Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i kółko wzajemnej pomocy i adoracji się zamknęło. :lol2::lol2::lol2::lol2:

A RBR niem ani żadnych badań, ani certyfikatu, ani klasy, ma natomiast wystarczając marketing, jak na garażowca to zajebisty. :D:D:D

 

Tylko szemrany marketing na tym forum wam pozostał, bo certyfikatu to się nigdy nie doczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie to chyba szlak trafi ze złości jeszcze chyba zanim te badania zobaczysz, hehe

Muszę jutro tyrknąć żeby się pospieszyli trochę.

Kolego Best-boyz upuść pary bo Cię rozsadzi.

Widzisz siła jest w tych co kotła używają a nie w tych którzy przychodzą mu tu zaszkodzić a Ty po nic innego tu nie przyszedłeś a jak wpadnie tu admin to dostaniesz takiego szpica że będzie sobie musiał nowy nick zrobić hehe.

Dziwne że jeszcze nikt nie zrobił tu porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

Widzisz siła jest w tych co kotła używają...

Tu się mylisz,siła jest w tych co im ten kocioł sprzedają bo Ci co go używają to zostali na niego skazani siłą tych co go im sprzedali ;)

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny post leci - będziesz miał dzisiaj super dniówkę :) 50 zeta ? 100 ?

 

Tak na marginesie - fachowcy za marketing szeptany biorą od 2 do 4 zł za jeden wpis na temat ale to podobno żmudna praca no i wymaga wcześniej wielomiesięcznego kreowania "usera" - sory za zaśmiecanie ale to gwoli ścisłości bo nie ma nic za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A tak na marginesie

OEPlus 10kW na badaniach atestacyjnych przy pracy z mocą 10,1kW miał temperaturę spalin wylotowych 163,4 Celsjusze.

To dla tych, którzy pytali.

.

 

Wcześniej pytałes o tę temp Jareckeigo, sam nie mogłeś jej podac bo to tajemnica handlowa SEKOM i Instytutu.

Czemu zdradzasz tajemnice Spółdzielni BIECZ?

 

Skoro wiesz, że ja wszystko wiem, to dlaczego kręcisz?

Napisz po prostu, jaka była ta temperatura w badaniach kotła 12kW w IChPW. I już. Po krzyku.

Otrzymałeś z IChPW kompletne sprawozdanie z badań, gdzie jest również podana wartość temperatury spalin.

Z jakiego powodu chcesz ją ukryć?

 

To nie jest mój własny atest. Nie ja go robiłem. Od połowy 2009r. - jak już Wam pisałem - nie zarządzam również tymi badaniami. Nie znam tej temperatury spalin. A nawet, gdybym je robił, czy nimi zarządzał i znał ich wyniki - to nie mam prawa ich upubliczniać, bo one są własnością firmy zamawiającej badania. I tylko jej.

 

Nie chcesz, to nie podawaj tej temperatury spalin. Jednak nie dziw się, że część czytelników (ci, którzy znają sie na rzeczy) będzie wyciągać z tego wnioski.

 

P.S. Pozdrawiam "najlepszych chłopaków" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się karoka dziwię, że jeszcze trola nie zgłosiłeś przecież on może poza 2 postami resztę ma przeciwko rbr.

Bo nie praktykuję takich rzeczy ale czasem może coś puścić.

A takie pieprzenie to wiesz gdzie ja mam.

Nie chcę nawet mówić a gdybym zacytował to co ludzie dzwoniący i czytający wątek mówią na telefon o tych co robią te zawieruchy to dostałbym za to bana do potęgi "N" a nie A czy B :)

Przecież ja nie robię z siebie idioty a może mi się tylko wydaje że nie ? nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wedlug niektórych powinienem zarobić 20-40tys.zł ;)

Ale co to za biznes jak za swoją "przykrywkę" jako inwestora musialem wydać 300

tys.zł na dom ;)

 

To też tak na marginesie dla rozluźnienia ale jak mod może to i ją także ;)

Za chwilę usunę ten post bez zgłaszania :)

Znowu przylazłeś trolować ze swoją pompką.

Ciebie zaraz podpieprzę i znowu pójdzie do pierdla za trolowanie, nie pierwszy raz z resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Znowu przylazłeś trolować ze swoją pompką.

Ciebie zaraz podpieprzę i znowu pójdzie do pierdla za trolowanie, nie pierwszy raz z resztą.

Przyda Ci się trochę urlopu bo nerwy widzę puszczają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piec wreszcie uruchomiony, rozgrzewa powoli domek. Schemat instalacji jak na razie sprawdził się, zarówno zawór 4D (działa proporcjonalnie) jak i zawory 3D termostatyczne działają prawidłowo. Odnośnie pieca to przekładnia transtecno nie jest za dobra (lub to co trafiło do mnie czyli składak garażowy przekładni z silnikiem Besela i ręcznie docinaną osłoną), działa co prawda tak jak się spodziewałem czyli normalnie słyszalna w czasie pracy i nie buczy w czasie postoju, bardziej buczy wentylator na wolnych obrotach. W przekładni wymieniłem już z pięć zawleczek (przekładnia startuje podobnie jak samochód w uszkodzonymi poduszkami - duże uderzenie aż piecem zaczęsie i później dopiero zaczyna pracować normalnie, oglądałem u kolegi przekładnie NORD nie dość że wygląda solidniej to start ma dużo łagodniejszy. Z drugiej rzeczy co trochę przeszkadza to bardzo gorące drzwiczki (ciekawe kiedy drzwiczki zmienią kolor z srebrnego na przegrzany). Na razie piec chodzi na automacie, ładnie dopala tylko temperatura spalin nawet nierzadko przekraczała 250C, pomimo ograniczenia aby nie szedł pełną mocą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba do 490-ej strony było normalnie jak kolega Andrzej napisał że nie może znieść jak miód cieknie na wątku to nadciągnęły posiłki no i mamy co mamy niestety.

 

U mnie w pracy mieliśmy kiedyś taką babkę, która wciąż się przemądrzała. Po kilku tygodniach ciągłych pyskówek postanowiliśmy ją ignorować i się nie odzywać do niej, nie komentować jej głupich wypowiedzi. Wiecie ile czasu trwało nawrócenie? Trzy dzionki i problem znikł.:D

 

Myślę, że ten sposób tutaj również by się sprawdził:yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...