Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Karoka65 ja jestem na automacie i jak widzisz to sterownik nie radzi sobie ze spalaniem a nie ja (zerknij na zdjęcia powyżej te spieki to robota automatu)

Ty nie radzisz sobie ze sterownikiem.

Na węglu też oszczędziłeś.

Taka widzisz różnica że ja wiem co zrobić a Tobie się wydawało że wiesz wszystko jak i kilku mądralom jeszcze.

Masz sterownik który w ogóle utrzymuje ci palenie, mogłeś trafić dużo gorzej, zapewniam.

Odczułem to na własnej skórze klika lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było Transtecno pisali że najgorsze badziewie wstawiają, jarecki napisał w tym wątku że tylko Ewmar i Nord powinny zostać na rynku to zaczęli wstawiać Ewmara seryjnie.

Następny pisze że Nord i Ewmar to badziew.

Kudzie zdecydujcie się na coś bo ilu Was jest każdy co innego pisze.

I jaki z tego wniosek ?

Przeczytajcie co napisał kolega Bobas

 

Karoka tak naprawdę mnie nie interesuje kto robi to co mam w kotle jeśli nie ma z tym problemu to może robić to firma "Uduś" mam to gdzieś ale mi Twój kocioł zajebiście buczy i tu jest poważny problem

Edytowane przez mpepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karoka tak naprawdę mnie nie interesuje kto robi to co mam w kotle jeśli nie ma z tym problemu to może robić to firma "Uduś" mam do gdzieś ale mi kocioł zajebiście buczy i tu jest poważny problem

 

raklamuj a moze karoka odlkupi - nie bedzie chacil fv ze jak bys zaplacil wiecej niz chcesz to Ci dolozy.

 

Ale wiesz kocioł jest super tylko palacz zły , lub istalacja a zreszta zawsze mozna zwalic na opal, no bo u karoki nie kupiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie radzisz sobie ze sterownikiem.

Na węglu też oszczędziłeś.

Taka widzisz różnica że ja wiem co zrobić a Tobie się wydawało że wiesz wszystko jak i kilku mądralom jeszcze.

Masz sterownik który w ogóle utrzymuje ci palenie, mogłeś trafić dużo gorzej, zapewniam.

Odczułem to na własnej skórze klika lat temu.

 

To mam się cieszyć, że w ogóle mi się pali hahaha super jesteś koleś:-) zabawny. Co do węgla zakupiłem tylko 400kg na próbę cena 800zł to znowu nie taka oszczędność. A dlatego kupiłem w biedronce, miałem nadzieje, że będzie bardziej suchy od tego na placu co mam w okolicy jak przez kilka dni wcześniej lało. Czy mi się wydaje, że wszystko wiem? nie sądzę i nie sądziłem i nie będę tak sądził, szczególnie w temacie spalania węgla zresztą ty też nie jesteś ekspertem sam zaprzeczasz temu co pisałeś kiedyś o ecoalu, że jest z nim święty spokój robi za nas robotę a teraz, że cieszmy się że w ogóle się pali śmiech na sali

Edytowane przez mpepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Transteco jest na tym samym poziomie co Nord. Skoro nie mieli Norda, dostał Transteco.

 

Ale jeśli zamawiał Norda, to czego by nie dali, to jest niezgodne z zamówieniem i zwrot kasy mu się należy.

 

Po złożeniu reklamacji miałem do wyboru założenie Norda zgodnie z zamówieniem lub zwrot dopłaty , ale skoro Transtecno nie hałasuje to nie chciałem ryzykować wymiany na niewiadomego Norda. Zaraz po odbiorze gdy zauważyłem że mam inny silnik/przekładnie zadzwoniłem do sprzedawcy i sam był zdziwiony że jest co inne założone niż w zamówieniu i próbował mnie przekonać że transtecno jest jeszcze lepsze i droższe, ale poczytałem i dopytałem się że cenowo jest nawet tańsze od Ewmara i jak się trafi będzie chodzić dobrze i Nord mimo że droższy i solidniej wykonany też różnie z nim bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po złożeniu reklamacji miałem do wyboru założenie Norda zgodnie z zamówieniem lub zwrot dopłaty , ale skoro Transtecno nie hałasuje to nie chciałem ryzykować wymiany na niewiadomego Norda. Zaraz po odbiorze gdy zauważyłem że mam inny silnik/przekładnie zadzwoniłem do sprzedawcy i sam był zdziwiony że jest co inne założone niż w zamówieniu i próbował mnie przekonać że transtecno jest jeszcze lepsze i droższe, ale poczytałem i dopytałem się że cenowo jest nawet tańsze od Ewmara i jak się trafi będzie chodzić dobrze i Nord mimo że droższy i solidniej wykonany też różnie z nim bywa.

