Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Novy!
Nie musi być dzisiaj, ale jutro już przypomnę, hehe

 

Ja jestem już za stary na przypominki. Kilkanaście lat poza Polską staje się zdrowotnym koszmarem.

Podam adres do firmy bo z aukcji widzę że już tylko archiwum:

SELLNET S.C. Alicja Konieczna, Tomasz Krajewski

ul. Słowackiego 84

69-110 Rzepin

 

Poszukajcie sobie telefonu,może mają aukcję na al..jeszcze.Po roku wysyłali mi worki jeszcze,jak miałem Ogniwo uratowali mi życie.

Pamiętajcie,obudowa ma być metalowa!!!!I worki na zamek!!

Edytowane przez Novy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
A może jak to się zwie ?

 

Nazwa aukcji była taka:

ODKURZACZ DO POPIOŁU KOMINKA 25L SEPARATOR 4

 

Sporo tego w sieci,napisałem adres tego sprzedawcy od jakiego kupiłem,sprawdzony.

Edytowane przez Novy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zauważyłem coś wam nie pasuje w rbr-czyszczenie tego wymarzonego kociołka-pisałem w zimie na ten temat-:lol2:

może sie ktoś znajdzie odważny i nakręci filmik-całą procedurę usuwania popiołu

ja też udokumentuje jak to się odbywa w mojej stajni-bez używania żadnej kapliczki nad palnikiem-pod warunkiem jak zobacze filmik o rbr

pozdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zauważyłem coś wam nie pasuje w rbr-czyszczenie tego wymarzonego kociołka-pisałem w zimie na ten temat-:lol2:

może sie ktoś znajdzie odważny i nakręci filmik-całą procedurę usuwania popiołu

ja też udokumentuje jak to się odbywa w mojej stajni-bez używania żadnej kapliczki nad palnikiem-pod warunkiem jak zobacze filmik o rbr

pozdr :D

Witaj.

Przecież dobrze wiesz ,że chodzi o jeszcze większą wygodę.Po to są robione odkurzacze czyż nie?Pomyślcie o taki.

http://allegro.pl/odkurzacz-kominkowy-lavor-ashley-800-drugi-filtr-i3299753838.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest obojętne czy mam mieć dodatkowy grzejnik (koszty) czy kawałek rury niezaizolowanej w kotłowni. W jednym i drugim przypadku woda musi być zagrzana i czy przejdzie przez rurę do zbiornika czy ze zbiornika do grzejnika, ma tam być ciepło. Jedyna różnica dla mnie to taka że na grzejniku masz możliwość regulacji (zawór termostatyczny np.) a przy rurze długość niezaizolowanego odcinka dobierana doświadczalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkurzacz SAM to ja mam-filtr hepa -2 szt+ zbiornik z wodą -mam go do pieca kopciucha żeliwioka- czyżby rbr zaliczał sie do niego ?

 

a ja sie pytam po co wam odkurzacz do tego SUPER WYMIENNIKA który ma tylko 2 poziome kanały czyżby taki kłopot wam sprawiały w rbr:lol2:

 

ja swój tym co grzeje z kanałami pionowymi czyszczę 5-10 SEKUND W ANCUGU BIAŁYJ KOSZULI Z BINDRYM I CZARNYCH LAKIERKACH- OCZYWISCIE BEZ WYBIERANIA POPIOŁU::) :)

Edytowane przez berdnard
KOREKTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
jak arturo zamontuje ciepłomierz to ja wrzucę filmik :)

 

Już niedługo,wrzesień,październik powinien być.

Oczywiście zużycie na c.o jako zdjęcie z licznika też będę podawał,narazie cwu to 2,6kWh na dobę przy zasobniku 300l :)

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bernard chłopie O czym ty piszesz ? Odkurzacz jest przy okazji do kociołka , trzeba teraz cały syf ze szlifowania ścian zaciągnąć i to nie raz ...

 

O Q-PRZECA ZAPUMNIOŁEM O DRAPANIU I ZGARNIANIU TEGO SYFU CO ZASYFIO H PALNIK-e co mi tam -prowda pisza:yes:

Obracosz kota ogunym :p

Ciynżko ci to kapnyć,że to je do wiynkszej wygody?

Już kiedyś żech to pisoł "racja jest jak dupa,każdy mo swoja"

 

Po co go zgarniać jak można se go wyssać odkurzaczym.Odkurzacz nima przymusym!!!:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo,wrzesień,październik powinien być.

Oczywiście zużycie na c.o jako zdjęcie z licznika też będę podawał,narazie cwu to 2,6kWh na dobę przy zasobniku 300l :)

 

TY !! Arturo !!! podawac to Ty se możesz ,jesteś tak wiarygodny niczym nasz rząd :) Ty to MUSISZ dawać dokumentację fotograficzną !!! której notabene nigdzie nie widac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...