Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

u mnie z komina nic nie widać, za to sąsiedzi smolą na całą okolicę, jak elektrociepłownia.

 

ps.

też mam problemy z wejściem na sterownik po IP

Raz działa bez problemu, innym razem wcale ( loteria )

 

Mam to samo i niestety nie działa wejście z komórki poprzez stronę esterownik mogę się zalogować ale nie wejdę w ustawienia gdzie jest ten ładny niebieski kociołek wyświetlony :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Otwórz mocniej przysłonę na dmuchawie, powinno pomóc na taki węgiel... teraz za bardzo kisisz na przysłonie...

Sorry że w tym wątku, no ale cóż....

Pewnie to śmieszne ale ja przesłonę od początku mojego palenia zawsze mam otwartą na maxa. Już kiedyś robiłem próby z tym miałem ale na ręcznym, z obrotem i powietrzem entyspalinowym otwartym całkowicie a teraz jest przymknięte. Ja to reguluję tak że popuszczam dwie nakrętki od dmuchawy i przesuwam blaszkę która przysłania otwór antyspalinowy.

Częściowo przymknięte

Jeszcze chwilę dam mu szansę na poprawe, a histogramy u mnie zawsze wyglądały kiepsko.

Edytowane przez wojtek65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,z rbr to mój pierwszy sezon i proszę o radę, wcześniej paliłam ekogroszkiem 27 kal i miałam kłopot z wysoką temp. podajnika teraz mieszam go z 22 kal, temp. podajnika uspokoiła się ale mam dużo sadzy. Będę wdzięczna za wszystkie rady.

 

Dołóz ze 2 oczka nadmuch i podnieś zadaną CO do 50deg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw te minimalną CO na 42DEG ,czego się boisz?

 

Jak zostawię minimalną 42, to jak ustawić te 50 na piecu? zmienić krzywą grzania?

 

Przypuszczam, ze krzywa grzania i tak bedziesz musiala zmienic, skoro chcesz zostac przy pogodowce. Nie wyobrazam sobie, zeby przy -10*C ogrzac dom zadana 52*C. Chyba ze chcesz ciagle minimalna podnosic? Albo masz "dom-termos", mimo ze wykresy na to nie wskazuja, bo kociol odstawialby sie na dosc dlugo. Proponuje ustawic na krzywej temp. 60*C dla -10*C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...