Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z każdym dniem zasyp się wydłuża i dobrze. Pytanie jak to wygląda na palenisku i w popielniku ? Dla mnie cały czas to samo czy dmuchawa na 37% czy 38% czy 41%.

Zdjęcie na grupowym, groch Pieklorz, dmuchawa 38%.

IMAG0690.jpg

IMAG0695.jpg

IMAG0700.jpg

Niby tak wygląda Pieklorz z Bartexu

IMAG0711.jpg

IMAG0722.jpg

Edytowane przez pawko_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
Z każdym dniem zasyp się wydłuża i dobrze. Pytanie jak to wygląda na palenisku i w popielniku ? Dla mnie cały czas to samo czy dmuchawa na 37% czy 38% czy 41%.

Wydłuża się bo cieplej się zrobiło.

Pracuj na nadmuchu 38%.Histogram ok.Jak wpadnie w bardziej regularne cykle,wraz ze zmianą aury,to pogadamy.Idź się napić gorzały.Wszystko jest ok :)

BTW,jest Ci potrzebna temp 53deg?Spróbuj 50deg,może wystarczy.

Edytowane przez Novy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydłuża się bo cieplej się zrobiło.

Pracuj na nadmuchu 38%.Histogram ok.Jak wpadnie w bardziej regularne cykle,wraz ze zmianą aury,to pogadamy.Idź się napić gorzały.Wszystko jest ok :)

BTW,jest Ci potrzebna temp 53deg?Spróbuj 50deg,może wystarczy.

 

53 deg ? Gdzie ? I gdzie to zmienić bo nic takiego nie widzę, fakt gorzałki już się napiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym dniem zasyp się wydłuża i dobrze. Pytanie jak to wygląda na palenisku i w popielniku ? Dla mnie cały czas to samo czy dmuchawa na 37% czy 38% czy 41%.

Zdjęcie na grupowym, groch Pieklorz, dmuchawa 38%.

[ATTACH=CONFIG]223344[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]223345[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]223350[/ATTACH]

Niby tak wygląda Pieklorz z Bartexu

[ATTACH=CONFIG]223346[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]223347[/ATTACH]

 

Wygląda przyzwoicie, malutki niedopał ale u mnie też taki występuje, pewnie w podtrzymaniu się tworzy.

 

No ale żeby dla porównania obrączkę wrzucać do zasobnika ? Kapsle od piwka są w modzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
no właśnie nie miałem kapsla ani miedziaków tylko obrączka była pod ręką :) wiem co to jest novy deg :) tyle, że ja mam ustawioną zadaną na CO 50...

 

Sorrki,zerkałem na kolegę 75max,przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś zerknąć na mój histogram bo jakiś taki pusty nie wiem czy dobrze wygląda

Może ktoś porównać moje wykresy i statystyki z wykresami kolegi 75max i powiedzieć dlaczego taka różnica?Takie spalanie i wykresy miałem paląc latem na ciepłą wodęhttp://emotikona.pl/emotikony/pic/0girl_cray2.gif

Edytowane przez bartus825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,data się zmieni ,jakie stąd wniosek?Włączyć na cykliczną?Albo na wyższe obroty?
Na to pytanie to sobie sam odpowiedz czy chcesz mieć ładne wykresy, czy oszczędne palenie. Najważniejsze jest ciepło w domu i ciepła CWU. A co do szybszych obrotów to jeszcze bardziej wygładzi ci temp. CO i powrót a na cyklicznej one się powiększą.

Palisz dla wykresów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...