Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Nie dość że sam wiedziałeś wcześniej że nie będziesz zadowolony to próbujesz to wmówić następnemu że też będzie tylko jeszcze o tym nie wie :)

Ja każdemu mówię że kocioł z podajnikiem nie jest urządzeniem bezgłośnym.

Jeśli przyjeżdża ktoś do mnie to prowadzę do kotła i włączam nawet bez pracującej dmuchawy sam podajnik żeby był świadomy w co się pakuje.

 

Wow ale super sprzedawca i na noc zapraszasz? bo głównie wtedy przynamniej u mnie jest to słyszalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tylko właśnie dziś zrobiło się chłodniej i to mnie skusiło do przejścia na pracę ciągłą pompy CO.

Dzięki/ Wrócę z powrotem do tego co było i zobaczę jeszcze jak się zmieni data zasypu.

Aha, z biegiem czasu jak zrobi się chłodniej będziesz musiał przejść na pracę ciąglą ale i kocioł inaczej się zachowa, być może wystarczy że pogodówka podniesie ci zadaną i będzie mogło zostać tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ale super sprzedawca i na noc zapraszasz? bo głównie wtedy przynamniej u mnie jest to słyszalne

 

Forum randkowe jest gdzies indziej

 

w DE GB czy innej UE jak coś hałasuje i nie ma kwitów lub zapisiow to masz dużą kase a unas Pan Wieśniak sprzedaje kotłty ale tylko wybranym takim co to nie nażekają i jeszcze po rekach całują o że o trzymaniu palc prosto w ( | ) nie wspomne. A jak ktoś się zna na tym czy tamtym to pewnie z konkurencji.

 

Kup kawałek gumomaty (coś jak pianomat pod panele ale z gumy) wytnij załóż pomiedzy silnik a przekładnie - jak ręką odjoł.

 

A może chcesz to Ci sprzedam jak za badziewiany garazowy kocioł dałeś 8000 i za uszczelkę do tego badziewiana nasz ze 100 :)) - wysyłka gratis, no i moja pomoc.

 

Albo nie bo bedziesz narzekać i reklamować. ( o wiem to wtedy powiem Ci że prąd masz zły i fazy Ci źle w sinusoidzie biegają)

 

To jak chcesz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, z biegiem czasu jak zrobi się chłodniej będziesz musiał przejść na pracę ciąglą ale i kocioł inaczej się zachowa, być może wystarczy że pogodówka podniesie ci zadaną i będzie mogło zostać tak jak jest.

 

Już wcześniej wiedziałem że przejdę na ciągłą i myślałem że to już jest ten moment ale chyba jeszcze nie:)

Na starym śmieciuchu jak było 60 st. to dogrzewało dobrze pomieszczenia tak że jak tu będzie 65 to też może styknie.

Zrobi się naprawdę zimno to się zobaczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalio tym co brakuje oleju w głowie przechodzą do chamstwa i obrażania.

Czy ja ci coś sprzedałem ?

Chciałem nawet ci ulżyć w cierpieniach ale Ty chciałeś być cwańszy od wieśniaczka i na nim jeszcze zarobić ?

Tobie się tylko wydaje że jesteś cwańszy a takiego zawsze w d..pę łoją,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ale super sprzedawca i na noc zapraszasz? bo głównie wtedy przynamniej u mnie jest to słyszalne

 

Mpepe miałem problem z innym hałasem ,jako ze mieszkam w mieście to o 5:30 albo koło 6 podjeżdżał facet busem i wywalał gazety przy mojej sypialni i to było słyszalne przy zamkniętych oknach .Zwalczyłem to inaczej kazałem mojemu rozumowi nie reagować na ten hałas po tygodniu takiej autosugestii nie słyszałem już więcej śpię jak zabity. Po prostu olej to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalio tym co brakuje oleju w głowie przechodzą do chamstwa i obrażania.

Czy ja ci coś sprzedałem ?

Chciałem nawet ci ulżyć w cierpieniach ale Ty chciałeś być cwańszy od wieśniaczka i na nim jeszcze zarobić ?

