Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Nie no co Ty wtedy to go nie odkupisz :D

poprostu to co można zmiezyć i sprawdzić to nie problem.

Po tym jak się popisałeś to ci powiem tylko tyle że ja z takimi ludźmi nie chcę mieć nic do czynienia.

Nie potrzebowałem faktury żeby wstawiać na forum i nie jestem tym co koń pod brzuchem nosi żeby tak zrobić.

Teraz nie chcę z Tobą nawet rozmawiać, masz swojego sprzedawcę, to Twój i jego problem.

Pozdrawiam.

PS.

Po sprawdzeniu W Krajowym Rejestrze Długów to została ci jeszcze tylko opinia mojej wychowawczyni z podstawówki i spowiednika, będziesz wiedział już wszystko.

Skąd takie zainteresowanie moją osobą i moją firmą ?

Czy coś ci jestem winien, coś ci zalegam ?

Nie przypominam sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kup 50-100kg czeskiego ekogroszku ! jak będzie rwało zawleczkę zgłoś kocioł do serwisu, może być błędnie spasowany ślimak.. zdażalo się ( zresztą we wszystkich kotłach-różnych producentów)

 

Oryginalną zawleczkę straciłem jak podajnik kręcił się w przeciwną stronę, zmielił węgiel i przyklinował miał do obudowy, drugą dostałem nacinaną i później takie same kupiłem i jak trafiło na trochę grubszego ekogroszku lub jak dosypałem z 50kg groszku to był większy nacisk na ślimaka to potrafiło kilka złamać w ciągu godziny jak dostałem bez nacięć to na razie chodzi ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak się popisałeś to ci powiem tylko tyle że ja z takimi ludźmi nie chcę mieć nic do czynienia.

Nie potrzebowałem faktury żeby wstawiać na forum i nie jestem tym co koń pod brzuchem nosi żeby tak zrobić.

Teraz nie chcę z Tobą nawet rozmawiać, masz swojego sprzedawcę, to Twój i jego problem.

Pozdrawiam.

PS.

Po sprawdzeniu W Krajowym Rejestrze Długów to została ci jeszcze tylko opinia mojej wychowawczyni z podstawówki i spowiednika, będziesz wiedział już wszystko.

Skąd takie zainteresowanie moją osobą i moją firmą ?

Czy coś ci jestem winien, coś ci zalegam ?

Nie przypominam sobie.

 

Weź się ogranij bo ja na ciebie złotówki nie wydałem aby cie sprawdzać w KRD, popisujesz się mocno swoją inteligencją, ochłoń, zastanów się, pomyśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalną zawleczkę straciłem jak podajnik kręcił się w przeciwną stronę, zmielił węgiel i przyklinował miał do obudowy, drugą dostałem nacinaną i później takie same kupiłem i jak trafiło na trochę grubszego ekogroszku lub jak dosypałem z 50kg groszku to był większy nacisk na ślimaka to potrafiło kilka złamać w ciągu godziny jak dostałem bez nacięć to na razie chodzi ładnie.

 

popuśc mocowanie motoreduktora z obudową slimaka, spróbuj włączyć pare razy niech troche przesypie wegla, może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze ten groszek, Zbyszek kupił kiedyś taki piękny miał że wszyscy mu zazdrościli ale później jak się przyjrzał dobrze to było kupę kamienia.

W nocy wszystkie koty są czarne.

 

Ten co kupiłem na próbę to od renomowanego sprzedawcy w naszej okolicy, nigdy nie miałem problemu z węglem, zawsze wysokokaloryczny (nie pamiętam z jakiej kopalni).

Dzisiaj kupiłem na próbę z Biedronki (kaloryczność 26-27) i cena bardzo dobra za pakowany w workach 20kg tona wychodzi 800zł , za ten wcześniejszy płaciłem 840zł (kaloryczność o ile pamiętam 25-25).

Ciekawe co to za ekogroszek z Biedronki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co kupiłem na próbę to od renomowanego sprzedawcy w naszej okolicy, nigdy nie miałem problemu z węglem, zawsze wysokokaloryczny (nie pamiętam z jakiej kopalni).

Dzisiaj kupiłem na próbę z Biedronki (kaloryczność 26-27) i cena bardzo dobra za pakowany w workach 20kg tona wychodzi 800zł , za ten wcześniejszy płaciłem 840zł (kaloryczność o ile pamiętam 25-25).

Ciekawe co to za ekogroszek z Biedronki?

Nie wiem co tam teraz mają w Bidronkach :)

Tego motoreduktora nie popuszczaj jak "fachura" radzi bo jeszcze bidy sobie narobisz, już byłem niedawno przy Klimoszu gdzie śruby same się popuściły i rozpieprzyło flanszę. Trzeba było do tokarza wieźć bo producent chciał więcej za to jak za cały kompletny palnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi że mam z niego 20-25% popiołu. a raczej kamieni.

 

Ja kiedyś do sprawdzenia do śmieciucha kupiłem w castoramie ekogroszek i nie dość że mała kaloryczność to później doczytałem że wilgotność 25%, po otwarciu worka foliowego lała się woda, w sklepie wyglądał ładnie bo był otwarty i woda wcześniej odparowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam teraz mają w Bidronkach :)

Tego motoreduktora nie popuszczaj jak "fachura" radzi bo jeszcze bidy sobie narobisz, już byłem niedawno przy Klimoszu gdzie śruby same się popuściły i rozpieprzyło flanszę. Trzeba było do tokarza wieźć bo producent chciał więcej za to jak za cały kompletny palnik.

 

No tak zapomiałem że masz wyłaczność na rady jako jedyny właściwy fachowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, odpowietrzam grzejniki bo co chwilę mi w jednym chlupie i nagle zauważyłem, że syczy ale jakoś dziwnie. Przyłożyłem kawałek papieru i okazała się, że zamiast wydmuchiwać to wsysa powietrze do grzejnika. Co jest grane???

 

znaczy podciśnienie, mozę napełnij dobrze układ - masz otwarty czy zamkniety ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, odpowietrzam grzejniki bo co chwilę mi w jednym chlupie i nagle zauważyłem, że syczy ale jakoś dziwnie. Przyłożyłem kawałek papieru i okazała się, że zamiast wydmuchiwać to wsysa powietrze do grzejnika. Co jest grane???

Czy słyszysz jakby przelewanie wody w grzejniku ?

Z czego masz instalację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...