Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Artur ja mam kotłownię w pomieszczeniu gospodarczym obok domu.

Skoro Ty już tak bardzo chciałeś zrobić sobie kotłownię w salonie to ja już nic na to nie poradzę, Twój cyrk i Twoje małpy :)

Równie dobrze do tego komina w salonie można podłączyć normalnego "śmieciuszka" czy kociołek na eko groszek :)

Dla mnie to żadna różnica, kotłownia to kotłownia :)

Zobacz jaki mój jest ładny, nawet lustra nie trzeba wieszać, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowcie ze jak np we wrzesniu trafi sie kilka 2-3 dni zimnych to juz odpalacie swoje piece i gasicie je w maju

A i jeszcze jedno?

Jak jest z tymi sms-ami bo na koncie mam ilosc twoich sms=10 czy potem sie je jakos dokupuje czy jak?

 

U mnie tych sms - ów było chyba od początku 50 szt. Nie wiem jak i dlaczego. Nawet instalator się dziwił że tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak działało, a już nie działa - to może jednak powietrze w układzie. W wilo jest możliwość odpowietrzania - ustawiasz pokrętło i pompka sama odpowietrza. Spróbuj.

Mam taką pompę, chociaż jeszcze nie zamontowaną więc nie wiem jak to działa, ale może pomoże.

 

Opcja odpowietrzenia nie pomogła godzinie mieliło efektów brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój piecyk chodzi cały rok, latem grzeje wodę. A od wczoraj chodzi w trybie autolato-temp i CO włącza się poniżej 16stopni na dworze.

Zobaczymy co dalej, pewnie go znowu przełączę w tryb CWU.

Latem wrzuciłem do pieca trochę niepotrzebnych papierów i chyba zapaliła się sadza w kominie, bo temp. spalin doszła do 660stopni..

Czujnik spalin przeżył i ma się dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowcie ze jak np we wrzesniu trafi sie kilka 2-3 dni zimnych to juz odpalacie swoje piece i gasicie je w maju

A i jeszcze jedno?

Jak jest z tymi sms-ami bo na koncie mam ilosc twoich sms=10 czy potem sie je jakos dokupuje czy jak?

 

Ja tam pale:) nie po to budowałem dom żeby w nim marznąć... w zeszłym roku zaczełem palić dokładnie 15 września a skończyłem w maju:) aaa też mam solary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...