 

Maher jeszcze nie mieszkasz w domu to buczenie prawie w ogóle nie jest słyszalne w dzień przynajmniej u mnie bo zawsze coś to zakłóca, dopiero po pierwszej nocy będziesz wiedział czy jest wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieśku możesz zerknąć na mój kociołek?

Pozmieniałem trochę ustawienia i chciałbym wiedzieć czy to dobra droga.

Na palniku wszystko ok.(tak mi się wydaje bo nic się za bardzo nie zmieniło wizualnie) W popielniku nie zaglądałem.

Niema za bardzo czego się czepić.

Widzę że zdecydowałeś się na dogrzewanie powrotu.

Spalasz teraz podobnie jak ja, nawet temp. zewnątrz na podobnym poziomie.

Przy cyklicznej spokojniej pracował i podajnik był chłodniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maher jeszcze nie mieszkasz w domu to buczenie w ogóle nie jest słyszalne w dzień przynajmniej u mnie, weź pojedz na budowę po pierwszej nocy będziesz wiedział czy jest wszystko ok

 

No może masz racje, ale ostatnio słyszałem u znajomej jak jej silnik buczy i u mnie wentylator dmuchawy jak obroty schodzą w granicach 30% i wiem jaki to dźwięk. Nie mam na budowie drzwi i jak jestem w innej części domu to słyszę czasami mielenie węgla i nic po za tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wiele produktów.

A dobrze radziłem, kup inny kocioł, miałeś nie daleko.

Kto inny by się z Tobą męczył.

Jak ktoś jęczy jeszcze zanim kupi to takiemu bym nawet złamanego gwożdzia nie sprzedał.

 

Złamanych gwoździ nie masz w ofercie.

Przypominam, że to nie jest TWOJE forum.

Ja nie jestem podatny na sugestie i tanie chwyty i nie chwalę wszystkiego co kupię oceniam rzeczywistość obiektywnie. Czego Tobie brakuje

Z wyrazami zażenowania mpepe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może masz racje, ale ostatnio słyszałem u znajomej jak jej silnik buczy i u mnie wentylator dmuchawy jak obroty schodzą w granicach 30% i wiem jaki to dźwięk. Nie mam na budowie drzwi i jak jestem w innej części domu to słyszę czasami mielenie węgla i nic po za tym.

 

Ten wentylator na niskich obrotach u mnie też tak buczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maher jeszcze nie mieszkasz w domu to buczenie prawie w ogóle nie jest słyszalne w dzień przynajmniej u mnie bo zawsze coś to zakłóca, dopiero po pierwszej nocy będziesz wiedział czy jest wszystko ok

Nie dość że sam wiedziałeś wcześniej że nie będziesz zadowolony to próbujesz to wmówić następnemu że też będzie tylko jeszcze o tym nie wie :)

Ja każdemu mówię że kocioł z podajnikiem nie jest urządzeniem bezgłośnym.

Jeśli przyjeżdża ktoś do mnie to prowadzę do kotła i włączam nawet bez pracującej dmuchawy sam podajnik żeby był świadomy w co się pakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema za bardzo czego się czepić.

Widzę że zdecydowałeś się na dogrzewanie powrotu.

Spalasz teraz podobnie jak ja, nawet temp. zewnątrz na podobnym poziomie.

Przy cyklicznej spokojniej pracował i podajnik był chłodniejszy.

 

Tylko właśnie dziś zrobiło się chłodniej i to mnie skusiło do przejścia na pracę ciągłą pompy CO.

Dzięki/ Wrócę z powrotem do tego co było i zobaczę jeszcze jak się zmieni data zasypu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamanych gwoździ nie masz w ofercie.

Przypominam, że to nie jest TWOJE forum.

Ja nie jestem podatny na sugestie i tanie chwyty i nie chwalę wszystkiego co kupię oceniam rzeczywistość obiektywnie. Czego Tobie brakuje

Czy ja twierdzę że moje ?

Ktoś złośliwy napisał że będzie piętnował różne rzeczy, ja robię podobnie.

Piszesz że nie jesteś podatny, to jak dałeś się złapać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...