Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

:yes:

 

 

wiem do czego pijesz, bo czasem przeglądam ten właśnie wątek. :p cięzko mi się odnieść, w przeciwieństwie do większości tutaj fachowcem nie jestem. ale na zdrowy rozum chyba :no: --> tak subiektywnie z punktu widzenia konsumenta... Piszę "chyba" bo nie znam prawa, norm i regulacji w tym zakresie.

 

Nie zrozumiałem tej odpowiedzi.

Zapytam jeszcze raz. Wyraźniej.

Czy kocioł w eksploatacji może osiągać wyniki lepsze, niż uzyskał w badaniach atestacyjnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy kocioł w eksploatacji może osiągać wyniki lepsze, niż uzyskał w badaniach atestacyjnych?

 

Nie znam się na kotłach i ich badaniach atestacyjnych. Ponadnormatywność czasem bywa pożądana ale czy jest zawsze możliwa?

To pytanie w pierwszej kolejności do producenta i jego działu projektowego / jakości. A może nawet i planu biznesowego/marketingowego. Nie prościej pytać u źródła? Jeśli to prawda to jest przecież się czym chwalić!

 

Koniec offtopu. I tak już ponadnormatywnie zaśmieciłem wątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak historia pisała mój życiorys. Musiałem bronić pewnego dogmatu, który niebawem legł w gruzach.

 

Mark3k po północy to posprzątamy po sobie. Dobrze.

 

Lepiej posprzątajcie, bo jak ZOMO i ORMO przyjdą, to aż strach się bać;)

 

Ciekawe, czy dzisiejsze pokolenie, choćby trzydziestolatków, w ogóle kojarzy jeszcze te skróty?

Edytowane przez zyzolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem tej odpowiedzi.

Zapytam jeszcze raz. Wyraźniej.

Czy kocioł w eksploatacji może osiągać wyniki lepsze, niż uzyskał w badaniach atestacyjnych?

 

Pewnie, że może tyko jak to udowodnić i konkretnie o jakie wyniki pytasz bo jeżeli chodzi o poziom emisji różnego rodzaju badziewia to wystarczy że będę używał opał bardziej eko niż na testach i już są lepsze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie Pana Zawijana,mianowicie założył forum ogniwa i tam powinien radzić i być aktywnym.Natomiast pozwala sobie na pytania nawet tam nie odpowiadać użytkowników którzy kupili "jego"piec".Jaki ma cel swojej ostatnio dużej aktywności na tym wątku skoro kilka miesięcy temu pisał iż więcej już nie będzie tutaj zaglądał?

Boli go ,że to forum jest aktywne i na każde pytanie zawsze dostawało się odpowiedź(pomijam ostatnie dni trolowania oczywiście).

Proszę nie odbierać tego jako ataku ,ale moim zdaniem przede wszystkim powinien się Pan zająć "swoimi"Klientami.

No chyba,że strategia Ogniwa przewiduje :sprzedaj i zapomnij o kupującym i niech sobie radzi.

 

Może ktoś załozy wspólny wątek?;)

Obecnie coraz więcej użytkowników ogniwa pisze na forum rbr i jakoś miło ich tutaj witamy i ich pytania nie pozostają tutaj bez odpowiedzi a przynajmniej tak było.Więc jaki cel chce Pan osiągnąć?Ja się kur...pogubiłem i całkowicie nie rozumie prób pozbawienia pomocy wzajemnej użytkowników.

Edytowane przez Delphion1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiałem knota, którego przysłali do badań i z którego wyszedł potem RBR 23kW.

Z pozostałymi RBR-ami nie miałem nic wspólnego.

 

Że co poprawiałeś?Przecież Ty (jak piszesz) na kotłach się nie znasz to co poprawiałeś,pomijając fakt że to chyba jedyny kocioł,który tak wnikliwie przebadaliście z niedowierzania,że taki jest dobry.

Edytowane przez minertu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co poprawiałeś?Przecież Ty (jak piszesz) na kotłach się nie znasz to co poprawiałeś,pomijając fakt że to chyba jedyny kocioł,który tak wnikliwie przebadaliście z niedowierzania,że taki jest dobry.

 

hehe pamietam jak Zawijan pisał o nim.. skromnie..." moje dziecko''," również przyczyniłem się do jego powstania"...etc.. widac Łaska Pańska na pstrym koniu jezdzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...