariata, że nie wie o co chodzi dopieor jak się powołałem na forum to Pana oświeciło, że wie o problemie widzę, że libia obrony obrana wmówić za wszelką cene klientom ,że im się wydaje. Co mnie intresuje, że Ty wyślesz jakieś 5 zestawów do znajomego na próbę, to ma być miarodajna ocena problemu i na tej podstawie wydana opinia?Kpisz? Mój buczy i tyle już Ci ktoś napisał, że węgla i dmuchawy nie słychać a buczy na całą chatę.

 

Kol krzysiek ja nie mam możliwości ale może nagraj koledze minertu nie z metra ale z 10 z najdalszego pomieszczenia zwłaszcza moment załączenia podajnika, jestem pewien, że sie nagra.

Masz całkowitą rację.Nic nie idzie,nic nie robimy i pierdzimy w stołki.Za to Ty "złośliwy człowieku" nie czekając na rozwiązanie problemu zachowujesz się jak typowy ......... i robisz najwięcej.

Pokaż mi ,w którym miejscu robię z was wariatów?Zostaliście sami z problemem?Jest problem , który potrzebuje trochę czasu na jego rozwiązanie.Jeżeli tego nie potrafisz zrozumieć to Twoja sprawa.Jesteś jaki jesteś i tego nikt nie zmieni.

Życzę spokojnych , zdrowych i wesołych świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam zrobić mieszkając w UK aby rozwiązać problem, złośliwy to Ty jesteś bo Ci ludzie piszą, że mają problem a Ty się czepiasz, że źle nagrywają i nie mając takiego pieca piszesz, że głośniej słychać węgiel i dmuchawę, kiedy relacje nasz wszystkich mających ten problem mówią inaczej. Nie jestem złośliwy tylko zły jak czytam takie wywody, jestem jaki jestem bo jestem klientem który zaplacił i ktoremu się wmawia, że ma paranoje.

 

Problem wy wyolbrzymiacie bo wystarczy, że pojeziesz do swojego klienta Cichego posłuchasz jak to działa, wymienisz silnik na nord i znowu posłuchasz i już bedziesz wiedział, czy to akustyka kotłowni, urojenia klienta czy jednak wadliwa partia silników

 

Przecież mamy rózne kotłownie jeden ma pex drugi miedź a każdy tak samo to słyszy jako buczenie. I odemnie się odwal bo sobie nowego wroga szukasz który to śmie coś krytykowac w kotle, poczytaj do końca co o nim pisze i przemyśl zanim mi znowu coś w tym stylu odpiszesz.

 

Kto ci wmawia,że masz paranoje?Opisać a wmawiać to chyba różnica.Po to powstał wątek aby każdy na nim pisał co mu odpowiada a co nie.Czy ja ci cokolwiek zabroniłem pisać.Masz prawo być wkurzony bo sam bym był ale nie chcesz nikomu dać czasu na rozwiązanie problemu.A z kolegą cichy777 się umówię ale po świętach.Póki co ciesz się nimi i nerwy schowaj bo nie czas i pora na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wszystkim życzę Spokojnych,zdrowych i ciepłych świąt Bożego Narodzenia i przy okazji oświećcie mnie jak to jest z tym czujnikiem tem.podłogówki: czy ten czujnik powinien znajdować się w posadzce(mierząc tem.podłogi) czy raczej powinien znajdować się na ścianie 1,5m od podłogi w pomieszczeniu gdzie jest ogrzewanie podłogowe. Pytam bo różnie jest to opisywane.Całe szczęście przed tynkami i wylewkami umieściłem sobie odpowiednie kable a więc mam kilka możliwości kombinowania. Wstawię nawet zdjęcia w których miejscach znajdują się kable.Czerwonymi liniami zaznaczone jest wodne ogrzewanie podłogowe,zielonymi X zaznaczone są mniejsca gdzie wyprowadzone są przewody.

Dol Domu'rzut'.jpg

Gora Domu'rzut'.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wszystkim życzę Spokojnych,zdrowych i ciepłych świąt Bożego Narodzenia i przy okazji oświećcie mnie jak to jest z tym czujnikiem tem.podłogówki: czy ten czujnik powinien znajdować się w posadzce(mierząc tem.podłogi) czy raczej powinien znajdować się na ścianie 1,5m od podłogi w pomieszczeniu gdzie jest ogrzewanie podłogowe. Pytam bo różnie jest to opisywane.Całe szczęście przed tynkami i wylewkami umieściłem sobie odpowiednie kable a więc mam kilka możliwości kombinowania. Wstawię nawet zdjęcia w których miejscach znajdują się kable.Czerwonymi liniami zaznaczone jest wodne ogrzewanie podłogowe,zielonymi X zaznaczone są mniejsca gdzie wyprowadzone są przewody.
To zależy czy chcesz mierzyć temp podłogi czy temp wewn gdzie jest ogrzewanie podłogowe.Ja jestem za temp wew i umieścił bym go wg zdjęcia nr 1 x z prawej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik ma mierzyć temp. powietrza gdzie jest podłogówka a nie temp. podłogi :)

I wszystko w temacie,dzięki Wiesiek,rozumiem że czujnik do tem.podłogówki dokładnie taki sam jak czujnik wewnętrzny bądź zewnętrzny?? Nie dość że święta na obczyźnie to jeszcze net ucieka Świetnie!!! Jak w piosence pojawiam się i znikam!!!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...