Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Witam

 

Chciałbym podziękować panu Wieśkowi za doradztwo przy wyborze pieca i cenne uwagi co do instalacji:)

Rbr 11kw doszedł bez problemu ładnie zapakowany i czeka na instalacje chcę tez polecić wszystkim niezdecydowanym firmę KARAOKA.EU

 

pozdrawiam

Witam,

mozna prosić o jakiś namiar do Ciebie? Też jestem z Mielca. Właśnie jestem na etapie zakupu pieca i stanęło na RBR11kW:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myślę że się nie obrazisz ale masz fajną "zabawkę" i masz co dotykać :)

 

Ech...nie mam powodu. Ale zauwazylem, ze na wszelkie sposoby probowala mnie odciagnac od decyzji o zakupie "zielonego". Widocznie w nowej "zabawce" wyczula rywalke :)) Bedzie musiala pogodzic sie z faktem, ze przez jakis czas bedzie "ta druga"...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja...przydalby sie. Tym bardziej, ze decyzja co do zastosowania takowej komory musi byc podjeta przed zakupem kotla. Pozniej nie ma mozliwosci jej zainstalowania we wlasnym zakresie, przynajmniej na obecnym etapie. Informacja uzyskana od samego producenta. Zreszta do najmniejszego modelu chyba jej i tak nie montuja, ale tego akurat nie jestem pewien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja...przydalby sie. Tym bardziej, ze decyzja co do zastosowania takowej komory musi byc podjeta przed zakupem kotla. Pozniej nie ma mozliwosci jej zainstalowania we wlasnym zakresie, przynajmniej na obecnym etapie. Informacja uzyskana od samego producenta. Zreszta do najmniejszego modelu chyba jej i tak nie montuja, ale tego akurat nie jestem pewien.

PS: Wiem na pewno, ze wezownica schladzajaca dopiero od 23 kW, tak przynajmniej podpowiedzial mi kiedys kol. zbigmaz01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Wiem na pewno, ze wezownica schladzajaca dopiero od 23 kW, tak przynajmniej podpowiedzial mi kiedys kol. zbigmaz01.
Wiele osób dowiedziało się że zawsze odpowiadam na pytania. Na wiele PW odpowiadałem zgodnie z tym co wiem, co przeczytałem na forach i czego doświadczyłam. Nie ukrywam tego. Nie zawsze jestem dostępny i nie zawsze od razu są odpowiedzi. Nie mam zbyt dużo czasu ale staram się na bieżąco czytać i odpowiadać w miarę jak tylko mogę. Zadane pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi.

Przecież to nic nie kosztuje dowiedzieć się wcześniej zamiast zrobić głupstwo i męczyć się potem z problemami.

Kto pyta ie błądzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja...przydalby sie. Tym bardziej, ze decyzja co do zastosowania takowej komory musi byc podjeta przed zakupem kotla. Pozniej nie ma mozliwosci jej zainstalowania we wlasnym zakresie, przynajmniej na obecnym etapie. Informacja uzyskana od samego producenta. Zreszta do najmniejszego modelu chyba jej i tak nie montuja, ale tego akurat nie jestem pewien.

 

Montują do tego najmniejszego też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie bym się dowiedział jak szybko i w miarę skutecznie wyczyścić kociołek.

Mam jeszcze pytanie.

Na moim schemacie widnieje pompa cyrkulacyjna której w instalacji nie mam.

Nawet kilka razy chyba widziałem jak pracuje.

Co to może oznaczać?

Czary?:)

Dostaliscie skrobak a z tyłu jest wajcha.

Poskrobać,podłubać poruszać i gotowe :D

Może jest jakis patent lepszy?

To musiało Ci sie wydawać lub tez w funkcjach masz coś powłączane bo sterownik nie wie czy Ty masz te pompe czy nie. Jak mu kazesz ja właczyc to właczy i wtedy na schemacie się pokaże,że chodzi chociaz jej nie ma.

Niestety to nie windows,że wszysto sie samo zrobi,trzeba poszperac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliscie skrobak a z tyłu jest wajcha.

Poskrobać,podłubać poruszać i gotowe :D

Może jest jakis patent lepszy?

To musiało Ci sie wydawać lub tez w funkcjach masz coś powłączane bo sterownik nie wie czy Ty masz te pompe czy nie. Jak mu kazesz ja właczyc to właczy i wtedy na schemacie się pokaże,że chodzi chociaz jej nie ma.

Niestety to nie windows,że wszysto sie samo zrobi,trzeba poszperac.

 

Ok. dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...