Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

No! To już szczyt! Renomowany sprzedawca kotłów, z aspiracjami do krytyki autorytetów itp., który nie wie takich oczywistych rzeczy?

No to mnie oświeć a nie szydź jak zwykle.

Wiem, wiem: komu chcę, kiedy chcę i na co chcę.

Co jest dla Ciebie oczywiste nie musi być dla mnie a co dla mnie jest nie musi być dla Ciebie.

Nie każdy zna się na wszystkim.

Ty się znasz dobrze na tym a ja może na uprawie roli gdzie Ty nie masz o tym pojęcia.

Rozumiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przecież rozmawialiśmy, czego nie wiesz?

Dajcie temp. na atest i tyle.

Wzór macie, także drukowany w biurze, bo jest kopia dtr z wynikami badań.

 

Jaki atest-takie badania.

Wszystko chyba wyjaśnialiśmy, do czego teraz dążysz?

 

Jak na razie nie wyjaśniłeś nic.

I nie drąż tematu. Podaj te temperaturę. Albo nie. Ale nie męcz mnie i innych swoimi wykrętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie ,czyli jesli mój RBR 11 nie ma atestu i wogole mnie to nie obchodzi tak jak zapewnie wielu innych użytkowników a co ,,gorsza,, jestem zadowolony z niego to CO JESTEM LUB JESTEŚMY IDIOTAMI...................

 

Absolutnie nie.

Ale Ci, co chcą takie badania widzieć i ich to interesuje, też idiotami nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie ,czyli jesli mój RBR 11 nie ma atestu i wogole mnie to nie obchodzi tak jak zapewnie wielu innych użytkowników a co ,,gorsza,, jestem zadowolony z niego to CO JESTEM LUB JESTEŚMY IDIOTAMI...................

Tadek to tylko 3 czy 4 osoby.

Są w granicach błędu statystycznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój podobno też ma być lada dzień :yes:

 

Jasna Cholera NIE dojechał !! chyba mam jakiegoś pecha do tego kotła

 

Sprawdziłem status po nr listu przewozowego a tam niespodzianka "odbiorca nieobecny" a siedzimy w domku w kilka osób i świeci się światło wszędzie a dzwonki działają;)

 

Dzwonię do Raben a tam inf "kierowca się zakopał w jakimś błocie"

 

i być tu zdrów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna Cholera NIE dojechał !! chyba mam jakiegoś pecha do tego kotła

 

Sprawdziłem status po nr listu przewozowego a tam niespodzianka "odbiorca nieobecny" a siedzimy w domku w kilka osób i świeci się światło wszędzie a dzwonki działają;)

 

Dzwonię do Raben a tam inf "kierowca się zakopał w jakimś błocie"

 

i być tu zdrów ...

 

To kara, za to że nie wiesz co znaczy słowo OPCJONALNIE i krzyczysz że dane w DTR są nierzetelne:yes:

A tak poważnie to życie, wszystkiego nie przewidzisz i co teraz trzeba nowy wątek i Firme kurieską obsmarować na kilka stron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kara, za to że nie wiesz co znaczy słowo OPCJONALNIE i krzyczysz że dane w DTR są nierzetelne:yes:

A tak poważnie to życie, wszystkiego nie przewidzisz i co teraz trzeba nowy wątek i Firme kurieską obsmarować na kilka stron?

 

Po co do mnie pijesz? nie wywoływałem cię do tablicy? dobrze wiem co znaczy opcjonalnie i chyba nie czytasz moich postów albo czytasz a nie rozumiesz co czytasz.

Gdybyś obiektywnie spojrzał na to moje "obsmarowanie na kilka stron" byłoby dla ciebie jako użytkownika i innych klientów lub potencjalnych klientów znacznie lepiej. Firma gdyby dostała sygnały od sprzedawców i klientów, że coś nie działa w firmie jak należy starała by się bardziej a na pewno reagowałaby na klienta zastrzeżenia i sugestie a tak hulaj duszo ...

co by nie produkować klient i tak będzie chwalił pozdrawiam;)

Edytowane przez mpepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Ty masz chyba sporo zasługi w tym, jak ten wątek i dyskusja tutaj wyglądają.

 

Czy ja powiedziałem,że Zawijan nie ma racji?

7kw robimy na zamówienie w takich ilościach, że szkoda mówić.

Co nie znaczy,że nie chciałbym zrobić jego badań w jednostce zewn., w tym roku było ciut więcej zapytań, więc mozliwe,że na wiosnę coś się z tym w jednostce zewnętrznej zrobi

 

Natomiast 12kW miałem przebadane w Łodzi i badałem ponownie w Zabrzu, bo tego sprzedajemy dużo i uważam,że certyfikat powinien być.

Podobnie jak na 17kW czy pozostałe wielkości, wszystko, co jest na stronie głównej SEKOM ma atest. Na każda pokazana moc. Także ten kocioł z palnikiem rynnowym, ale daliśmy sobie z tym spokój.

Jarek to jak to jest ,sprzedajesz kotły bez badań?

Możesz je produkować i sprzedawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...