Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Mam dwa rodzaje Pieklorza, jeden w workach wygladajacych na oryginalne, bezowe z czarnym napisem: PIEKLORZ, paliwo kwalifikowane itp.... ale konfekcjonowane raczej na skladzie, bo jest nadruk: Super Opal, Bierutow. Drugi Pieklorz to na kupiony jako Bartex Silver w bialych, "nieoznakowanych" workach. Jeden i drugi kupione w pazdzierniku. Stad moje pytania, bo sam jestem ciekaw, "ile cukru ma w tym cukrze" :))

Ten pierwszy też nie oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam dwa rodzaje Pieklorza, jeden w workach wygladajacych na oryginalne, bezowe z czarnym napisem: PIEKLORZ, paliwo kwalifikowane itp.... ale konfekcjonowane raczej na skladzie, bo jest nadruk: Super Opal, Bierutow. Drugi Pieklorz to na kupiony jako Bartex Silver w bialych, "nieoznakowanych" workach. Jeden i drugi kupione w pazdzierniku. Stad moje pytania, bo sam jestem ciekaw, "ile cukru ma w tym cukrze" :))

 

I który pieklorz lepszy ten z bierutowa, czy ten z Bartexu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ją wyprostuj - sami pisaliście że kocioł jest w fazie badań - we werześniu

Już ci pisałem że nie jestem rzecznikiem firmy tylko sprzedawcą kotłów ( nie tylko RBR ), sterowników i węgla.

O serwisie zapomniałem.

Nie zostałem upoważniony do składania takich wyjaśnień i nie zamiaru tu nic prostować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieklorza robi Kompania Węglowa S.A w której skład wchodzi :

KWK Bielszowice

KWK Bobrek - Centrum

KWK Bolesław Śmiały

KWK Brzeszcze

KWK Chwałowice

KWK Halemba-Wirek

KWK Jankowice

KWK Knurów - Szczygłowice

KWK Marcel

KWK Piast

KWK Piekary

KWK Pokój

KWK Rydułtowy - Anna

KWK Sośnica - Makoszowy

KWK Ziemowit

no to mnie poinstruowałeś...Pieklorza robią Piekary. Był jeszcze na Bobrku, na Centrum i dawno temu na Chwałowicach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Niestety przy grzejnikach mamy tylko konwekcje i promieniowanie, zas przy podlogowce wykorzystujemy jeszcze akumulacje betonu. 20 m kwadratowych 10 czy 15 cm betonu wiecej zakumuluje ciepla niz chocby 2 m kwadratowe 1 mm blachy.Fakt, ze ten beton rowniez trzeba wygrzac...

Dlatego też podłogówka jest bardziej ekonomiczna przy ekogroszku niż grzejniki ścienne.

Przy spapranej podłogówce możesz grzać większą mocą bo nadmiar zakumulujesz w betonie.

Spapranej bo nie sądzę,że ktoś tutaj zastosował rozstawy rur 20-25cm pod temperaturę zasilania z kotła.

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno kolegi Krzysztofa tutaj nie było i zaczynał wątek słuzyc pomocą ale jak widac nie mógł znieść tego.

Proponuję aby sobie pisał i nie odpowiadajmy na jego posty a z roszczeniami niech pisze do firmy .

Człowiek inteligentny powinien zrozumieć.

Tylko czy można tego człowieka do tej grupy zaliczyć ?

Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci pisałem że nie jestem rzecznikiem firmy tylko sprzedawcą kotłów ( nie tylko RBR ), sterowników i węgla.

O serwisie zapomniałem.

Nie zostałem upoważniony do składania takich wyjaśnień i nie zamiaru tu nic prostować.

 

Skoro jesteś nie upoważniony to nie zabieraj głowsu i tyle - a może dla Ciebie aż tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mnie poinstruowałeś...Pieklorza robią Piekary. Był jeszcze na Bobrku, na Centrum i dawno temu na Chwałowicach.

 

A widzisz... byłem dziś w hurtowni (prowadza tam również sprzedaż eko) to z ciekawosci się spytałem jakie eko sprzedają, oczywiście sprzedają bobrek :) w cenie 820zł luzem 850 workowany. ciekawe co to za eko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno kolegi Krzysztofa tutaj nie było i zaczynał wątek słuzyc pomocą ale jak widac nie mógł znieść tego.

Proponuję aby sobie pisał i nie odpowiadajmy na jego posty a z roszczeniami niech pisze do firmy .

Człowiek inteligentny powinien zrozumieć.

Tylko czy można tego człowieka do tej grupy zaliczyć ?

Czas pokaże.

 

A Ty co??? Adwokacina, czy może psychologia cię kręci. Pal w swoim badziewnym garażowcu i tyle. Ja Twojej marnej inteligencji badał nie będę.

Jedynie skieruję odpowiednie pismo do odpowiedniego urzędu z zapytaniem: jak to jest że firemka oszukuje ludzi. Bo firemka z garażu na moje pytania nie raczyła odpowiedzieć. Ma (firemka) zarówno mnie jak i Was użytkowników dzięki którym jeszcze prosperuje głęboko w doopie.

Kupiłeś doopku to spadaj - to naczelna i jedyna zasada Instalko & Garaż Corporation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I który pieklorz lepszy ten z bierutowa, czy ten z Bartexu?

W tej chwili probuje ustalic, ktota paleta to Retopal, a ktora Wesola. Jutro bede wiedzial... Potem sprawdze Pieklorze, oczywiscie opinia bedzie calkowicie subiektywna, bez mierzenia czegokolwiek, tylko wyglad popiolu i ognia na palniku. Najpewniej wstawie fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...