Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Sorki nie wiedziałem ale jak widać Kolega Krzyś tez nie :D

 

Kolega Krzyś doskonale o tym wie, bo wielokrotnie odwiedzał stronę Ogniwa z kotłami OE. I te kotły mają badania potwierdzające ich parametry . Zrozumiałeś to wreszcie, czy zbyt trudne do ogarnięcia. ??? Za złośliwość - riposta.:D

Edytowane przez krzysztof7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Coś strasznie długo idą te kotły na te badania.

Dokąd to one zostały wysłane? Na koniec świata?

 

Opinia użytkowników kotłów RBR n/t ich długowieczności jest rzeczywiście nie do pobicia. Eksploatujecie je przecież już długie, długie lata. Jak długo pracują te najstarsze?

Bo w Łodzi mają więcej do badania niż w Zabrzu.

Co do kotłów to najstarsi górale nie pamiętają tego pierwszego.

Zaznaczasz swoją pozycję by nie spadała czy następna wzmianka bo spada sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś strasznie długo idą te kotły na te badania.

Dokąd to one zostały wysłane? Na koniec świata?

 

Opinia użytkowników kotłów RBR n/t ich długowieczności jest rzeczywiście nie do pobicia. Eksploatujecie je przecież już długie, długie lata. Jak długo pracują te najstarsze?

Kto jak kto ale Pan powinien wiedzieć jak długo pracują.Powinien też Pan wiedzieć ile takie badania trwają.

Zapomniał bym zapytać ,jak długo ICHPW badało kocioł RBR EKOUNIWERSAL i dlaczego tak długo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja te zawory i głowice Schlosser kupowałem w tym roku w czerwcu to chyba się jeszcze nie zasyfiły?

Rozumiem że trzeba tą szpilkę co wystaje pokręcić kombinerkami aż wypadnie?

Lepiej żeby nie wypadła ale chcąc wyciągnąć jak najwięcej tak mi się zdarzało. Nowa instalacja i kocioł, to nie było chyba sterylne, gdzieś to musi osiąść i nie tylko w kotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo inne FIRMY w jeden dzień produkują więcej kotłów jak instalko przez miesiąc. Za to mamy "Mybacha" - bo ręcznie robiony... :D

A jak myślisz od czego te duże firmy zaczynały?

Od razu miały lasery i inne tego typu automaty?

Ja też zacznę od garażu bo na lasery mnie jeszcze nie stać a co z tego wyjdzie to czas i cierpliwość pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
Polecam, bo to dobre rozwiązanie i sprawdzone. Czy to jest zabronione??? Odczep się kolego.
Szkoda czasu na sprzeczki.Wystarczy się cofnąć o kilka postów co pisałeś do mnie po tym jak proponowałem ten tryb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przestałbyś się mną podpierać? Jestem już stary i słaby. Mogę tego nie wytrzymać.

 

A różnię się od Ciebie tym, że nie chwalę się bez przerwy, ile to wszystkim pomagam, bo - po prostu - nikomu nie pomagam. Myślałem, że to wystarczy, abym miał swięty spokój. Czyżbym się pomylił?

 

Aha! Jeszcze jedno...

Nie powtarzam dookoła, że OEPlus jest najlepszy ze wszystkich kotłów świata. Nie muszę więc się tak beznadziejnie bronić, jak Ty.

Nauczyłeś się ode mnie sporo, ale widzę, że to jednak za mało jeszcze. he he

A masz tu jakiś większy autorytet do podpierania :)

Jak nie pomagasz to choć nie przeszkadzaj.

A czy ja to piszę ? Jak pamiętasz to zawsze pisałem że kocioł węglowy to tylko kupa złomu która stoi w kotłowni i ogrzać mi dupsko, nic więcej.

Za naukę podziękowałem nie raz i dalej czytam z uwagą to co piszesz ale to co robisz ostatnio chyba lepiej się tego nie uczyć.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na sprzeczki.Wystarczy się cofnąć o kilka postów co pisałeś do mnie po tym jak proponowałem ten tryb.

 

Zmieniłem zdanie, mogę? Nie idę w zaparte, jak część userów. :)

Przy podłogówce to inaczej się nie da podnieść temp. powrotu nie stosując dodatkowej pompy.

U mnie ten problem jest mniejszy, bo z grzejników spływa cieplejsza woda..

Nadal się czepiasz, masz to we krwi??? Odpuść., jest niedziela. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście ,że niektórzy się spinają na temat Rbr-a sami go nie mając a niczego złego nie napiszą o konkurencji,czyży tam była taka super jakość?więc skąd Ci niezadowoleni-podstawieni?

Działania dziwnie mi się kojarzą z próbami mącenia przez konkurencję.

Ja pisze,że na obecną chwile jestem zadowolony i 5 lat mam gwarancji czemu niebieski ma 4 lata?Jak byłbym pewny towaru również dałbym co najmniej tyle co konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś strasznie długo idą te kotły na te badania.

Dokąd to one zostały wysłane? Na koniec świata?

 

Zawijan,

albo po prostu nie przechodzą badań i stąd to opóźnienie.

Brałem kiedyś udział w badaniu kotła, co prawda pelletowego w Łodzi

i widziałem jak się tam obchodzą z kotłami. Nie wychodzą wyniki, wypad, przyjedź

jak poprawisz kocioł, palnik lub coś tam jeszcze. B. rygorystycznie wymogi ale w przeciągu

dwóch lat jak tam byłem mogło się coś zmienić.

 

Sam wiesz, że na badanie kotła jak wszystko jest ok potrzeba max. trzy dni, dwa tyg. na

wynik z badań i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz od czego te duże firmy zaczynały?

Od razu miały lasery i inne tego typu automaty?

Ja też zacznę od garażu bo na lasery mnie jeszcze nie stać a co z tego wyjdzie to czas i cierpliwość pokaże.

 

Cytat ze strony głównej instalko: http://www.firmainstalco.pl/

"Ponad 30 lat doświadczenia" - to dość długo zaczynają ..... - jedynie 30 lat.....

 

Ja życzę Ci jak najlepiej, ale nie zaczynaj 30 lat, bo życia braknie.:)

Edytowane przez krzysztof7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
Zmieniłem zdanie, mogę? Nie idę w zaparte, jak część userów. :)

Przy podłogówce to inaczej się nie da podnieść temp. powrotu nie stosując dodatkowej pompy.

U mnie ten problem jest mniejszy, bo z grzejników spływa cieplejsza woda..

Nadal się czepiasz, masz to we krwi??? Odpuść., jest niedziela. :)

Gdybyś miał klasę,to powinieneś mnie teraz przeprosić.To ,że zmieniłeś zdanie,jest wynikiem mojej propozycji.Ale po tekstach do karoki,widać ,że jej nie masz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał klasę,to powinieneś mnie teraz przeprosić.To ,że zmieniłeś zdanie,jest wynikiem mojej propozycji.Ale po tekstach do karoki,widać ,że jej nie masz.

Ty miałeś w swojej kotłowni niebieskiego i zielonego ,powiedz co Cię przekonało na zmianę i dlaczego?Może to rozwiąże część problemów i wątpliwości na tym wątku?

Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał klasę,to powinieneś mnie teraz przeprosić.To ,że zmieniłeś zdanie,jest wynikiem mojej propozycji.Ale po tekstach do karoki,widać ,że jej nie masz.

 

Na temat pokazywanej na forum klasy to lepiej nie rozmawiajmy. Tobie tej "klasy" niejednokrotnie brakło.

Edytowane przez krzysztof7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...