Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Wyłącz wszystko co może się zalogować do routera. Zostaw tylko laptop i sterownik,

Powinny zostać tylko dwa adresy: laptop + sterownik.

Odpisz MAC i przypisany do niego adres.

Następinie w sekcji address reservation wpisz te dane i zapisz,

Zrestartuj router i już masz zawsze te dwa urządzenia pod stałymi adresami.

 

Kuźwa nie wiem co się stało ale popieprzyło się jak pozmieniałem tak jak mówisz. Zmieniłem z powrotem na to co było i się wreszcie połączyłem z netem. Ale teraz w liście adresów jest tylko jeden chyba laptop a sterownik mogę podglądać więc też chyba jest zalogowany to dlaczego widzę tylko jeden adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość mark3k
Ale czy w ustawieniach routera nie trzeba wpisywać tego adresu sterownika?

 

Przecież napisałem wcześniej:

Odpisz MAC i przypisany do niego adres.

Następinie w sekcji address reservation wpisz te dane i zapisz,

Zrestartuj router i już masz zawsze te dwa urządzenia pod stałymi adresami.

Lub opisz MAC ze sterownika, przypisz mu adres z puli 192.168.5..... oprócz 1 i zapisz to w routerku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie elektryki i tynkow o czym w kontekscie pozniejszczego sprawnego uzywania RBRa pamietac? Net do kotlowni podciagniety.

Dom parter (podlogowka, drabinka), poddasze (podlogowka, grzejniki). Bede bardzo wdzieczny za rady, bo bardzo szybo prace ida i nie chcialbym czegos potem robic dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie elektryki i tynkow o czym w kontekscie pozniejszczego sprawnego uzywania RBRa pamietac? Net do kotlowni podciagniety.

Dom parter (podlogowka, drabinka), poddasze (podlogowka, grzejniki). Bede bardzo wdzieczny za rady, bo bardzo szybo prace ida i nie chcialbym czegos potem robic dwa razy.

Pociągnij na parter i piętro kabelek 2x0,5 kwadrat do czujnika wewnętrznego (dla każdego z osobna) tam gdzie będziesz chciał mierzyć temp wewnętrzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie elektryki i tynkow o czym w kontekscie pozniejszczego sprawnego uzywania RBRa pamietac? Net do kotlowni podciagniety.

Dom parter (podlogowka, drabinka), poddasze (podlogowka, grzejniki). Bede bardzo wdzieczny za rady, bo bardzo szybo prace ida i nie chcialbym czegos potem robic dwa razy.

Czujnik (kabel) do pomieszczenia z podłogówką, do pomieszczenia z grzejnikami, na zewnątrz do pogodówki no i zasilanie do kotła :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...