Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wuwok przyjacielu ( nie wiem czy tak mogę ), to nie jest do końca tak jak piszesz.

Myślę że pijesz do tego że ja nie mam takiego kotła jak TY.

Różnica między nami jest taka że ja Twój dość dobrze znam i bardzo często goszczę u użytkowników, także mam trochę opinii, trochę już widziałem i kilka udało mi się już jakimś cudem uzdrowić.

Ostatni wizytowałem w ten poniedziałek :)

Jest to jakaś mała różnica czy nie ?

Aaa i to nie jest wszystko, bywam też przy innych, trochę się już tego nazbierało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mark3k

Panowie, nie dajcie się prowokować, piszmy na temat kociołka, a ignorujmy bezsensowne tendencyjne wpisy osób siejących zamęt.

NIE ODPISUJCIE NA PROWOKACJE I SAMI SIĘ STĄD ZADYMIARZE WYNIOSĄ.

Miłego grilowania i odpoczywania. Piękna pogoda za oknem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie mam nic do ludzi którzy sprzedają piece [ktoś to musi robić,nie wy to inni :) ] Ale ile jest piecy Ogniwo??procentowo do Rbr!! ile wezwań wynika z braku podstawowej wiedzy jak obsługiwać kociołek??uogólniać można ale widzisz tam niema się co zepsuć tak na dobra sprawę.[wiem co mowie :D ] Co rozumiesz przez słowo "uzdrowić"?????dokonałeś modyfikacji?jakich?[zapraszam do tematu oep byś opisał co zmieniasz, modyfikujesz..chętnie dokonam zmian.Jak widzisz producent nie wprowadza żadnych wiec spokojna głowa ze skopiują twoja myśl techniczna :) ]Wasz piecyk fajny jest ale chciałbym widzieć roczny piec ,w którym pali się cało rocznie :) .I dobra ty widziałeś, pisz [ale znów ze sprzedajesz produkt konkrecyjny to w tej materii nie jesteś wiarygodny :) ] ale jak ktoś nie widział ogniwa w realu i mówi ze zły??bo?? wy tak twierdzicie? A niezadowoleni będą,poczekajcie zimę [jeden pan pisał poematy kiedyś, a potem..] Podoba mi sie polityka producenta Skampa-odcioł sie od tematu i ma święty spokój a do tego ma niezły piecyk :) .Zawijan nie jest skory do chwalenia cudzego produktu a tu pochwalił :)

odnośnie rbr to nawet jeśli ma 15kw to nie jest źle !! tragedii nie ma .Jeśli spala taki syf jak mój piec to mała ekoenergia dobra ,do tego jeśli faktycznie niema w nim sadzy to już super .[choć martwi mnie ze nie mam problemów z sadza :)] a co czyni piec zajebisty to sterownik a obydwa maja takie same :) O jedynie czyszczenie Rbra jest wygodniejsze na 100% :) lepiej gałkę tarmosić :D niż motylki odkręcać:)

Edytowane przez wuwok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie dajcie się prowokować, piszmy na temat kociołka, a ignorujmy bezsensowne tendencyjne wpisy osób siejących zamęt.

NIE ODPISUJCIE NA PROWOKACJE I SAMI SIĘ STĄD ZADYMIARZE WYNIOSĄ.

Miłego grilowania i odpoczywania. Piękna pogoda za oknem.

Pozdrawiam.

Kiedyś już tak było z Arturo, też taki ograniczony że żadne tłumaczenia nie trafiały do niego. Tutaj mamy podobny przypadek. Nie dostanie odpowiedzi to się wyniesie, lub zaczną się wpisy na jego temacie jak to kiedyś bywało.

 

Ale w sumie to właśnie czas na browca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Kiedyś już tak było z Arturo, też taki ograniczony że żadne tłumaczenia nie trafiały do niego :)

Odwrotnie,to wyście byli i co poniektórzy są dalej jak zabetonowani ;)

Chociaż pozytywny efekt mojej gadki już jest,niektórzy z Was przed wyborem kotła a nawet źródła ciepła polecają zrobić wyliczenia obciążenia cieplnego domu i zapotrzebowania na ciepło co wg mnie powinno być obowiązkiem i jedną z pierwszych rzeczy jakie powinno się robić przez rozważnego inwestora przed doborem żródła ciepła,budującego nowy dom :)

 

Moja maksyma się nie zmienia,węgiel tylko do starych domów :)

