Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Nie on jeden prawo studiował, naprawdę nie on jeden o ile taki twój brat isnieje.

Mów szwagier jest prokuratorem, a wujej prezesem sądu i mówią co innego. I niezbyt pochlebnie wypowiadają się o intelekcie twojego rzekomego brata prawnika w świetle togo co napisałeś. :)

Tego typu wywody intelektualne zostawmy w swoich domach. :D

 

Ty sie chłopie lecz......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Novy!
hehe siedze z bratem i czytamy sobie te wypociny na fm (tak się składa że brat jest adwokatem ) .

A ja mam słonia w karawce :)

hehei do sądu to sobie każdy może iść i zapłacić adwokatom... (również zakupiłem rbr-a 17) każdy sad odrzuci takie wnioski na dzień dobry a wnoszący sprawę zapłaca sobie za adwokata i resztę pierdół dlaczego ? chociażby dlatego, że dtr jest dla wielu kotłów a kocioł został jednak przebadany prz iphw...co najwyżej sąd może zakazać wpisu o Swiadectwie w DTR zeby nie wprowadzać klientów w błąd... i masę jeszcze innych powodów...

 

Piotrek,co do reszty wypowiedzi to ...chyba rozpocząłeś świętowanie wcześniej,co?Bo wybacz,merytoryczne i składne to Twoje pisanie ,nie jest :)Brat może prawo studiował,ale ty chyba nic nie studiowałeś...tak pisze dziecko w 1 klasie.

Chyba,że znów się okazało ,że na ludziach się nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam się za ważnego sprzedawcę,to Ty tak uważasz a to różnica.

To wątek użytkowników kotła RBR nie masz go to po co tu piszesz?

 

A skąd wiesz, czy go nie mam?

Jesteś ważny. Gdzieś tu pisałeś o 500 sprzedanych kotłach.

Ciekaw jestem, od kogo wcześniej oberwiesz - od klienta/ów czy od INSTALCO?

 

A ja sobie piszę, bo lubię. Dopóki mam o czym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, czy go nie mam?

Jesteś ważny. Gdzieś tu pisałeś o 500 sprzedanych kotłach.

Ciekaw jestem, od kogo wcześniej oberwiesz - od klienta/ów czy od INSTALCO?

 

A ja sobie piszę, bo lubię. Dopóki mam o czym...

 

Bo jak byś go miał to byś pisał o nim a tak tylko piszesz bo lubisz.

Skoro dla Ciebie info o sprzedanych 500 kotłach stanowi podstawę aby twierdzić,że jestem ważny to Twoja sprawa.

Za co mam oberwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując kocioł skąd można wiedzieć czy badania są prawdziwe? Czy są jakieś zrobione? Może to znów marketing zadziałał? Czy ludzie którzy kupili 11 kw nie powinni się czuć oszukani? Jednak teraz to 12ka...czyli piece są bardziej przewymiarowane

... Tak aż o 1kw

 

Dopóki nie oglądniesz wyników badań - dopóty nie będziesz wiedział, o ile są przewymiarowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie oglądniesz wyników badań - dopóty nie będziesz wiedział, o ile są przewymiarowane.

Jeszcze ich nie widziałeś a już twierdzisz,że są przewymiarowane?

 

Takiej Twojej strategii się spodziewałem.

Poczekam aż się "napiszesz" a później może ci powiem kto te badania wykonał i czy będziesz je podważał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek... nie zaprzeczam i nie potwierdzam :)) Po prostu przyjechał do mnie brat którego nie widziałem kilka lat... pokazałem mu ten wątek, chociaż sam się wybudował i nawet nie znał FM,kotły też go nie interesrują bo ogrzewa dom gazem, to mowi że jak żyje, większego ścieku i bzdur nie oglądał , ale...... ma za to darmową rozrywkę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ich nie widziałeś a już twierdzisz,że są przewymiarowane?

 

Takiej Twojej strategii się spodziewałem.

Poczekam aż się "napiszesz" a później może ci powiem kto te badania wykonał i czy będziesz je podważał.

A co to za wyjątki? Jakaś osobistość że on dostanie a inni nie? Niech poczeka i się gryzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ich nie widziałeś a już twierdzisz,że są przewymiarowane?

 

Takiej Twojej strategii się spodziewałem.

Poczekam aż się "napiszesz" a później może ci powiem kto te badania wykonał i czy będziesz je podważał.

 

Nic takiego nie twierdzę. Gdzieś takie coś znalazł?

Piszę tylko - od dłuższego już czasu - że bez wyników badań nic nie wiadomo o charakterystykach techniczno-technologicznych kotłów.

Ależ z Ciebie Strateg!

 

Mnie nic nie musisz mówić. Powiedz tym, co kupili te kotły. Oni czekają!

 

P.S.

Widzę, że zmieniłeś tytuł świadectwa w zapisie na swojej stronie internetowej.

Coś się dzieje?

Edytowane przez zawijan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że od czasu "wstąpienia do drużyny" Twoja "moralność Katona" mocno zzieleniała, jak kiełbasa zbyt długo leżąca w ciepłym.

Ciekawe, co byś pisał, gdyby to Jarecki wykręcił taki numer?

 

nic.... wystarczy jak TY go w zeszłym roku odsądzałeś od czci i wiary że zawiózł kocioł na badania do łodzi......

Edytowane przez Piotrek42
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz napisano ale w gąszczu pierdół nawet tego nie zauważyłeś.

Typoszereg od 12 do 100kW.

 

Doczytałem tą informację. Jednak Ty nie odpowiedziałeś na pytanie.

Chyba że wszystkie kotły z typoszeregu zostały przebadane. Pytałem również o miejsce wykonania badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej podać mnie od razu do sądu ??? dam ci nawet z pięciu użytkowników forum co mnie nie lubią.....machniecie pozew zbiorowy :)

 

Z Twoich wypowiedzi na forum "zawsze inteligentnych" to twój przyszywany brat (PO STUDIACH - zaznaczam) ma najlepszą polewkę. ;):D

Edytowane przez krzysztof7.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...