Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sprawność typoszeregu 12 do 100kW wynosi od 86,46 do 88,64% gdzie ta niższa sprawność dotyczy kotłów wyższej mocy.

Wystarczy ?

 

Na tą chwilę są to tylko czcze słowa, a dokumentu papierowego jak nie było tak nie ma. Chyba, że Photoshop za wolno renderuje. :confused:

Strasznie wielki ten typoszereg (12 do 100kW) :o Jak już tak ostro jechali to mogli za jednym razem "dojechać" do 1 GIGA WATA. :lol2::lol2::lol2:

Starczyło by do końca świata i jeden dzień dłużej. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę są to tylko czcze słowa, a dokumentu papierowego jak nie było tak nie ma. Chyba, że Photoshop za wolno renderuje. :confused:

Strasznie wielki ten typoszereg (12 do 100kW) :o Jak już tak ostro jechali to mogli za jednym razem "dojechać" do 1 GIGA WATA. :lol2::lol2::lol2:

Starczyło by do końca świata i jeden dzień dłużej. :D:D:D

 

I to jest dla Ciebie problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się denerwuję ? Jestem nadzwyczaj spokojny człowiek (dopóki się nie zdenerwuję) http://forum.muratordom.pl/images/smilies/wink-2.gif

 

Swoją drogą, ciekawe czy jak już będzie ten certyfikat/świadectwo, to czy mój kociołek będzie spalał mniej ? http://forum.muratordom.pl/images/smilies/wink.gif

 

Gorzej jeżeli certyfikat pokaże, że kocioł może spalać więcej od deklarowanej :D

Edytowane przez raf1
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem odnośnie tej wymiany postów---Czyżby RBR jest taki zły że wszyscy szukają certyfikatu (poza finansowymi aspektami jego posiadania) aby udowodnić jego wyższość nad wszystkimi innymi kotłami?Wiem nie jest tani ale ja jako palący po pierwsze olejem potem kominkiem teraz na "czechu" jak na razie mam wrażenie że wróciłem do "prawie" bezobsługowości kotła olejowego- wiadomo "jakaś' robota jest ale sorry coś za coś przez miesiąc spaliłem tonę czecha za 550 zł co uważam za niezły wynik jak na ogrzewanie 220m2 +150l zasobnik-fakt przy tej temperaturze -zobaczymy jak będzie przy mrozach..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja pisanina mi "lotto" Nabijaj sobie bezsensowne posty. Dzisiaj jeszcze nic mądrego nie napisałeś (w ostatnich kilkunastu dniach także) i nic nie wskazuje na poprawę.... :lol2: Ale mi przykro. :D:D:D

Ty od samego początku jak się tu zarejestrowałeś jeszcze nic mądrego nie napisałeś.

Co zdążyłeś to naszczekać chyba na każdego tutaj piszącego, nawet koledze ze Słowacji nie odpuściłeś.

Wstyd tylko że są tacy rodacy.

Przykro ?

Żal mi tych ludzi którzy muszą z Tobą mieszkać pod jednym dachem a jeszcze bardziej tych którzy są zmuszeniu z Tobą pracować.

Może w końcu znajdzie się jakiś admin który posprząta ten cały gnój który zrobiliście na wątku razem z GURU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...