Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jakie są warianty przy zamawianiu RBR-a poza tym że można sobie zasobnik zamówić po prawej lub po lewej stronie, lub co można dołożyć aby RBR był trochę lepszy niż oryginał z fabryki (czytałem że można mieć go na nóżkach,że można zamówić z większymi otworami zasilania i powrotu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mark3k
Rozumiem że ten adres MAC to w sterowniku jest "IDENTYFIKATOR"

Teraz już jestem w pracy ale jak wrócę to spróbuję jeszcze to wpisać i zobaczymy czy się poprawi czy znowu stracę połączenie:)

 

Adres MAC kod literowo-cyfrowy 12-to znakowy po 2 znaki w grupie rozdzielone dwukropkiem.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mark3k

Adres przydziela router a dokładnie serwer DHCP, bo takie jego zadanie, a sterownik jest tylko odbiorcą tego adresu, a nie na odwrót.

Jeśli w routerze wpiszesz na stałe adres przydzielony do sterownika na podstawie MAC sterownika, to zawsze sterownik będzie widziany pod tym adresem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem. Nigdzie w sterowniku jednak nie widziałem takiego adresu MAC podobnego do tych jakie były na liście w ustawieniach routeraz.

Wiem że jest identyfikator ale tam nie ma ciągu liczb i liter w grupach po dwie i jeszcze przedzielonych dwukropkiem.

Chyba zrobię to tak jak mówiłeś. Wyłączę wszystko co się może połączyć z routerem oprócz laptopa i sterownika i sprawdzę te dwa adresy na liście. Tylko w pozycji gdzie się rezerwuje adresy wpisać adres sterownika wpisany w panelu na kotle który się mieści w zakresie adresów czy ten który mi się wyświetli na liście jako ten od sterownika? Mowa oczywiście o adresie IP bo adres MAC to przepisze taki jak mi się wyświetli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...