Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Gmaj, niektóre są bardzo ładnie pomalowane, wykończone a niektóre są tylko bardzo dobre :)

Niestety na coś trzeba się zdecydować, czasem nie można mieć wszystkiego :)

Choć ten brzydki dla niektórych i tak jest o wiele ładniejszy od mojego starego pleszewiaka, oczywiście wg. mojego gustu, każdy może mieć inny.

Kto chce ładny kocioł to pytajcie Arturo72, on prowadzi ranking kotłów wg. urody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Panowie zerknijcie na mój kociołem, bo mam wrażenie że sype teraz weglem (nie dopala). Dziękuję za wszelkie rady
Długo staje w podtrzymaniu i kiedy te niedopały powstają? Musisz zaobserwować czy to podtrzymanie generuje czy spalanie na grupowym. Skoro niedopał to daj wiatru tylko gdzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo staje w podtrzymaniu i kiedy te niedopały powstają? Musisz zaobserwować czy to podtrzymanie generuje czy spalanie na grupowym. Skoro niedopał to daj wiatru tylko gdzie?

 

Na podtrzymaniu nie, bo jak zaglądam do kotła to na bokach mam popiół, myslę że jak rusza, to sie tak dzieje. Ostatnio zmniejszyłem wiaterek i to może być powodem.

 

 

@Mark3k

 

Zrobię tak jak piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek, myślę że jest dobrze, te przerosty u Ciebie to raczej będzie normalna sprawa dopóki się dobrze nie ochłodzi.

Nie wiem jak na palniku wygląda, można ewentualnie wiatru procent dołożyć, ale jak jest dobrze na palniku i w popielniku to nie grzeb.

 

Pewnie już niedługo się doczekam tych chłodów. Podniosłem trochę temp. wewn bo się faktycznie chłodno zrobiło i to co było ustawione nie było już takie wystarczające. Zresztą pojawił się nowy domownik i musi mu być ciepło:D

Na palniku wydaje się być ok. W popielniku też chyba w miarę dobrze. Zrobię jutro fotki to poproszę Cię o opinię.

Szkoda że statystyki jeszcze nie hulają jak należy bo jestem ciekawy jak to tam wygląda.

Trzeba będzie się przygotować na transport wungla zimą pewnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...