Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

karoka65 kiedy moje 11KW przyjedzie bo nie wiem czy już dzisiaj wylewkę robić w kotłowni :p

I czemu nic nie wspomniałeś o tej ceramice :roll:

 

ps.

No i jak na moje 150m2 + 30 garaz bedzie mało 11kW to wpdamy ze szfagrami cały węgiel Ci zabrać z placu :lol2:

 

Pozdrawiam

Przemek

Edytowane przez prz3kus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karoka65 kiedy moje 11KW przyjedzie bo nie wiem czy już dzisiaj wylewkę robić w kotłowni :p

I czemu nic nie wspomniałeś o tej ceramice :roll:

 

ps.

No i jak na moje 150m2 + 30 garaz bedzie mało 11kW to wpdamy ze szfagrami cały węgiel Ci zabrać z placu :lol2:

 

Pozdrawiam

Przemek

Dużo nie weźmiesz bo mu 2 worki zostały :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę.Jest lepsze dopalenie spalin.Komora jest lepiej wygrzana.Głównie chodzi o to aby stworzyć gorącą strefę spalania.

 

Jak tak teraz czytam forum to widzę, że teraz to wziąłbym RBR-a i to 11 kW, taki w zupełności wystarczyłby mi. Ale mam inny kocioł i większy i w związku z tym mam do Ciebie pytanie Minertu...a dałoby się coś takiego dorobić w OE+ i jakoś go zmodyfikować żeby poprawić dopalanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak teraz czytam forum to widzę, że teraz to wziąłbym RBR-a i to 11 kW, taki w zupełności wystarczyłby mi. Ale mam inny kocioł i większy i w związku z tym mam do Ciebie pytanie Minertu...a dałoby się coś takiego dorobić w OE+ i jakoś go zmodyfikować żeby poprawić dopalanie?
Do Ogniwa mam deflektor ceramiczny KLIK 1 strona na samym dole

Teraz go mam w RBR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam jak na zimę coś kupi :D

 

minertu ile swoją 17-stką spaliłeś ton przez zimę(oraz mniej więcej jakiego groszku)?

RBR-a zamontowałem trochę wcześniej niż KAROKA więc za dużo ci nie powiem.Mam w nim również inny palnik.

Jak co roku palę groszkiem średnim z CHWAŁOWICE ale granulacja robiona na składzie (kopalnia ma za dużą) to ten sam co sprzedaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników kociołka RBR-EKOUNIWERSAL. W przyszłym tygodniu przyjeżdża do mnie kociołek o mocy 17 KW. Mam nadzieję, że będzie służył wiernie bez problemów przez długi czas. Jak troszkę "pochodzi" podzielę się swoimi spostrzeżeniami na temat jego pracy. Pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli Wam instalatorzy po montować kotły 25 czy 32kW a teraz się okazuje że 17 czy 11 za dużo :)

Kocioł, kotłowi nierówny wychodzi na to.

A ile trzeba było się jeszcze niekiedy nagadać, przedstawić argumentów.

"No niech mnie pan przekona"

Wiemy co sprzedajemy :)

 

Czasami bateria siada od gadania.Człowiek musiał by przystać na tym co chce klient a jednak stara się przekonać.Po sezonie okazuje się,że mieliśmy rację.Cóż mam dodać.Szukam mocniejszej baterii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest z okolic Raciborza to informuję,że w Pietrowicach Wielkich odbywa się tam XIII Eko-Wystawa. Program Pikniku - Wystawy Budownictwa „Ogród, Systemy grzewcze, Wnętrza” , na których będę osobiście tak więc zapraszam. Stoisko z pelletem.

A co mi tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...