Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Novy!

Jedna bida jest druga mi na gadulca pisze, uruchomili ogrzewanie i ecoal jest też do dupy :)

Wczoraj były podobno spieki, dzisiaj podobno niema ale niedopał jest za cholere nie można się dogadać tylko ecoal jest do dupy :)

Jedni zachwyceni, drugim do dupy już zgłupiałem i nie wiem kogo słuchać :)

Her Wiesław,jak to w życiu.Mówiłem,nie przesadzić z reklamą,

Pracowałem za małolata w knajpie,całkiem niezłej.Kucharz mówił:

"Sprzedam nawet gówno z odpowiednim garnie".

Sprzedajecie zbyt dobry produkt.Zrobię wam antyreklamę,mogę?

:);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tego tylko 80kg to chyba nie będzie tak źle. Następne kupię normalniejsze.

 

A po co? jak ci nie przeszkadza to pal takim, przelicz ile ci go idzie,czy godzisz sie na troche brudniejsze warunki i częstsze sypanie? i sam sobie odpowiedz...fajny opał własnie na taką pogode jak jest teraz....a zimą PORZĄDNE czarne eko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
powiem Ci w sekrecie....trzeba również czesciej czyścić kocioł i komin ;)

He he,ale na lato nie ma nic lepszego.

A na zimę mam 5 ton Wesołej z Bykowa,2 kupiłem latem,suchuśne.Niestety teraz nastepne 3 tony już będzie trochę mokre.Oby z tej samej kopalni.

Edytowane przez Novy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co? jak ci nie przeszkadza to pal takim, przelicz ile ci go idzie,czy godzisz sie na troche brudniejsze warunki i częstsze sypanie? i sam sobie odpowiedz...fajny opał własnie na taką pogode jak jest teraz....a zimą PORZĄDNE czarne eko ;)

 

Co ile trzeba wyczyścić komin po takim grochu? Bo o ile kocioł to nie taki problem to już na komin się trochę nie chce wychodzić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
Co ile trzeba wyczyścić komin po takim grochu? Bo o ile kocioł to nie taki problem to już na komin się trochę nie chce wychodzić:)

 

Jak masz ceramikę o spoko.Ja mam z nierdzewki,a tak czy czech, czy inny opał -niedługo ten wkład wytrzyma.Masz czas i dobrze ocieplony budynek-walcuj czeskim.Ustaw termostaty i dawaj ostro.Kup tylko suchy i z dobrego źródła.Najlepiej tak jak pisałem-Komorany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...