Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Novy!
No tez jestem ciekawy :D

 

Przepraszam że nie udostępniam publicznie-(po groźbach z2 ,prawnik poradził mi by nie podawać lokalizacji miejsca zamieszkania itd) ,ale jak macie ochotę popatrzeć to podajcie nicki na ES.Na razie leci na czeskim ,i resztkach ze sprzątania kotłowni.Póki co ...nie wiem co napisać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzejesz czy tylko cwu ? Jak grzejesz , to napisz jaka temp zewnętrzna , nick mam taki sam jak tu :) Ciekawi mnie jak ceramik sobie radzi z małym odbiorem ?

 

To możesz popatrzeć na mój:)

Co prawda jestem początkujący ale np. dziś dogrzewałem chałupkę i od końca czerwca grzeję CWU

Mój nick jest również taki sam jak na E-S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że nie udostępniam publicznie-(po groźbach z2 ,prawnik poradził mi by nie podawać lokalizacji miejsca zamieszkania itd) ,ale jak macie ochotę popatrzeć to podajcie nicki na ES.Na razie leci na czeskim ,i resztkach ze sprzątania kotłowni.Póki co ...nie wiem co napisać....

 

 

Ty to narazie nic nie pisz:))) poczekaj z ..............miesiac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
Grzejesz czy tylko cwu ? Jak grzejesz , to napisz jaka temp zewnętrzna , nick mam taki sam jak tu :) Ciekawi mnie jak ceramik sobie radzi z małym odbiorem ?

 

Już udostępniam,póki co zabawa w ustawienia i testy na co to bydlę stać ;)Grzeje już od 3 dni.Moja wolnostojąca budowla z lat 70 tych,bez ocieplenia i w 50% stara stolarka.Mam w niej 3 firmy,więc wietrzą ostro.Ceramika lubi ciepło.Długo się wygrzewa ,ale jak macie ocieplone chaty to wpadnie w podtrzymanie ;)

Edytowane przez Novy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
Tam był stały odbiór ciepła o ile pamietam...większy -mniejszy ale stały..czasem się głowica od grzejnika przymknęła:)

 

Jeśli chodzi o moją havirę to powiem Ci tak.Przynosi dochody z najmu.Nie chciałbyś tam mieszkać.Nie ocieplam,nie inwestuję ,,no może stolarka ,ale bardzo powoli.Ma zarabiać na siebie.Kupiłem to 2008 roku za 500k,to był h..owy czas ,ale tak wypadło/Teraz pracuje na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
No, no... i po kieszeni widzę go nie bije:))) trche widzę ustawień jeszcze masz... choćby temp wew, ale chyba teraz bardziej sie skupiasz na prowadzeniu samego kotła..generalnie zle nie jest:) sam ustawiałes??

 

Ustawiam zawsze z VERB-em,ale nie odpisuje odkąd kupiłem kocioł.Zawsze słucham Grzesia i Wiesława.Na manual trzeba czasu,a z tym kiepsko.Ale nie wyobrażam sobie prowadzenie tej bestii inaczej.Nawet jak spali tonę więcej-co powiem żonie że gdzie idę?Jak miałem Ogniwo to nie pytała,wiedziała że będę rankiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moją havirę to powiem Ci tak.Przynosi dochody z najmu.Nie chciałbyś tam mieszkać.Nie ocieplam,nie inwestuję ,,no może stolarka ,ale bardzo powoli.Ma zarabiać na siebie.Kupiłem to 2008 roku za 500k,to był h..owy czas ,ale tak wypadło/Teraz pracuje na siebie.

 

Tak wiem... apteka te sprawy:) o widze ze w auto jechałeś, na grupowym i teraz na dwustanie jedziesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy pomijaj jedno magiczne słowo bo znowu bidy się narobi :)

Jedna bida jest druga mi na gadulca pisze, uruchomili ogrzewanie i ecoal jest też do dupy :)

Wczoraj były podobno spieki, dzisiaj podobno niema ale niedopał jest za cholere nie można się dogadać tylko ecoal jest do dupy :)

Jedni zachwyceni, drugim do dupy już zgłupiałem i nie wiem kogo słuchać :)

Edytowane przez karoka65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
Nowy pomijaj jedno magiczne słowo bo znowu bidy się narobi :)

 

Sure,ale i tak nie na widzę.Miałbym wakacje w Chorwacji za tę kasę.

Piotrek rozgrzewałem budynek na grupowym,chciałem wiedzieć jaki nadmuch ustawiać.Łatwiej potem w manualu,wiesz że 8kW to +/- 1:8,1:9.Zawsze to jakiś start w ustawieniach manual. Choć i tak zawsze mam schizę że "wędzę"-jak mi pisał zawsze VERB ;)

Edytowane przez Novy!
add
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...