Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No chyba że ktoś ich nie ma:D czytam to forum i to mi się w nim podoba że można się pośmiać i dużo fajnych rzeczy dowiedzieć Mój piecyk pyka sobie jakoś od maja i to właśnie dzięki temu forum no i Wieskowi apropo Wieśka to on jakiś ''dziwny''jest dzwonisz do niego a on odbiera a jak nie to odzwania pytasz sie o coś a on miło odpowiada normalnie w dzisiejszych czasach to chyba nie jest normalne co? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że ktoś ich nie ma:D czytam to forum i to mi się w nim podoba że można się pośmiać i dużo fajnych rzeczy dowiedzieć Mój piecyk pyka sobie jakoś od maja i to właśnie dzięki temu forum no i Wieskowi apropo Wieśka to on jakiś ''dziwny''jest dzwonisz do niego a on odbiera a jak nie to odzwania pytasz sie o coś a on miło odpowiada normalnie w dzisiejszych czasach to chyba nie jest normalne co? :D
Pewnie cały czas coś zażywa na to aby go kultura nie opuściła :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieśka to on jakiś ''dziwny''jest dzwonisz do niego a on odbiera a jak nie to odzwania pytasz sie o coś a on miło odpowiada normalnie w dzisiejszych czasach to chyba nie jest normalne co? :D
Panie Tadku jest to normalne ale trzeba chcieć.My z Wieśkiem pracujemy również zawodowo,Wiesiek jako kierowca a ja sobie tam węgielek fedruje i znajdujemy dla klientów czas.Nie zostają sami jak mają jakieś pytania.Czasami jak nie mogą się ze mną skontaktować to pomaga Wiesiek i odwrotnie.Większość klientów dopytuje tutaj czy też na esterownik.pl i zawsze pomoc otrzymają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyt lenistwa z mojej strony: wczoraj przyszedł sms o pustym zasobniku (w pierwszej chwili nie mogłem zajarzyć co to za sms tak dawno go nie było), a dziś wieczorem pójdę uzupełnić węgiel...

Jeżeli zostawiłeś sobie troszkę rezerwy to nie wygaśnie. Ja też zawsze tak sobie zostawiam aby zdążyć dosypać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
....a ja sobie tam węgielek fedruje...

Pełen szacunek.Trzeba mieć jaja żeby tam na dół zjechać, pomijam już że pracować.

To jest jeden z tych zawodów gdzie zarobki powinny być top one.Pozdrawiam

Edytowane przez Novy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen szacunek.Trzeba mieć jaja żeby tam na dół zjechać, pomijam już że pracować.

To jest jeden z tych zawodów gdzie zarobki powinny być top one.Pozdrawiam

Jak tego nie polubisz to nie masz tam co szukać :)

A zarobki ,no cóż jedni mówią,że zarabiamy dużo ja uważam,że ta robota jest niezapłacona.Zdrowia za te pieniądze nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczyt lenistwa z mojej strony: wczoraj przyszedł sms o pustym zasobniku (w pierwszej chwili nie mogłem zajarzyć co to za sms tak dawno go nie było), a dziś wieczorem pójdę uzupełnić węgiel...

Czyli już dożyty użytkownik RBRa, :)

Lenistwo na maxa, jak u mnie, a przecież mówiłem że prędzej czy później się tak kończy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...