Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No nie wiem....zrobił swiadectwo/certyfikat choćby w celu zwiększenia zbytu swoich towarów ! Dla niektórych taki papier = 50% ceny kotła + robocizny na kotłownię.. co zrobi to jego sprawa- OK ale jeżeli nie chce swiadectwa dawć ze swoimi kotłami to nie powinienieś z karoką pisać że takie świadectwo jest..ale z drugiej strony... on chce dawać papier, tylko zrobił sobie wpis o nieupublicznianiu...hmm ciężko coś powiedzieć... pewnie od czasu do czasu czyta forum i dość ma tych oszołomów !!:lol2:

 

Wcześniej, czy później trafi do mnie to świadectwo i będę mógł je zinterpretować.

Wcześniej, czy później ktoś upubliczni te wyniki badań.

Takie jest życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywał dlaczego chciał bo to oczywiste.

Nigdzie nie napisał,że nie chce świadectw dawać.

Kto świadectwo dostanie napisałem parę postów wyżej.

 

Taka jest wola producenta więc dlaczego mam się do nie nie ustosunkować?

 

Nie interesują mnie intencje producenta.

Interesują mnie same świadectwa. Te pytania ponumerowane w akapicie "Drugie...".

 

Nie odpowiesz. Wiem. I wydaje mi się, że wiem, dlaczego nie odpowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minertu kiedyś napisałem by producent zaprzestał oficjalnie podawania gabarytów kotłów które produkuje. Czyli szerokości, długości i wysokości.

 

Kupujący dowie się o tym dopiero po zakupie i dostarczeniu kotła na miejsce montażu.

 

 

To taki mój osobisty głupi komentarz to tego co tu wypisujecie.

 

Moja odpowiedź też będzie głupia.

Nie ja te kotły produkuje i nie ja płacę za badania i nie mój w tym interes co z nimi zrobi producent.Napisałem raz ,że świadectwo dostanie każdy kto kupi kocioł przebadany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem raz ,że świadectwo dostanie każdy kto kupi kocioł przebadany.

 

To poproszę o informację. które kotły z typoszeregu zostały przebadane, gdzie zostało to zrobione?

Czy jeżeli jestem zainteresowany kupnem to takie świadectwo zostanie mi przedstawione przed czy dopiero po zakupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poproszę o informację. które kotły z typoszeregu zostały przebadane, gdzie zostało to zrobione?

Czy jeżeli jestem zainteresowany kupnem to takie świadectwo zostanie mi przedstawione przed czy dopiero po zakupie?

 

Dostaniesz je wraz z FV , potwierdzić je możesz gdybyś w nie nie wierzył w jednostce ,która wykonywała badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli najpierw kupisz kliencie, zapłacisz, a późiej dopiero dostaniesz papiery i dowiesz się co kupiłeś? tak?

Jakieś wierutne kpiny. W jakim kraju my żyjemy???

 

Zanim go kupisz poczytasz sobie o nim w DTR,na nią jednak trzeba chwilę poczekać bo w 5min nikt jej nie zrobi a mamy okres świąteczno-noworoczny ,czy to takie trudne do ogarnięcia dla Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim go kupisz poczytasz sobie o nim w DTR,na nią jednak trzeba chwilę poczekać bo w 5min nikt jej nie zrobi a mamy okres świąteczno-noworoczny ,czy to takie trudne do ogarnięcia dla Ciebie?

 

Czy w DTR-ce będą kopie wyników badań?

Dobrze by było.

 

P.S.

A DTR-kę kiedy nabywca dostanie? Z kotłem? Czy może później?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...