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.od jakiegoś czasu śledzę te tematy dotyczące różnych kotłów,spieracie się przeważnie w słusznych sprawach i kwestiach to o palnikach,to o sterownikach,ale powiedzcie mi co taki zwykła osoba jak ja wyniesie z tego całego zamieszania:( powiem wam drodzy koledzy taka osoba wybierze zupełnie inny kocioł bo zobaczy,że ktoś inny robi swoje nie wciąga się niepotrzebne przepychanki słowne i zbyteczną dyskusje,a odpowiada na konkretnie na zdawane pytania.Rozpisałem się,a chciałem zupełnie o czymś innym.Bedąc dzisiaj na giełdzie zobaczyłem gościa ,który sprzedaje kotły firmy Gregor,przysłuchałem się rozmowie z pewnym gosciem który był zainteresowany tymi kociołkami.Pan sprzedawca lub producent proponował gosciowi na około 100mkw kocioł 24kw z podajnikiem oczywiscie stalowym,bo żeliwny stawia straszne opory i mówił że elektronika wszystko załatwi i tylko należy dosypywać paliwo.Drugi gość chciał zwykły kocioł i oczywiście pan zaproponował kocioł,ktróry mógł by zasilić supermarket albo hale produkcyjną.Może należało by zastanowić się jak takich sprzedawców wykopać z rynku,bo to dzięki nim nasze rodziny i my wszyscy oddychamy tym co takie pseudo kotły wyrzucą z siebie.:stirthepot:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko czytałem i nie tylko o tym kotle,ale o konkurencyjnych również ,wszystko jest jasne ,ale co z producentami tych trucicieli,bo nie wszyscy czytają te różne tematy i kupują te śmierdziele z zielonymi znaczkami które świadczą o czystym środowisku,ten wspomniany wczesniej kocioł własnie miał taki znaczek:eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde czytam tak te kilka ostatnich stron i dziwię się co niektórym.

Widzę wypowiada się tu wykształcony człowiek ale jego wypowiedzi nie wyglądają już tak jakby je pisał ten sam wykształcony człowiek.

Jakaś zawiść, chęć przeszkodzenia komuś. Myślałem że dobrze wychowani i wykształceni ludzie tak się nie zachowują. Są ponad tym. Tylko może kluczem tutaj jest wychowanie. Wiem że w sieci łatwiej pisać takie rzeczy niż powiedzieć komuś prosto w oczy ale takie zachowanie to raczej bym przypisał mało inteligentnej osobie. Tak jak ktoś już tu pisał. Myślę że najlepiej było by ignorować wpisy takich osób i z czasem dadzą sobie spokój.

Każdy kto skorzystał z pomocy czy to Karoki65 czy też Minertu (a ja skorzystałem z pomocy obu) wiedzą z kim mają do czynienia i nie sądzę aby kilka osób zniszczyło im reputację takim czy innym wpisem.

Normalny człowiek chce mieć kociołek który nie za dużo spali, łatwo go wyczyścić i ogrzeje domek. A jak się jeszcze ma pomoc od sprzedawcy to już jest chyba full wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie mam nic do ludzi którzy sprzedają piece [ktoś to musi robić,nie wy to inni :) ] Ale ile jest piecy Ogniwo??procentowo do Rbr!! ile wezwań wynika z braku podstawowej wiedzy jak obsługiwać kociołek??uogólniać można ale widzisz tam niema się co zepsuć tak na dobra sprawę.[wiem co mowie :D ] Co rozumiesz przez słowo "uzdrowić"?????dokonałeś modyfikacji?jakich?[zapraszam do tematu oep byś opisał co zmieniasz, modyfikujesz..chętnie dokonam zmian.Jak widzisz producent nie wprowadza żadnych wiec spokojna głowa ze skopiują twoja myśl techniczna :) ]Wasz piecyk fajny jest ale chciałbym widzieć roczny piec ,w którym pali się cało rocznie :) .I dobra ty widziałeś, pisz [ale znów ze sprzedajesz produkt konkrecyjny to w tej materii nie jesteś wiarygodny :) ] ale jak ktoś nie widział ogniwa w realu i mówi ze zły??bo?? wy tak twierdzicie? A niezadowoleni będą,poczekajcie zimę [jeden pan pisał poematy kiedyś, a potem..] Podoba mi sie polityka producenta Skampa-odcioł sie od tematu i ma święty spokój a do tego ma niezły piecyk :) .Zawijan nie jest skory do chwalenia cudzego produktu a tu pochwalił :)

odnośnie rbr to nawet jeśli ma 15kw to nie jest źle !! tragedii nie ma .Jeśli spala taki syf jak mój piec to mała ekoenergia dobra ,do tego jeśli faktycznie niema w nim sadzy to już super .[choć martwi mnie ze nie mam problemów z sadza :)] a co czyni piec zajebisty to sterownik a obydwa maja takie same :) O jedynie czyszczenie Rbra jest wygodniejsze na 100% :) lepiej gałkę tarmosić :D niż motylki odkręcać:)

