Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odnośnie podłączenia kotła do darmowego neta jeśli ktoś nie ma kabla w kotłowni jest proste rozwiązanie. Zakupilem sobie aero2 koszt ok. 30 zł z przesyłką (internet chyba do 2016 roku za darmo). Przysyłają po ok. 2-3 tygodniach kartę. Kupiłem router z wejściem USB plus modem w kształcie pendrive. Tylko router trzeba kupić taki, który szybko wznawia połączenie ponieważ aero resetuje połączenie po godzince. U mnie restart połączenia trwa chyba ok. 10 sekund. Myślę, że jest to idealne rozwiązanie dla osob, które jeszcze nie wprowadziły się do domu, a chcą mieć podgląd na pracę kotła. U mnie podłączenie radiówki kosztuje 100 zł plus abonament miesięczny 59 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem coś takiego nie polecam szkoda kasy może lepiej dołożyć i kupić coś lepszego

 

http://allegro.pl/mocny-odkurzacz-do-kominka-odkurzacz-kominkowy-20l-i3619972207.html

 

Wszystko zależy od filtra. Niektóre odkurzacze mogą też dmuchać i mają opcje wstrząsu filtrem aby go oczyścić. To jest pył i bardzo szybko filtr się zapycha. Z moich znajomych co mają kominki ani jeden nie jest zadowolony z kupionego odkurzacza, też tak kupowali bo tanio. Teraz szukają z filtrem hepa bo można szybko umyć i tak szybko (podobno) się nie zużywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie podłączenia kotła do darmowego neta jeśli ktoś nie ma kabla w kotłowni jest proste rozwiązanie. Zakupilem sobie aero2 koszt ok. 30 zł z przesyłką (internet chyba do 2016 roku za darmo). Przysyłają po ok. 2-3 tygodniach kartę. Kupiłem router z wejściem USB plus modem w kształcie pendrive. Tylko router trzeba kupić taki, który szybko wznawia połączenie ponieważ aero resetuje połączenie po godzince. U mnie restart połączenia trwa chyba ok. 10 sekund. Myślę, że jest to idealne rozwiązanie dla osob, które jeszcze nie wprowadziły się do domu, a chcą mieć podgląd na pracę kotła. U mnie podłączenie radiówki kosztuje 100 zł plus abonament miesięczny 59 zł.
Tylko trzeba sprawdzić czy jest zasięg bo opierając się na mapce jest błędne. Na mapie u mnie widnieje a w Realu nie ma, ale wystarczy że wyjadę na parę km i już mam. Właśnie od tygodnia jadę na Areo i fonie ale jestem poza domem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajnik filmik 2

 

http://youtu.be/9mR1vO9oQmA

 

 

u Ciebie faktycznie wręcz rewelacja...może silnik pracujący pod kątem jest cichszy ;)

Mój w poziomie jest buczącym urządzeniem.

 

Ps.

gdzieś tak w okolicy kilku najbliższych obrotów ślimaka skończy się czeski z komoran przy nadmuchu 43%

o ile na 'dzień dobry' zejść przy założeniu, że wsypany jest Kazimierz Juliusz ?

Nie będzie mnie znowu chwilę, więc mam mało czasu do oglądania palnika ( zresztą i tak umiejętności brak ), jeżeli ktoś z Was zna juliusza, może podpowie wartości 'wyjściowe'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 17 jest inaczej mocowany reduktor niż w 11 ? u mnie w 11 puszka silnika prawie dotyka zasobnika

 

[ATTACH=CONFIG]219436[/ATTACH]

 

W mojej 17-ce jest identycznie mocowany silnik jak u Ciebie i niestety "buczy" Oring pomógł, choć całkowicie wibracji nie wyeliminował. Jednak taka praca jak w tej chwili jest akceptowalna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresował mnie temat silników, a szczególnie kolegi zby-net ponieważ jego silnika wcale nie słychać.

 

Na pierwszym zdjęciu jego silnik, na drugim mój.

Widzicie różnicę w tabliczce znamionowej ???

 

Co oznaczają te parametry:

 

Typ xxx/8893

 

Praca S4 - 40 % 80(chyba) wt/h

 

n (taki podobny symbol) = 52 %

 

U mnie takie parametry nie występują.

silnik.jpg

20131019476.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...