Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Novy!
No ja właśnie tego nie wiem. Za mało wiem żeby to tak ocenić i pytam tych co mają znacznie więcej doświadczenia:)

Trochę wydaje mi się że na palniku widać jakieś spieki po lewej stronie

 

Nie żartuj sobie :)

Gdyby nie cena i mała kaloryczność Kazimierz Juliusz byłby dla mnie No1,no i nie ma z nim "zabawy".Opał dla "leniuchów",jak nie ustawisz,i tak się dobrze spali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
Jeśli przy 38% już miałeś dymek po otwarciu drzwiczek, to po co zmniejszasz na 37%. Sadzy nie widziałeś, czy dymu z komina?, albo jedno i drugie.:):)

 

No i co,że był dymek po otwarciu drzwiczek?Tam są troche inne warunki spalania,kocioł prawie cały czas albo w odstawieniu,albo w podtrzymaniu.To co ma pachnieć maciejką?Jak czytam takie pierdoły to...ehh.

Gdyby było tak łatwo zdiagnozować ,dobre czy złe ustawienia (tak jak Ty,pomijając warunki w jakich pracuje kocioł) -nie było by tego forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
Ja akurat palę Pieklorzem z Bartexu

 

Jak sobie przypomnę,jak wyglądał mój Pieklorz,to nie daję wiary.Co tu dużo szukać,flutebox ma taki sam opał,z tej samej firmy-i tak wesoło nie jest.Chyba,że moje przypuszczenia okażą się trafne,i teraz będzie ok :)Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim w poniedziałek zaczynam podłączać zielonego

mam pytanie jak skonfigurować sterownik pod internet

 

Ze tez nie chce sie sie zajrzec na esterownik.pl? Tam wszystko jest napisane...Zakladka: FAQ i pod nia:

"Pytanie: Na czym polega dostęp do sterownika przez stronę WWW?

Pytanie: Jakie są wymagania aby obsługiwać sterownik przez stronę WWW?

Pytanie: Jak połączyć się ze sterownikiem z sieci Internet?"

 

Tutaj ile ludzi tyle konfiguracji, jeden po skretce, inny przez wifi, jeszcze inny przez punkt dostepu.... nikt nie da niczego na tacy, zwlaszcza ze zbyt skape informacje podales. Poczytaj, sprawdz i dopiero wtedy zapytaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...