Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Skoro zaszło na temat piwa i jestem właściwie ze stolicy piwowarstwa :)

Najlepsze piwo i jedyne dobre jakie w zyciu wypiłem było na wycieczce po Browarach Tyskich (szkoda,że tylko 2:()

Reszta to siuśki niestety i z braku laku najlepiej mi smakuje ŻYWIEC ALE BUTELKOWY!

Będziecie mieli kiedyś okazję wybrac się na wycieczkę to polecam po browarach jest za free i jeszcze piwko serwują :D I TO JAKIE!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zaszło na temat piwa i jestem właściwie ze stolicy piwowarstwa :)

Najlepsze piwo i jedyne dobre jakie w zyciu wypiłem było na wycieczce po Browarach Tyskich (szkoda,że tylko 2:()

Reszta to siuśki niestety i z braku laku najlepiej mi smakuje ŻYWIEC ALE BUTELKOWY!

Będziecie mieli kiedyś okazję wybrac się na wycieczkę to polecam po browarach jest za free i jeszcze piwko serwują :D I TO JAKIE!?

 

Skoro tak już o piwkach mówicie to powiem Wam że za czasów szkoły średniej miałem wielką przyjemność być odbywać praktykę w browarze:)

Dawno temu ale nie zapomnę nigdy. Tam właśnie pierwszy i chyba ostatni raz skosztowałem piwa które leżakowało w tankach w piwnicach tegoż browaru. Takiego piwa chyba już nigdy nie wypiję ale to było coś niesamowitego. Było tam tego pod dostatkiem ale trzeba było dobrze żyć z panami mechanikami żeby skosztować tego złotego napoju:)

Mieli nawet skonstruowaną instalację alarmującą tych co to są w trakcie spuszczania piwka z tanków o wejściu niepożądanej osoby.:)

Szkoda że tego browaru już nie ma. Niby miesiąc praktyki ale ile przeżyć. Hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zaszło na temat piwa i jestem właściwie ze stolicy piwowarstwa :)

Najlepsze piwo i jedyne dobre jakie w zyciu wypiłem było na wycieczce po Browarach Tyskich (szkoda,że tylko 2:()

Reszta to siuśki niestety i z braku laku najlepiej mi smakuje ŻYWIEC ALE BUTELKOWY!

Będziecie mieli kiedyś okazję wybrac się na wycieczkę to polecam po browarach jest za free i jeszcze piwko serwują :D I TO JAKIE!?

 

haha może byliśmy na jednej wyciecze :) dawno temu ,chyba przed maturą (byliśmy więc pełnoletni) wymusiliśmy na naszej wychowawczyni wycieczkę do browaru, własnie do browaru Tyskiego ,pamietam do dziś wielki budynek z czerwonej cegły,i tak było jak piszesz nigdy wcześniej nie piłem tak dobrego piwa i nigdy pozniej już takiego piwa nie posmakowałem , inna sprawa ze wychowawczyni musiała nas pozniej szukać :) bo każdy sie rozlazł po browarze (mielismy oficjalną zgodę tylko na 1 browara- ale kto by tam słuchał wychowawcy ;) teraz lubie się napić tureckiego piwa EFES ale cieżko go w Polsce dostać, generalnie w jakiś knajpkach z kebabem prowadzonymi przez turków. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re: adkwapniewski i zbigmaz01

 

 

 

 

 

 

 

Masz racje, ale tam zapewne nie będzie porównania dwóch modeli kotła (płyta ceramiczna i bez płyty), a mnie interesuje dlaczego producent zastosował takie rozwiązanie.

 

Częściową odpowiedź pewnie znajdziesz na forum eSterownik w temacie Schemat instalcji - kocioł ECO PLUS 16KW strona druga, post forumowicza bobas.

Miłej lektury... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie wczesniej juz przynajmniej raz tez wygasł tylko myslalem ze to ja przeszedłem w tryb reczny.Kocioł chodzi w trybie auto bez zadnych zmian,czego moze gasnac?Temp. co i cwu 45stopni
Sprawdź jakie masz nastawy w podtrzymaniu to tu szukaj błędu. Napisz w jakim stanie jest palnik w chwili kiedy jest alarm. Wypala czy zostaje niespalone? Ile razy jest podawanie w podtrzymaniu i jak wysoko ustawiony wentylator?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...