Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Gość Novy!
Jeżeli do pisania wykorzystuję tablet lub telefon to tam nie mam polskich znaków. Proszę to wziąć pod uwagę. Nie wszyscy mają taką możliwość aby takie trzcionki wstawić.

Zwykła wygoda i tyle.Jest mnóstwo edytorów z polskimi znakami nawet na systemy w języku en.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zwykła wygoda i tyle.Jest mnóstwo edytorów z polskimi znakami nawet na systemy w języku en.
Znajdziesz dla mnie na mój tel.? Nokia C6-00? Jestem może i wygodny ale faktycznie już próbowałem wielu ale zrezygnowałem bo tak obciąża system że oglądanie stron to już nerwy mnie ponosiły.

Mam swój laptop ściągnięty ze US i z oryginalnym angielskim oprogramowaniem, na angielskim Win XP. I mam polską trzcionkę. Mało tego, programy które się instalują robią to w naszym języku. Poszukałem, znalazłem i mam.

Ale w tych małych i starych tel. czy tabletach to spowolnienie jest znaczne i denerwujące.

Wybacz jeżeli będę pisał z telefonu lub tabletu i tej naszej trzcionki nie będę miał. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie korzystając z małego rozluźnienia w temacie i chwili wolnego czasu chciałem wyczulić tych których kociołki pracują cały rok ( mój też ) i podgrzewają nimi CWU w lecie. Uważajcie teraz na swoje stery, stery jak stery ale na wyładowania atmosferyczne podczas burz.

To jest dla nich bardzo niezdrowe i o ile w zimie jest spokój bo eCoal i Bruli są naprawdę bardzo mało awaryjne to najwięcej roboty z grzesiem ( minertu ) mamy zawsze właśnie w lecie.

Pizdnie raz porządnie i albo moduł internetowy idzie do śmieci albo płyta główna, zdarza się że idą w parze.

Wiecie że internet w sterowniku to nie tylko bajer ale bardzo fajna i użyteczna rzecz dla korzystającego ale pamiętajcie że jest w nim karta pamięci, fajnie jest pooglądać wykresiki ale jest to i bat na użytkownika.

Można stwierdzić co się stało i kiedy.

Dzisiaj już miałem zgłoszenie i to od mojego kuzyna, stracił czujność na 5 sekund, raz dupsło i moduł do wymiany, płyta na szczęście ocalała ale 170plnów nie jego.

Nie znam się prądzie, tyle o ile, może Mylas przeczyta to nam rozjaśni trochę w głowach lub może ktoś z chłopaków jest elektrykiem czy elektronikiem.

W każdym bądź razie ja jak coś zaczyna huczeć wyciągam wtyczkę z gniazda i sterownik jest zasilany wtedy tylko z UPSa, nie wiem czy na pewno uchroni sterownik przy wyładowaniu w niedużej odległości ale na razie nic się u mnie nigdy nie stało i niech tak zostanie :)

Najbezpieczniej jak ktoś jest w domu w tym czasie wyciągnąć wtyczkę z gniada zasilającego.

Kocioł za godzinę czy dwie nie zgaśnie na pewno.

Edytowane przez karoka65
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...