Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Zawijan teraz widzisz dlaczego wykierowaliśmy działo w stronę Karoki65 a jakoś kolega po fachu Minertu jest raczej nie ruszony, bo ten drugi merytorycznie miażdży pierwszego i zresztą nie jednego na tym forum mnie też i nie jest krzykaczem i ortodoksyjnym wielbicielem RBR jak ten pierwszy.
Uważaj bo sobie język przydepniesz. Jakoś ten twój autorytet do tej pory nie podał aktów prawnych dotyczących papierów o które tak się domaga producenta kotła który użytkuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dlaczego sugeruję Wam pytanie o temperaturę spalin wylotowych przy pracy kotła na mocy nominalnej?

Odpowiem drugim pytaniem.

A co możecie sądzić o kotle, który przy pracy na mocy nominalnej ma temperaturę spalin poniżej 100 Celsjuszów? Jak będzie pracował na mocach obniżonych?

 

A tak na marginesie

OEPlus 10kW na badaniach atestacyjnych przy pracy z mocą 10,1kW miał temperaturę spalin wylotowych 163,4 Celsjusze.

To dla tych, którzy pytali.

 

O nic więcej nie będę już Was tu pytał, bo i tak nie rozumiecie i chyba nie zrozumiecie.

To nie do wszystkich. Tylko do wybranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sugeruję Wam pytanie o temperaturę spalin wylotowych przy pracy kotła na mocy nominalnej?

Odpowiem drugim pytaniem.

A co możecie sądzić o kotle, który przy pracy na mocy nominalnej ma temperaturę spalin poniżej 100 Celsjuszów? Jak będzie pracował na mocach obniżonych?

 

A tak na marginesie

OEPlus 10kW na badaniach atestacyjnych przy pracy z mocą 10,1kW miał temperaturę spalin wylotowych 163,4 Celsjusze.

To dla tych, którzy pytali.

 

O nic więcej nie będę już Was tu pytał, bo i tak nie rozumiecie i chyba nie zrozumiecie.

To nie do wszystkich. Tylko do wybranych.

A wiesz po co mam bufor?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawijan teraz widzisz dlaczego wykierowaliśmy działo w stronę Karoki65 a jakoś kolega po fachu Minertu jest raczej nie ruszony, bo ten drugi merytorycznie miażdży pierwszego i zresztą nie jednego na tym forum mnie też i nie jest krzykaczem i ortodoksyjnym wielbicielem RBR jak ten pierwszy.

A kto Wam broni mnie ruszyć?

Napisałem kilka postów do tyłu,że śmieje się ten co się śmieje ostatni.

Ja jestem cierpliwy,Wy nie.

Nie mam czasu na pierdoły bo poświęcam go userom kotłów z eCoalem i ich problemami.

Jak macie jakieś osobiste pytania do mnie to od tego jest PRIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ostatnie kilka stron wątku wynika jednoznacznie, że niemal wszystkie kotły konkurencji (solidnych firm) mają badanie , tylko jedynie super reaktor atomowy RBR-em zwanym nie ma badań , za to ma deklarowaną sprawność "WYSTARCZAJĄCĄ" Zarąbiście dokładnie przetestowany. Taki wynik: WYSTARCZAJĄCY.. No, no niewiele firm może się takim wynikiem pochwalić.

Pozdrawiam WYSTARCZAJĄCO zadowolonych userów. :lol2::lol2::lol2:

A Ty co tu wniosłeś ?

14 postów skleciłeś ledwo do kupy w sumie to je prawie kopiujesz i wklejasz co dwie strony, czasem jakiś fragment zrobisz na czerwono.

I co tu robisz chciałeś o kotle się coś dowiedzieć ?

Nie wlazłeś tu w innym celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co tu wniosłeś ?

14 postów skleciłeś ledwo do kupy w sumie to je prawie kopiujesz i wklejasz co dwie strony, czasem jakiś fragment zrobisz na czerwono.

I co tu robisz chciałeś o kotle się coś dowiedzieć ?

Nie wlazłeś tu w innym celu.

Czyli konto utworzone specjalnie do tego wątku :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...