Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Myślę że tak.

W sumie to na czarną godzinę nawet mam 6m kable rozruchowe i w razie "W" miałem pomysł że gdyby zabrakło aku to kable do auta na wolnych obrotach i heja :)

Trzeba będzie to kiedyś sprawdzić.

 

Tylko czy można tak podłączyć równolegle zasilanie z auta z zasilaniem z UPS czy tu się nic nie namiesza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nasuwa mi się jedna myśl to że na najtańszym agregacie piecyk nie pójdzie to wiem ale teraz pytanie czy jak zasilę takiego ups-a z takiego agregatu zrobionego gdzieś w chinach na łajbie to czy ten ups będzie działał
Coś takiego nie będzie dobrze, inwertrer i UPS przy zasilaniu 220 przepuszczają ten prąd taki jaki wchodzi. Wyjściem jest z agregatu ładować aku i dopiero to aku pod inwerter albo UPS. Ma byś normalna sinusoida a nie korygowana. Na korygowanej kocioł nie ruszy. Trzeba by tyko aby agregat miał też 12V.

 

 

PS

 

Też mam taki inwerter :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdeczeni,

 

Panowie mam ogromną prośbę , pomóżcie mi dobrać moc pieca . Muszę jutro złożyć zamówienie na piec rbr ekouniwersal i nie wiej jaką moc wybrać .

 

Mama domek 140 m2 , będzie ocieplony styropianem 15 cm. Poddasze 18 cm + 5 cm w stelarzu . Oprócz grzejników mam 60 m2 podłogówki . Uważam że powinienem zamówić 17 kW ale mój hydraulik twierdzi że kategorycznie to za mało i musi być 23 kw .

 

Jakie jest Wasze zdanie.?

 

Z góry dziękuje za pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karoka65 mógłbym się jutro z Tobą skontaktować w sprawie tego pieca . Pracuję w Brzegu i nie ukrywam że chciałbym zamówić ten piec u Was w sklepie . Mogę prosić o jakieś namiary ?

No chłopie to czego nie mówisz od razu żeś ziomek :)

Do Starego Grodkowa masz rzut beretem :)

Kolega Gmaj jest z Karłowic też nie dawno brał, był z żonką u mnie.

Zobaczysz ile ja grzeję taką 11-tką :)

Jak będziesz potrzebował to instalatora z jajami też ci podeślę, trochę zarobieni ostatnio ale jak trza to sie zrobi, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...