Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Oglądałem na targach OEP 16kW bo taki chciałem kupić i facet na moje pytanie jak jest z czyszczeniem pionowych kanałów? (że to chyba mało wygodne i tp.) powiedział. Trzeba przed czyszczeniem podnieść temp. na kotle do 70 st i potem wystarczy tylko stuknąć w zawirowywacze i pył z nich opadnie do szuflady.

Ładnie to opisywał ale nie bardzo chciało mi się w to wierzyć.

No cóż. Raczej nigdy się nie dowiem co by było gdyby.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Najlepsza reklama czegokolwiek, nie tylko kotla jest "vox populi" . To jego uzytkownicy sa najlepsza reklama oraz wystawiaja mu jak najpochlebniejsze opinie. Ja ze swoja opinia wstrzyman sie przynajmniej do momentu uruchomienia kotla, zeby nie pozostac goloslownym. Sam zaufalem kolegom, do tego odwiedzilem ich i obejrzalem kociolki. Nikt mnie na sile nie namawial ani nie przekonywal. Jak wiele tu obecnych osob jestem zdania, ze dobry towar sam sie obroni. Zla opinia moze niejednego zniechecic do zakupu, dobra zas powoduje wieksze zainteresowanie. Wystaczy zaobserwowac atmosfere tu panujaca...nic dodac nic ujac, po prostu Wersal:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru kotła to na RBR-a nikogo nie namawiałem i nie przekonywałem,że ma go kupić.Każdemu opisuję co w jakim kotle jest ,jak go czyścić itd natomiast wyboru dokonuje zawsze zainteresowany bo to on wydaje swoją ciężko zarobioną kasę.

A co do rozreklamowania samego kotła? No cóż , zadowolony użytkownik jest najlepszą reklamą.

Reklamują się ci co muszą to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru kotła to na RBR-a nikogo nie namawiałem i nie przekonywałem,że ma go kupić.Każdemu opisuję co w jakim kotle jest ,jak go czyścić itd natomiast wyboru dokonuje zawsze zainteresowany bo to on wydaje swoją ciężko zarobioną kasę.

A co do rozreklamowania samego kotła? No cóż , zadowolony użytkownik jest najlepszą reklamą.

Reklamują się ci co muszą to robić.

 

Piec dla użytkownika ma dać ciepło w domu,ciepła woda i najważniejsze, palić jak najmniej i to RBR posiada a że dodatkowymi atutami jest, praktycznie niewielka i łatwa obsługa.Moim zdaniem ,koszty zakupu w stosunku do wczejsniejszych wyborów moich już się zwróciły :) Zresztą co tutaj zachwalać , jak wystarczy wejść na mój sterownik i samemu ocenić?

Czyszczenie w sezonie letnim raz na miesiąc starczy a wysypanie popiołu podobnie, więc niech mi ktos powie,że przy innym kotle ma lepiej a czyszczenie jest łatwiejsze?

Zanim trafiłem na kociołek miałem mętlik w głowie i każdy zachwalał swój ,ale ja szukałem małego, zgrabnego z dużą wydajnością oraz małym apetytem . Dzięki pewnemu sprzedawcy ;) Znalazłem to co chciałem a Małżonka również zadowolona i chętne czas w kotłowni spędza :jawdrop: Co mnie czasem martwi :cry:

Edytowane przez Delphion1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piec dla użytkownika ma dać ciepło w domu,ciepła woda i najważniejsze, palić jak najmniej i to RBR posiada a że dodatkowymi atutami jest, praktycznie niewielka i łatwa obsługa.Moim zdaniem ,koszty zakupu w stosunku do wczejsniejszych wyborów moich już się zwróciły :) Zresztą co tutaj zachwalać , jak wystarczy wejść na mój sterownik i samemu ocenić?

Czyszczenie w sezonie letnim raz na miesiąc starczy a wysypanie popiołu podobnie, więc niech mi ktos powie,że przy innym kotle ma lepiej a czyszczenie jest łatwiejsze?

Zanim trafiłem na kociołek miałem mętlik w głowie i każdy zachwalał swój ,ale ja szukałem małego, zgrabnego z dużą wydajnością oraz małym apetytem . Dzięki pewnemu sprzedawcy ;) Znalazłem to co chciałem a Małżonka również zadowolona i chętne czas w kotłowni spędza :jawdrop: Co mnie czasem martwi :cry:

 

Bylem wlasnie odwiedzic sterownik kol "delphion" i pierwsza rzecz, jaka mi wpadla w oczy to jego imie :) Jeszcze dwoch- trzech Grzeskow dobrac do fanklubu i halowa druzyne pilkarska moznaby zorganizowac. :wiggle: Bo w brydza to juz mozna grac...:)

 

PS: Z calym szacunkiem: koledzy noszacy inne imiona rowniez sa mile widziani.

 

Przepraszam za refleksje nie na temat, ale skoro nie ma narzekajacych czy pytajacych to inne tematy same sie nasuwaja...

Edytowane przez gmaj22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11:15 był chyba w grzaniu zobaczcie czy jest dobry płomeń

[ATTACH=CONFIG]199252[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]199253[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]199254[/ATTACH]

 

W koncu jakies pytanie na temat...ja dzis nie odpowiem, ale za rok moze?

 

Ale kolega 75max to na pewno wersalke w kotlowni ma, skoro tak wczesnie rano w ogien spoglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...