Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Sprawdzimy ile Ci bufor wytrzyma :D

 

A tak na poważnie to czyszcisz wymiennik bez wygaszania ????

Czyszczę gdy przechodzi w podtrzymanie, nawet w zimie jest taka możliwość a czynność ta nie zabiera mi zbytnio dużo czasu.

Co do bufora też się zastanawiam bo już ładnych palę lat jest używany, lekko licząc 3 razy dłużej jak kociołek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

@karoka65: " Ma być założona jak fabrycznie, bez kombinowania "

 

Trzebaby dodac, jaka pozycja jest fabryczna, bo w transporcie ma prawo sie przemiescic. Dla mnie jest jasne, ze w tej, przy ktorej temp. spalin jest nizsza. Ale niektorym nieobeznanym z funkcjonowaniem kotla, nalezaloby to wyaraznie zaznaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karoka65: " Ma być założona jak fabrycznie, bez kombinowania "

 

Trzebaby dodac, jaka pozycja jest fabryczna, bo w transporcie ma prawo sie przemiescic. Dla mnie jest jasne, ze w tej, przy ktorej temp. spalin jest nizsza. Ale niektorym nieobeznanym z funkcjonowaniem kotla, nalezaloby to wyaraznie zaznaczyc.

Może się przesunąć deflektor na boki lub kierownica spalin przewrócić, pólka raczej mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem władny jak i każdy inny sprzedawca żeby gmerać w DTR kotła.

 

Ale wystarczy umieścić informacje że nie ma dla kotłów 11 i 17 certyfikatu i badań, na stronie przy towarze

 

Ps niedawno rozmawialiśmy o zakupie i słyszałem że wszystkie posiadają certyfikaty !!! jakoś nie mówiłeś że to tylko dla 23KW bo rozmowa dotyczyła 11 i 17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wystarczy umieścić informacje że nie ma dla kotłów 11 i 17 certyfikatu i badań, na stronie przy towarze

 

Ps niedawno rozmawialiśmy o zakupie i słyszałem że wszystkie posiadają certyfikaty !!! jakoś nie mówiłeś że to tylko dla 23KW bo rozmowa dotyczyła 11 i 17

No nie wiem czy ze mną rozmawiałeś bo nikomu nigdy nie mówiłem że mają te dwa kotły badania, mogłem ci powiedzieć że czekają na badania a to różnica.

Czasem ktoś pyta jak chce skorzystać z programu niskiej emisji spalin i to samo mówię że jest ale dla 23kW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem.

Ale nie rozumiem dlaczego umieszczasz taką fałszywą dokumentację na swej stronie.

 

Ponadto, mógłbyś w imieniu forumowiczów spytać producenta kotła o te nieścisłości i następnie zreferować to tutaj na forum.

Przecież jesteś takim naturalnym pośrednikiem pomiędzy producentem a klientem.

Drogi detektywie Andrzeju poza tym wpisem w DTR na który nie mam wpływu ani możliwości żeby go zmienić nie znajdziesz chyba innych nieprawdziwych czy fałszywych informacji,

Jeśli Twoje czujne oko coś jeszcze dojrzało to będę dozgonnie wdzięczny za ich wskazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wystarczy umieścić informacje że nie ma dla kotłów 11 i 17 certyfikatu i badań, na stronie przy towarze

 

Drogi kolego na mojej stronie już od bardzo dawna niema produktów o nazwie RBR 11kW i RBR 17kW, chyba jednak z kimś mnie pomyliłeś.

Zawijan_2 dobrze pamięta od kiedy już ich niema.

Niema ich od zawijanowej wojny na eSterownik także odpuść sobie następne atrakcje że je tam niedawno widziałeś bo to już kilka miesięcy minęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się w tym kotle trochę zamiesza to w końcu zaczynają się pojawiać konkrety bo naprawdę było tu sielankowo ale nikt z tego korzyści nie miał teraz przed sezonem użytkownicy którzy wykazują zainteresowanie sprawdzą przynajmniej koronę i półkę. Jest pole do popisu dla karoki i minertu aby zrobic takie małe how to, na początku tematu z najważniejszmi zagadnieniami wtedy może na komórce mniej czasu spędzą. Bo jak ktoś nowy ma się w tym wszystkim odnaleść.

Gdybyś pytał to pewnie i odpowiedź by padła, Adam przez przypadek dobrał się do półki a Ty zaraz jakichś atrakcji się doszukujesz czy tajemnic :)

Chyba jednak Kniazia trzeba będzie poprosić żeby to nowe forum zmontował żeby było dla użytkowników a nie dla wojowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego na mojej stronie już od bardzo dawna niema produktów o nazwie RBR 11kW i RBR 17kW, chyba jednak z kimś mnie pomyliłeś.

Zawijan_2 dobrze pamięta od kiedy już ich niema.

Niema ich od zawijanowej wojny na eSterownik także odpuść sobie następne atrakcje że je tam niedawno widziałeś bo to już kilka miesięcy minęło.

To, że usunąłeś ze strony równoznaczne jest z tym, że ich nie sprzedajesz?

Bo jak sprzedajesz, to czemu zniknęły z oferty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym wpisem w DTR na który nie mam wpływu ani możliwości żeby go zmienić nie znajdziesz chyba innych nieprawdziwych czy fałszywych informacji,

.

Kalio Ty naprawdę czytać nie potrafisz czy tylko udajesz ?

Następny raz mam tłumaczyć jak sołtys krowie na rowie ?

Zapytaj producenta, ja nie tworzę DTR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak było forum uzytkowników bez interesu to byłaby bajka i brak agresji i wycieczek personalnych a ostatnio nawet gróźb.

 

Pole do popisu to nie to samo co popisywanie się.

Jakby wycieczki były pod twoim adresem i nie pomogło by tłumaczenie że to nieprawda na dodatek skutkowało tym że na następnych forach rozpowszechniane to ciekawe jak ty byś zareagował?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wiesz o tym że zdjęcie samej korony jest za małe aby to opatentować palnik.

I wydaje się że nie ma się czego wstydzić - a może mi się wydaje

Nic ci się nie wydaje.Koronę zmodyfikowałem ja i dopóki zdania nie zmienię,żadne zdjęcie się tutaj nie pojawi.

Koniec na temat korony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...