Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Firma instalko i te kotły to jedna wielka szemrana ściema. Zakup tego kotła to największy błąd i to kosztowny. Kupując kocioł wszędzie było napisane: kotły posiadają certyfikat, i na stronie instalko i w DTR kotła. Teraz certyfikat dostana tylko Ci którzy dopiero zakupią kocioł. To przepraszam Panie Wiesławie co mi Pan sprzedał. Zwykłego garażowca bez badań, mimo szumnych opisów kotła. Obawiam się, że tak sprawa się nie zakończy. Zasięgnę rady prawnika odnośnie pozbycia się kotła niezgodnego z opisem.

Tak się nie robi, a "firma" instalko to robi sobie jakieś parodie, trudne do opisani a tym bardzie do zrozumienia. Bez sprawy w sądzie się nie obejdzie.

Proponuje jakiś pozew zbiorowy:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym napisałem.

Dla przypomnienia:

W mojej DTR wyraźnie jest napisane: Pkt.1, str. 2: Kotły zostały przebadane przez Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu i uzyskały świadectwo badania na znak bezpieczeństwa ekologicznego klasa "A"

Skoro nie mogę otrzymać tego świadectwa, bo jak się później okazało (szkoda, że po zakupie) takiego dokumentu dla mojego kotła nigdy nie było (oszustwo ze strony instalko) i nie mogę otrzymać kolejnego świadectwa które rzekomo istnieje, ale nie wolno go pokazywać (parodia) dla kotła 17kW (rzekomo identycznego jak mój kocioł 17kW - bez przeróbek) to jest to wystarczająco silny i nie podważalny dowód w sprawie.

Czy czytając ten post potrafisz to ogarnąć. Za złośliwość - vice-versa.

 

Potrafię.

Nowe świadectwo jest dla kotłów sprzedawanych od momentu ich przebadania.

 

To ,że kupiłeś co kupiłeś a nikt Cię dostatecznie nie poinformował to nie moja wina.Ja swoich klientów informowałem.Nie odpowiadam za to co zrobił Twój sprzedawca tylko po to aby sprzedać.Potrafisz to ogarnąć?

Chcesz to się sądź nic mi do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe siedze z bratem i czytamy sobie te wypociny na fm (tak się składa że brat jest adwokatem ) i do sądu to sobie każdy może iść i zapłacić adwokatom... (również zakupiłem rbr-a 17) każdy sad odrzuci takie wnioski na dzień dobry a wnoszący sprawę zapłaca sobie za adwokata i resztę pierdół dlaczego ? chociażby dlatego, że dtr jest dla wielu kotłów a kocioł został jednak przebadany prz iphw...co najwyżej sąd może zakazać wpisu o Swiadectwie w DTR zeby nie wprowadzać klientów w błąd... i masę jeszcze innych powodów...

 

To chyba adwokatem "diabła":D

Dzisiaj kto ma kasę ten wygrywa. :D

 

Nie ma sensu pisać, czas zacząć działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze po raz ostatni.

Każdy mój klient był o tym informowany osobiście prze zemnie.

Z zakupu zrezygnowały 2 osoby z powodu ich braku.Reszcie na świadectwach nie zależało bo im do niczego nie były potrzebne.

 

W takim razie szkoda, że od Ciebie kotła nie kupiłem , a raczej po takiej informacji nie zrezygnowałem z zakupu, Od mojego sprzedawcy Pana Wieśka tak ważnej informacji wykluczającej zakup niestety nie otrzymałem, a szkoda. Nie byłoby tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe siedze z bratem i czytamy sobie te wypociny na fm (tak się składa że brat jest adwokatem ) i do sądu to sobie każdy może iść i zapłacić adwokatom... (również zakupiłem rbr-a 17) każdy sad odrzuci takie wnioski na dzień dobry a wnoszący sprawę zapłaca sobie za adwokata i resztę pierdół dlaczego ? chociażby dlatego, że dtr jest dla wielu kotłów a kocioł został jednak przebadany prz iphw...co najwyżej sąd może zakazać wpisu o Swiadectwie w DTR zeby nie wprowadzać klientów w błąd... i masę jeszcze innych powodów...

 

 

skąd twój brat-adwokat wie jaki będzie wyrok sądu - przecież wyroki sądów są niezawisłe i niezależne - Nostradamus z niego czy co :D

Edytowane przez raf1
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd może twój brat-adwokat wiedzieć jaki będzie wyrok sądu - przecież wyroki sądów są niezawisłe i niezależne - Nostradamus z niego czy co :D

 

Prawo studiował. nie??? chyba go posłucham bo mówi że to co ludzie tu wypisują to świadczy o ich poziomie intelektualnym a ten.. raczej wysoki nie jest ..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo studiował. nie??? chyba go posłucham bo mówi że to co ludzie tu wypisują to świadczy o ich poziomie intelektualnym a ten.. raczej wysoki nie jest ..:)

 

też studiowałem (nie chwaląc się) i w przeciwieństwie do instalco moge skan dyplomu ci wysłać. Nie jest to jakaś wielka tajemnica:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo studiował. nie??? chyba go posłucham bo mówi że to co ludzie tu wypisują to świadczy o ich poziomie intelektualnym a ten.. raczej wysoki nie jest ..:)

 

Nie on jeden prawo studiował, naprawdę nie on jeden o ile taki twój brat isnieje.

Mów szwagier jest prokuratorem, a wujej prezesem sądu i mówią co innego. I niezbyt pochlebnie wypowiadają się o intelekcie twojego rzekomego brata prawnika w świetle togo co napisałeś. :)

Tego typu wywody intelektualne zostawmy w swoich domach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...