Tobie się tylko wydaje że jesteś cwańszy a takiego zawsze w d..pę łoją,

 

Żaden ze mnie cfaniak ja ciężko pracuje, a Ty sprzedajesz tylko zawolonym użytkownikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł u mnie też buczało, nie mogłem spać 2 noce, a teraz luz blus nic nie słyszę. Kociołek uważam za bardzo udaną konstrukcję, idealnie wpasował się w moją małą kotłownię. Serwis też bardzo sprawny, a kocioł spala wszystko co mu wsypie od najtańszego ruskiego miału po wesołą. Edytowane przez Tyson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden ze mnie cfaniak ja ciężko pracuje, a Ty sprzedajesz tylko zawolonym użytkownikom.

 

Panowie. Czy Wy naprawdę nie macie innych celów w życiu tylko uświadamianie przyszłym klientom jaki to ten kocioł jest BE i opluwanie tych co go sprzedają? Na forum o wędlinach też się tak udzielacie? Przecież jest w nich więcej wody niż mięsa. Głosicie uporczywie tę prawdę tak by wszyscy którzy je jedzą o tym wiedzieli?

Oceniliście (nie jeden raz) już produkt który według Was jest zły zanim go kupiliście i teraz też.

Czy nie wystarczy już tego?

Przecież tego się już nie da czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden ze mnie cfaniak ja ciężko pracuje, a Ty sprzedajesz tylko zawolonym użytkownikom.

Sprzedaję, nie wiedząc co mi się przytrafi tylko mam jakieś takie szczęście że ludzie Twojego pokroju mnie omijają.

Jeśli już się trafi ktoś taki kto nie jest do końca zadowolony to próbuję na ile mogę to zmienić.

Ja też pracuję ale nie będę się znowu z tobą sprzeczał kto ciężej i więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł u mnie też buczało, nie mogłem spać 2 noce, a teraz luz blus nic nie słyszę. Kociołek uważam za bardzo udaną konstrukcję, idealnie wpasował się w moją małą kotłownię. Serwis też bardzo sprawny, a kocioł spala wszystko co mu wsypie od najtańszego ruskiego miału po wesołą.

Co Ty znowu za herezje wypisujesz ? znowu jakiś zadowolony.

Tomek może głuchniesz z wiekiem ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o czymś takim:

 

http://allegro.pl/silikon-do-form-mm940-twardy-0-5-kg-standardowy-i3726041134.html

 

do wygłuszenia, chodzi o to aby dokładnie wypełnić tym zarówno od strony przekładni jak i silnika.

Sławek jak dla mnie nie uciszysz tym silnika.

Zapytaj Mylasa jak pracuje jego kociołek ale na 3F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty znowu za herezje wypisujesz ? znowu jakiś zadowolony.

Tomek może głuchniesz z wiekiem ? :)

 

Ja nie jestem jeszcze taki stary :), nie pisałem nawet nic w tym wątku, bo nie miałem żadnych problemów, to o czym mam pisać. A to że są ładniejsze, lepiej wykończone, kurde przecież to nie kobieta, żeby się tym podniecać. On ma spalać węgiel !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po złożeniu reklamacji miałem do wyboru założenie Norda zgodnie z zamówieniem lub zwrot dopłaty , ale skoro Transtecno nie hałasuje to nie chciałem ryzykować wymiany na niewiadomego Norda. Zaraz po odbiorze gdy zauważyłem że mam inny silnik/przekładnie zadzwoniłem do sprzedawcy i sam był zdziwiony że jest co inne założone niż w zamówieniu i próbował mnie przekonać że transtecno jest jeszcze lepsze i droższe, ale poczytałem i dopytałem się że cenowo jest nawet tańsze od Ewmara i jak się trafi będzie chodzić dobrze i Nord mimo że droższy i solidniej wykonany też różnie z nim bywa.

 

A nie uważasz, że powinni zadzwonić i zapytać Panie Maher jest problem nie ma norda ale zaoferujemy trenstenco moze być? a nie wsadzać transtenco i czekać czy klient się kapnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...