 

I w tym momencie jesteś w błędzie co kto chwali.AMEN!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wszystko czytałem i nie tylko o tym kotle,ale o konkurencyjnych również ,wszystko jest jasne ,ale co z producentami tych trucicieli,bo nie wszyscy czytają te różne tematy i kupują te śmierdziele z zielonymi znaczkami które świadczą o czystym środowisku,ten wspomniany wczesniej kocioł własnie miał taki znaczek:eek:

Też się nad sensem tego zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie mam nic do ludzi którzy sprzedają piece [ktoś to musi robić,nie wy to inni :) ] Ale ile jest piecy Ogniwo??procentowo do Rbr!! ile wezwań wynika z braku podstawowej wiedzy jak obsługiwać kociołek??uogólniać można ale widzisz tam niema się co zepsuć tak na dobra sprawę.[wiem co mowie :D ] Co rozumiesz przez słowo "uzdrowić"?????dokonałeś modyfikacji?jakich?[zapraszam do tematu oep byś opisał co zmieniasz, modyfikujesz..chętnie dokonam zmian.Jak widzisz producent nie wprowadza żadnych wiec spokojna głowa ze skopiują twoja myśl techniczna :) ]Wasz piecyk fajny jest ale chciałbym widzieć roczny piec ,w którym pali się cało rocznie :) .I dobra ty widziałeś, pisz [ale znów ze sprzedajesz produkt konkrecyjny to w tej materii nie jesteś wiarygodny :) ] ale jak ktoś nie widział ogniwa w realu i mówi ze zły??bo?? wy tak twierdzicie? A niezadowoleni będą,poczekajcie zimę [jeden pan pisał poematy kiedyś, a potem..] Podoba mi sie polityka producenta Skampa-odcioł sie od tematu i ma święty spokój a do tego ma niezły piecyk :) .Zawijan nie jest skory do chwalenia cudzego produktu a tu pochwalił :)

odnośnie rbr to nawet jeśli ma 15kw to nie jest źle !! tragedii nie ma .Jeśli spala taki syf jak mój piec to mała ekoenergia dobra ,do tego jeśli faktycznie niema w nim sadzy to już super .[choć martwi mnie ze nie mam problemów z sadza :)] a co czyni piec zajebisty to sterownik a obydwa maja takie same :) O jedynie czyszczenie Rbra jest wygodniejsze na 100% :) lepiej gałkę tarmosić :D niż motylki odkręcać:)

 

Streściłeś RBR-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
Grześ daj już spokój, posłuchaj co piszą rozsądni ludzie.

 

Panie Wiesławie brońcie tego co osiągnęliście z Grzegorzem,jesteście w standardach europejskich.Kurna ja na waszym miejscu zapomniałbym o przeprosinach i innych pierdołach.Przepraszasz, a Pan robi z Ciebie znowu sługę.Masz jaja,wierzę że tak.To walcz o swoje, a nie przepraszaj bo tracę wiarę że w czasie naszej rozmowy to byłeś Ty.Chyba że zawijan ma tak mocne 'plecy" że wszyscy sracie na jego widok.Sprzedajecie dobry produkt?To brońcie go,wielu ludzi jak czyta te przeprosiny i życzenia imieninowe to zadaje sobie pytanie.O co tu chodzi?

Jesteś Pan starszy więc rób Pan jak chcesz.Mogę jedynie napisać jak to wygląda z zewnątrz.Albo walczycie,albo liżecie tyłek zawijanowi,on tylko na to czeka.Przecież to jasne.Co za różnica,emeryt czy nie.Trzeba było się zastanawiać wcześniej.Traci Pan wiarygodność Panie karaoka.Ja jestem zawsze po Pana stronie,miałem przyjemność Pana poznać,ale co z tymi co znają Pana z sieci?Jak się czują jak obserwują taka postawę...Raz walka,potem przeprosiny.Co to za szopka?

 

Dobrze wiecie że klikają tu kolesie o podwójnych nickach Celowo napisałem posta gdzie wymieniłem dwóch kolesi.Zalogowali się niemal co do sekundy.Proxy to zajebista rzecz ,ale rozum trzeba mieć jak się takie szopki robi.Oni nawet ciśnienia nie trzymają,logują się w tym samym czasie barany ;)

Edytowane przez Novy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...